Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2020-09-14 | Rekomenduoja

Viskas puikiai, gydytojas su puikiu humoro jausmu.

2020-08-20 | Nerekomenduoja

Nerekomenduoju. Pagarbos žmogui jokios. Nemoka bendrauti visiškai su pacientais. Sovietinio mentaliteto ir požiūrio daktaras. iki šiol nežinojau, kad galima diagnozę nustatyti iš akies. Man nustatė, to pasekoje ieškau kito daktaro, kuris diagnozuos ir išgydys.

2020-01-19 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas!!! Patys geriausi atsiliepimai. Vos įžengus pro duris pasakė kokia odos liga kamuoja mūsų kūdikį... Ir kas svarbiausia paskyrė tinkamą ir rezultatyvų gydymą. Kiek gydytojų praėjom,visi su skirtingomis diagnozėmis. Darėmės ir alergijų tyrimus, vežiojom privačiai pas visus specialistus... O čia atvykom pasakė kas yra,kodėl,ką daryti kad palengvinti vaikui jo būklę. Gaila kad sužinojome ne 3 mėnesiais anksčiau apie ši gydytoją,gal nebūtume tiek nusigydę. Ačiū Jums. Mamos jei Jūsų vaikai turi odos problemų,nedvejokite kreipkitės į šį gydytoją. Ačiū jam ir dar kartą ačiū.

2020-01-18 | Rekomenduoja

Labai puikus gydytojas, tikras profesionalas. Labai aiškiai papasakojo apie ligą, jos gydymą. Gal kiek kitaip bendrauja nei visi gydytojai, bet matosi tai paprastas ir geras žmogus turintis gerą humoro jausmą

2019-12-11 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas, pas jį pakliūti nori daug žmonių, tad turiu pastebėjima: Ąžuolyno šeimos klinikoje pas daktarą nėra registracijos, yra gyva eilė. TAI REIŠKIA, kad: 1 Kuo anksčiau ateisite užsiimti eilę, tuo greičiau prieisite pas gydytoją; 2) Gydytojo darbo laikas ribotas, todėl ir priimamų pacientų skaičius RIBOTAS, visi norintys tą dieną tikrai negalės prieiti; 3) Jei ateisite gydytojo darbo viduryje ar pabaigoje nenustebkite, jei išgirsite, kad vietų nebėra, nes, kaip ir minėjau, žmonės užsiima eilę anksčiau.

2019-11-22 | Rekomenduoja

Labai puikus gydytojas!!! Mano šeimos nariai: aš, vyras sūnūs, mano mama, artimieji ir kt. draugai yra pasinaudoję šio gydytojo paslaugomis ir patarimais. Jei atsiranda tokių ,,profesionalų", kurie nesupranta kas yra nuoširdi bendravimo etika su pacientais, tai ir savo nuomonės nereikia pareikšti viešai visiems!!! Niekas netrukdo kreiptis į kitą gydytoją ir palikti vietos kitiems pacientams pas šį gydytoją patekti! Niekada gydytojas nekėlė balso, bendravo nuoširdžiai, laisvai, atsipalaidavimui naudojo lengvą humorą, kuris pakeldavo nuotaiką visiems, kurie jaučia įtampą. Siūlau pasirinkti šį gydytoją tiems, kurie vertina profesionalumą ir bendravimą be įtampos. Tikrai šis gydytojas sugeba suteikti žmogui atsipalaidavimo pojūtį...

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti