manodaktaras.lt tai:

Daugiau pacientų

manodaktaras.lt kasdien aplanko tūkstančiai pacientų. Užpildykite savo profilį ir aktyvuokite internetinį kalendorių, kad sulauktumėte daugiau klientų.

Nemokamas profilis
internete

Užpildę savo nemokamą profilį internete, būsite labiau matomi. Lankytojai Jus ne tik lengvai suras, bet ir matys Jūsų reitingą bei pacientų atsiliepimus, o tai padės jiems apsispręsti.

Pacientų vizitų valdymas

Aktyvavę internetinį savo darbo kalendorių, Jūs gausite patogų įrankį, kurio pagalba galėsite paprastai ir patogiai tvarkyti rezervacijas savo kompiuteryje. manodaktaras.lt sistemoje automatiškai sinchronizuojamos visos Jūsų klinikos registracijos – taip pat ir atliktos tiesiogiai Jūsų klinikoje.

Gerbiami gydytojai,

Išnaudokite manodaktaras.lt teikiamus privalumus! Sužinokite daugiau >
Užpildykite šią formą, ir netrukus su Jumis susisieksime.

* Užsiregistruodamas www.manodaktaras.lt patvirtinu savo sutikimą, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi UAB „Mano daktaras“. Jūsų duomenys bus tvarkomi laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. UAB „Mano daktaras“ darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir jiems prienamus asmens duomenis.
** Privalomi laukai

Internetinė
registracija 24/7

Naudokitės internetiniu kalendoriumi ir pacientai vizitui pas Jus galės užsiregistruoti bet kuriuo jiems patogiu metu.

SMS priminimai
pacientams

Jei pasirinksite tvarkyti rezervacijas per manodaktaras.lt sistemą, Jūsų pacientai gaus nemokamas SMS žinutes su priminimu apie vizitą. Tai padės pacientui nepamiršti suplanuoto apsilankymo, o Jums – efektyviai išnaudoti savo darbo laiką.

Atsakykite į
atsiliepimus

Visi pacientų atsiliepimai yra tikrinami – nepadorūs ar nekorektiški komentarai pašalinami. Į visus paliktus atsiliepimus galite atsakyti ir taip parodyti, kad nuoširdžiai rūpinatės savo pacientais.

Privalumai

Privalumai Privalumai

manodaktaras.lt
naudoja

Visos klinikos
  • AND klinika
  • Affidea klinika
  • Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
  • NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI
  • InMedica