Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2021-08-02 | Rekomenduoja

Visa seima ir artimieji lankosi pas si gydytoja esant odos problemoms,nes kiek teko lankytis pas kitus- diagnozes budavo netikslios. Taip, su humoro jausmu, bet net jautraus mazo vaiko nenugasdino, o kaip tik stengesi uzmegzti rysi, kalbino. Apziurejo ir uztikrintai pasake kas ir kaip. Negailejo laiko ir issamiai suteike informacija, aiskiai ir paprastai bet profesionaliai. Dekojam

2021-07-12 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju! Siaubingas daktaras, ateini, pasižiūri į veidą (su kauke būnant) ir pasako, kad tavo oda tiesiog šūdina, nieko nepadarysi. Neatliko jokių tyrimų, nieko nepaklausė, net neapžiūrėjo veido bėrimo ir pasakė, kad padėt gali tik kontraceptikai arba roaccutane. Tai visom kurios mąsto apsilankyt pas jį dėl aknės, sutaupysiu jum 30€ ir pasakysiu, kad nueitumete pas ginelologę ir išsirašytumėte Diane kontraceptikus, kurie ne gydys, bet kol naudosite slopins bėrimą. Ačiū dievui neklausiau jo ir toliau ieškojau problemos, pasirodė, kad aknę išprovokavo labai didelis vienų vitaminų perteklius organizme, nustojus juos gerti po poros mėnesių dingo visa aknė. Beja ne man vienai buvo tokia situacija su juo dėl aknės, mano draugei pasakė tą patį ir gydymą pasiūlė identišką, dar išsityčiojo iš jos, kad spaudžia spuogus, gaila per vėlai išsiaiškinau, kad ji pas tą patį gydytoją lankėsi...

2021-04-21 | Nerekomenduoja

Ismesti 30 eu uz vizita, jeigu neturit kur deti siu pinigu butinai kreipkites, Gausit koki nors simptomus malsinanti vaista ir tiek ziniu (ta galetu ir paprasta vaistininke padaryti). Vizito metu isaiskino, kad pas mane oda defektine ir genetika nelabai, todel gydymo nera, tik simptomu malsinimas, pas mane veido oda trukinejo, ranku ir koju berimai ir t.t., be to nurase ant amziaus (man 47m), tipo senatve. Zodziu, per penkiolika minuciu viska isaiskino ir issiaiskino, parase kremuko (beja kremukas simptomus malsina tikrai gerai, tik negydo). Paklausus daktaro, gal maistas, gasl alkoholis, gal darbo salygos, atsakymas buvo paprastas, visi valgo, visi geria ir visi dirba, o snukis trukineja tau vienam, taip, kad nesuk galvos, visi sveiki, o pas tave senatve ir ne kokie genai. Po sio vizito teko kreiptis pas kita specialista, po keleto tyrimu buvo atrasta, kas sukelia alergija, pakoreguota mityba, gyvenimo budas ir viskas susitvarke. Gaila, kad pasidaviau bandos efektui ir nulekiau pas si gydytoja, nes problema issprende kaip ne keista ne privatus o valdiskas poliklininkos dermatologas, kuris teikesi bent jau tyrimus atlikti.

2021-04-07 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju tiems, kurie bando susidoroti su AKNĖ. Mano aknė istorija tęsiasi daug metų ir vis dar nesu visiškai išsigydžiusi, tačiau prasidėjo prieš maždaug 6 metus, kai pirmąkart apsilankiau pas gyd. Naglį ir vis dar dabar aiškiai atsimenu jo knygą ir pasakymą, kad mityba nesukelia aknės ir kad man nebūtina keisti nieko, ką valgau ir tada aknei negerėjant, jis vis išrašydavo stipresnį vaistą ar tepalą, antibiotikus, kontraceptikus, iki kol priėjome accutane ir jis pats teigė, jog rašytų vaistą nenoromis. Džiaugiuosi, jog pasiskaičiau ir tąkart pas šį daktarą nebesugrįžau. Dabar po šešių metų, galiu drąsiai teigti, jog dieta ir emocinė būsena, tai yra stresas ir t.t. dalykai, kuriuos Grušauskas būtent ignoravo yra tai, kas būtent gydo mano aknė.

2021-04-01 | Rekomenduoja

Likau labai patenkinta gydytoju, matosi, kad myli ir išmano savo darbą. Tik geriausios rekomendacijos, prireikus tikrai gryšiu.

2020-09-14 | Rekomenduoja

Viskas puikiai, gydytojas su puikiu humoro jausmu.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti