Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2021-04-21 | Nerekomenduoja

Ismesti 30 eu uz vizita, jeigu neturit kur deti siu pinigu butinai kreipkites, Gausit koki nors simptomus malsinanti vaista ir tiek ziniu (ta galetu ir paprasta vaistininke padaryti). Vizito metu isaiskino, kad pas mane oda defektine ir genetika nelabai, todel gydymo nera, tik simptomu malsinimas, pas mane veido oda trukinejo, ranku ir koju berimai ir t.t., be to nurase ant amziaus (man 47m), tipo senatve. Zodziu, per penkiolika minuciu viska isaiskino ir issiaiskino, parase kremuko (beja kremukas simptomus malsina tikrai gerai, tik negydo). Paklausus daktaro, gal maistas, gasl alkoholis, gal darbo salygos, atsakymas buvo paprastas, visi valgo, visi geria ir visi dirba, o snukis trukineja tau vienam, taip, kad nesuk galvos, visi sveiki, o pas tave senatve ir ne kokie genai. Po sio vizito teko kreiptis pas kita specialista, po keleto tyrimu buvo atrasta, kas sukelia alergija, pakoreguota mityba, gyvenimo budas ir viskas susitvarke. Gaila, kad pasidaviau bandos efektui ir nulekiau pas si gydytoja, nes problema issprende kaip ne keista ne privatus o valdiskas poliklininkos dermatologas, kuris teikesi bent jau tyrimus atlikti.

2021-04-07 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju tiems, kurie bando susidoroti su AKNĖ. Mano aknė istorija tęsiasi daug metų ir vis dar nesu visiškai išsigydžiusi, tačiau prasidėjo prieš maždaug 6 metus, kai pirmąkart apsilankiau pas gyd. Naglį ir vis dar dabar aiškiai atsimenu jo knygą ir pasakymą, kad mityba nesukelia aknės ir kad man nebūtina keisti nieko, ką valgau ir tada aknei negerėjant, jis vis išrašydavo stipresnį vaistą ar tepalą, antibiotikus, kontraceptikus, iki kol priėjome accutane ir jis pats teigė, jog rašytų vaistą nenoromis. Džiaugiuosi, jog pasiskaičiau ir tąkart pas šį daktarą nebesugrįžau. Dabar po šešių metų, galiu drąsiai teigti, jog dieta ir emocinė būsena, tai yra stresas ir t.t. dalykai, kuriuos Grušauskas būtent ignoravo yra tai, kas būtent gydo mano aknė.

2021-04-01 | Rekomenduoja

Likau labai patenkinta gydytoju, matosi, kad myli ir išmano savo darbą. Tik geriausios rekomendacijos, prireikus tikrai gryšiu.

2020-09-14 | Rekomenduoja

Viskas puikiai, gydytojas su puikiu humoro jausmu.

2020-08-20 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju. Pagarbos žmogui jokios. Nemoka bendrauti visiškai su pacientais. Sovietinio mentaliteto ir požiūrio daktaras. iki šiol nežinojau, kad galima diagnozę nustatyti iš akies. Man nustatė, to pasekoje ieškau kito daktaro, kuris diagnozuos ir išgydys.

2020-01-19 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas!!! Patys geriausi atsiliepimai. Vos įžengus pro duris pasakė kokia odos liga kamuoja mūsų kūdikį... Ir kas svarbiausia paskyrė tinkamą ir rezultatyvų gydymą. Kiek gydytojų praėjom,visi su skirtingomis diagnozėmis. Darėmės ir alergijų tyrimus, vežiojom privačiai pas visus specialistus... O čia atvykom pasakė kas yra,kodėl,ką daryti kad palengvinti vaikui jo būklę. Gaila kad sužinojome ne 3 mėnesiais anksčiau apie ši gydytoją,gal nebūtume tiek nusigydę. Ačiū Jums. Mamos jei Jūsų vaikai turi odos problemų,nedvejokite kreipkitės į šį gydytoją. Ačiū jam ir dar kartą ačiū.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti