Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Psichologo konsultacija (75 min) Konsultacija apie Jums rūpimus klausimus arba situacijas 65 EUR 75 min.
    Konsultacija poroms (75min) Konsultacija apie Jums rūpimus klausimus arba situacijas 75 EUR 75 min.
    Vaikų ir paauglių konsultacija Konsultacija skirta vaikų ir paauglių situacijoms spręsti. 55 EUR 70 min.

Apie specialistą:

Taikau geštalto terapijos, kognityvinę elgesio terapijos, egzistencinę psichoterapijos ir holistinės terapijos žinias. Taip pat naudoju pasyvias ir dinamines meditacijas bei sąmoningumo būdus.
Psichologinių konsultacijų tikslas leisti Jums pažinti savo nemalonias tiesas, šešėlius ir savisaugos mechanizmus, kurie trukdo iš tikrųjų džiaugtis gyvenimu su savimi ir kitais.Mano, kaip specialisto tikslas yra padėti Jums tapti dalimi Jūsų augimo, savirealizacijos ir sąmoningumo, kuris Jums padės gyventi geresnę šiandieną. Laikas su manimi yra tam, kad įveiktumėte savo kančią net jeigu daugelis metų buvote įstrigę skausme.
Nuolat tobulinu savo žinias.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Lenkų
Anglų

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Osho meditacijų kursas
Pažink save - savęs pažinimo vertė ir ribos: tai, kas nesąmoninga (Edinburgo universitetas, kursas)

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2022-05-07 | Rekomenduoja

Rekomenduoju Inetą Žukauskaitę kaip profesionalią psichologę, šiltą ir malonų žmogų. Pasijutau daug geriau jau po pirmų konsultacijų. Ineta, tikrai padėjote, ačiū Jums!

2022-03-24 | Rekomenduoja

Ineta suteikė jaukią atmosferą kurioje galėjau atskleisti savo praeities ir dabarties problemas, taip pat sužinojau apie save daugiau ir tai kas man atrodė yra trūkumai Ineta padėjo tai paversti privalumais. Taip pat dėka jos išdrįsau išsipasakoti visus gyvenimo skaudulius kurie kankino nuo vaikystės,kurių niekam negalėjau pasipasakoti, po susitikimų su Ineta atradau savyje ramybę, išmokau labiau pasitikėti savimi ir pamilau save tokia, kokia esu. Išmokau paprasčiau žiurėti į gyvenimą, neskubėti ir pasidžiaugti šia akimirka. Ineta yra draugiška,išklausanti ir rūpestinga psichologė, kuri nukreips Jus link geresnio savęs pažinimo ir supratimo apie save.

2022-02-23 | Rekomenduoja

Nuosirdi specialiste, isigilinanti i problema ir padedanti artrasti save is giliau. Man Ineta padejo teisinga atpazinti trigerius ir su jais susitvarkyti. Rekomenduoju Ineta, kaip nuosirdzia, rupestinga, silta ir profesionalia specialiste.

2022-02-03 | Rekomenduoja

Nuostabus, nuoširdus žmogus, su kuriuo paprasta jaustis saugiai. Puiki specialistė, padėjusi atrasti daug užslėptų jausmų, nuoskaudų ir jas paleisti. Ineta padėjo vėl atrasti gyvenimo džiaugsmus ir išmokti nebijoti jausti. Nuostabi psichologė!

2022-01-22 | Rekomenduoja

Ineta yra nuostabi, mylinti savo darbą specialistė, kurią širdingai rekomenduoju. Labai padėjo skyrybų metu išlaikyti sveiką protą, būti žmogiškam sau ir partneriui su kuriuo skyriausi. Turėjau tikrai labai sunkų etapą: nebuvau pasiruošęs skirtis, nežinojau, kaip valdyti savo pyktį. Iki konsultacijų su Ineta buvo sunku pamatyti, ką darau blogai ir kodėl patenku į situacijas, kurios man yra labai nepatogios. Taip pat Ineta užduoda namų darbus, kurie leidžia labiau save pažinti, visada operatyviai atsiliepia į laiškus ir yra labai žmogiška. Rekomenduoju Inetą visiems, kurie turi sunkių išgyvenimų, paranojinių minčių, sunkiai geba atsiverti arba tiesiog nori išsiaiškinti opią problemą. Ačiū Jums Ineta. Sėkmės darbuose.

2021-12-22 | Rekomenduoja

Rekomenduoju Inetą, kaip profesionalią ir savo darbą išmanančią specialistę. Patiko dalykiškumas, etika, konkretumas, atvirumas, įžvalgumas, specialistė nevynioja žodžių į vatą, greitai pateikia pasiūlymus, išvadas. Didelis dėmesys detalėms, pateikia klausimynus, užduoda realių praktinių užduočių namų darbams, jaučiasi individualus priėjimas terapijos metu, nuoširdus rūpestis. Patiko ir tai, kad Ineta turi platų akiratį, taiko meditacijas, įvairius darbo metodus (nėra šabloniška). Ypatingai patarčiau kreiptis tuos - kurie pasiruošę tikram darbui su savimi, kuris yra nelengvas, tačiau reikalingas:)! Ineta greitai identifikuoja manipuliacijas (tame tarpe pačio savęs apgaudinėjimą), darbas tikrai paliks įspūdžių, praplės akiratį ir sąmoningumą.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti