ManoDaktaras.lt - tai:

Daugiau pacientų

ManoDaktaras.lt kasdien aplanko tūkstančiai pacientų. Užpildykite savo profilį ir aktyvuokite internetinį kalendorių, kad sulauktumėte daugiau klientų.

Internetinė registracija 24/7

Naudokitės internetiniu kalendoriumi ir pacientai vizitui pas jus galės užsiregistruoti bet kuriuo paros metu. Taigi jūs neprarasite nei vieno kliento.

Nemokamas profilis internete

Užpildę savo nemokamą profilį internete, būsite labiau matomas. Lankytojai jus ne tik lengvai suras, bet matys reitingą, kitų pacientų atsiliepimus – visa tai kuria pridėtinę vertę bei padeda pacientui pasirinkti.

Pacientų vizitų valdymas

Aktyvavę internetinį savo darbo kalendorių, jūs gausite patogų įrankį, kurio pagalba galėsite paprastai ir patogiai tvarkyti rezervacijas savo kompiuteryje, kurios automatiškai sinchronizuojamos ManoDaktaras.lt portale.

SMS priminimai pacientams

Jei rezervacijas tvarkysite per ManoDaktaras.lt, jūsų pacientai gaus nemokamas SMS žinutes su priminu apie vizitą. Patenkintos liks abi pusės: pacientas nepamirš, o jūs 100 % išnaudosite savo laiką.

Atsakykite į atsiliepimą

Visi pacientų komentarai tikrinami. Nepadorūs, nekorektiški - šalinami. Reaguokite į juos ir parodykite, kad nuoširdžiai rūpinatės savo pacientais.

Gerbiami gydytojai,

netrukus ManoDaktaras.lt portale startuos mokamos nuotolinės konsultacijos telefonu bei video su gydytojais. Norite konsultuoti pacientus nuotoliniu telemedicinos būdu?

Užpildykite šią formą, ir netrukus su Jumis susisieksime.

* Užsiregistruodamas www.manodaktaras.lt patvirtinu savo sutikimą, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi UAB „Mano daktaras“. Jūsų duomenys bus tvarkomi laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. UAB „Mano daktaras“ darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir jiems prienamus asmens duomenis.
** Privalomi laukai

Mūsų paslaugomis jau naudojasi

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt