Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

(31 įvertinimas)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!

Darbovietės:

Adresas:
Josvainių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu.

Adresas:
K. Petrausko g. 40, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu.

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą:

Comma
Ne kiekvienas gydytojas per 10min nustatys diagnozę, išsamiai paaiškins apie ligą, jos gydymo būdus. Apramina žmogų, jei jis nesuvokia, kad neserga jokia odos liga, o apie humoro jausmą išvis nerašysiu, nėra tokio gydytojo, kuris sugebėtų prajuokinti tave per 10min. Ir tegul nerašo kiti, kad jis arogantiškas. Žinot aš nemačiau tokio nuoširdaus ir atsidavusio gydytojo kaip Grušauskas, o daktarų tikrai aplankius esu ne tris ir ne keturis. Noriu duoti patarimą visiems besiruošiantiems pas jį eiti: ateikit anksčiau kaip tik galit, nes ateidami vėliau jūs galite būti nepriimti. Ir būkit supratingesni jam - gydytojas visų pirma yra žmogus, o tik vėliau specialistas. Ne kartą pas jį lankiausi ir laukdama eilėj mačiau kaip žmonės ateina per vėlai - gydytojas turi savo darbo valandas, todėl jis spėja priimti apie 20 žmonių. Ir laukti toj eilėj tikrai verta, aš net 2val laukdama žinojau, kad mano laukimas nenueis perniek. Man Grušauskas buvo yra ir bus geriausias specialistas ne tik Kaune, bet ir Lietuvoj, o gal net ir visam pasauly. Manau jis turėtų gauti medalį už tai ką daro.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-04-09 21:06
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Super gydytojas! Lankiausi dėl atopinio dermatito. Visiems tikrai rekomenduoju, kurie nori puikaus specialisto kuris ne tik išrašytų vaistų, tačiau ir paaiškintų nuo ko atsirado liga, ką verta/neverta bandyti ligos kontrolei, kaip ir kodėl vartoti vaistus ir kitas priemones. Neperša įmonių produktų, duoda labai nuoširdžių patarimų. Geriausias dermatologas pas kurį kada nors teko lankytis!
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-03-09 13:09
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Pats geriausias dermatologas! Prieš kokius 6-7 metus šis žmogus išgydė mano super sudėtingą aknę su kuria kankinausi daugybę metų nuo paauglystės ir dažnai net nenorėjau į viešumą išeiti.. (vaizdas buvo tikrai košmariškas) Gavus rekomendaciją iš giminaitės ir pasiskaičius atsiliepimus internete apie gydytoją, iškart nuvykau į konsultaciją. Žinoma, eilės kiek nustebino, tačiau žinant, koks šis žmogus yra profas - viskas suprantama. Vos per kelias minutes nustatė diagnozę, papasakojo apie ligos sudėtingumą, gydymo metodus ir iškart išrašė vaistus. Vos įžengiant pro duris pasitiko su subtilaus humoro doze, kuri tikrai pakėlė nuotaiką ir nuramino. Vartojau vaistus pusę metų, tačiau po to nei karto per tiek metų nesusidūriau su jokiomis odos problemomis (ypač su akne). Šis žmogus pakeitė mano gyvenimą, esu labai laminga - jau 7 metus džiaugiuosi gražia, lygia oda, be jokių randų. Esu be galo patenkinta- net po tiek metų nepamirštu šio gydytojo ir rekomenduoju visiems, susidūrusiems su bet kokiomis odos problemomis, šis profesionalas Jus išgydys! :)
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-02-26 09:42
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Po kelių savaičių vaikščiojimo pas keletą gydytojų, eilės tyrimų ir galiausiai nesėkmingo gydymo, apsilankiau pas šitą gydytoją, diagnozę nustatė nespėjus pasakyti kuo skundžiuosi, nuramino, pralinksmino, viską išaiškino, paskyrė gydymą, po keleto dienų pradėjo gerėti. Jei yra gydytojo etalonas tai man Gydytojas Nauris Grušauskas, labai jam dėkingas. Labai rekomenduoju šitą specialistą.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-02-04 17:12
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Atsiradus zaizdoms prie lupu lankiausi pas dermatologe, nustate "Herpes", gydziausi priesvirusiniais vaistais, bet situacija blogejo, zaizdu daugejo, taip kankinausi dvi savaites, dariau kraujo tyrimus ir t.t., is nevilties atsitiktinai uzejau pas gerb. Grušauska, per 5 sekundes nustate visai kita diagnoze, paskyre vaistus ir jau po dvieju dienu pradejo akivaizdziai gereti. Man Gydytojas Nauris Grusauskas yra Gydytojas is didziosios raides. Aciu!!!
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2018-02-04 17:00
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Įvertinkite gydytoją ir palikite atsiliepimą:

Gydytojo įvertinimas:

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt