Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbovietės:

Adresas:
K. Petrausko g. 40, 1 kabinetas ( “Ąžuolyno vaistinės”patalpose), Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Daugiau informacijos rasite klinikos internetinėje svetainėje www.odosligos.lt.

Adresas:
Josvainių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Puikus gydytojas, pas jį pakliūti nori daug žmonių, tad turiu pastebėjima: Ąžuolyno šeimos klinikoje pas daktarą nėra registracijos, yra gyva eilė. TAI REIŠKIA, kad: 1 Kuo anksčiau ateisite užsiimti eilę, tuo greičiau prieisite pas gydytoją; 2) Gydytojo darbo laikas ribotas, todėl ir priimamų pacientų skaičius RIBOTAS, visi norintys tą dieną tikrai negalės prieiti; 3) Jei ateisite gydytojo darbo viduryje ar pabaigoje nenustebkite, jei išgirsite, kad vietų nebėra, nes, kaip ir minėjau, žmonės užsiima eilę anksčiau."
Atsiliepimas parašytas 2019-12-11 16:29
„Labai puikus gydytojas!!! Mano šeimos nariai: aš, vyras sūnūs, mano mama, artimieji ir kt. draugai yra pasinaudoję šio gydytojo paslaugomis ir patarimais. Jei atsiranda tokių ,,profesionalų", kurie nesupranta kas yra nuoširdi bendravimo etika su pacientais, tai ir savo nuomonės nereikia pareikšti viešai visiems!!! Niekas netrukdo kreiptis į kitą gydytoją ir palikti vietos kitiems pacientams pas šį gydytoją patekti! Niekada gydytojas nekėlė balso, bendravo nuoširdžiai, laisvai, atsipalaidavimui naudojo lengvą humorą, kuris pakeldavo nuotaiką visiems, kurie jaučia įtampą. Siūlau pasirinkti šį gydytoją tiems, kurie vertina profesionalumą ir bendravimą be įtampos. Tikrai šis gydytojas sugeba suteikti žmogui atsipalaidavimo pojūtį..."
Atsiliepimas parašytas 2019-11-22 22:27
„Ačiū už priėmimą, profesonalumą, už diagnozę ir sveiką humoro jausmą ! Labai džiaugiuosi, kad iš Vilniaus nuvykau, Sėkmės!"
Atsiliepimas parašytas 2019-07-10 03:52
„Mums nepadėjo daugybė daktarų pas kuriuos lankėmės 5menesius,mums parekomendavo nuvykti pas šį daktarą, nuvykome, vizitas truko 15min ir jis tik pamatęs pasakė kad mano sūnui candida mieliagribis skyrė gidyma, ir mano sūnui viskas uzgijo po savaitės laiko, super daktaras, jei tik bus bėdos su oda važiuosim vėl, rekomenduoju ji tikrai 100%"
Atsiliepimas parašytas 2019-05-28 20:53
„Likau šokiruota po vizito pas šį daktarą dėl jo grubaus bendravimo. Nutraukdavo kalbą nebaigus kalbėti. Vaiko neapžiūrėjo, nors išbertas buvo visas kūnelis, iš veido nustatė seborėjinį dermatitą. Sakė laukti saulės, pagerės. Tai laukiam saulės ir vizito pas kitą daktarą... nerekomenduoju."
Atsiliepimas parašytas 2019-05-06 17:01
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt