Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbovietės:

Adresas:
K. Petrausko g. 40, 1 kabinetas ( “Ąžuolyno vaistinės”patalpose), Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Daugiau informacijos rasite klinikos internetinėje svetainėje www.odosligos.lt.

Adresas:
Josvainių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Savo srities profesionalas, tikrai vienas iš geriausių dermatologų Lietuvoje. Smagu, jog yra gydytojai, kurie įsigilinę į savo specialybės specifiką iš visos širdies!
Beje, puikus humoro jausmas, kas visada nuteikia optimistiškai :)...gaila, kad žmonės neturintys to jausmo, dar sugeba pakritikuoti daktarą( čia atsiliepimuose)."
Atsiliepimas parašytas 2018-08-30 22:19
„Šiandien su vaiku apsilankėme pas šį gydytoją. Tik įėjus į kabinetą iškart buvo pradėti laidyti seksistiniai komentarai, jog visos moteris yra su patalogijomis. Kadangi skaičiausi, jog jis savotiškas tai nekreipiau dėmesio. Papasakosius problemą buvau apšaukta ir pasiųsta tolyn ( buvo vartojami keiksmažodžiai) kd atvedžiau sveiką vaiką. Iš kur man žinot, kad jis sveikas, jei aš nesu bėrimų specialistė :) Toliu klausantys įsakmaus tono ir “ar supranti mane” darėsi nejauku. Likau labai nustebinta tokio elgesio su žmogumi, ypač kai šalia esantis vaikas turi klausyti, kaip yra šukaujama. Man tikrai gaila šio gydytojo kaip žmogaus, bet problemų jis turi."
Atsiliepimas parašytas 2018-07-26 11:47
„Tai gydytojas, dirbantis iš pašaukimo. Greitai ir tiksliai nustato diagnozę, geros nuotaikos. Pas jį norėsi dar kartą užeiti ir be sveikatos problemų, nes iš jo kabineto visi išsineša puikią nuotaiką."
Atsiliepimas parašytas 2018-06-25 20:12
„Nerealus gydytojas. 2 metus gydziausi nuo ligos kuria net ne sirgau kol ne apsilankiau pas šį gydytoją kuris akimirksniu nustatė tikslią diagnozę. Ir dar nuostabus jo humoro jausmas. 10 balų."
Atsiliepimas parašytas 2018-06-13 09:44
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt