Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbovietės:

Adresas:
K. Petrausko g. 40, 1 kabinetas ( “Ąžuolyno vaistinės”patalpose), Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Daugiau informacijos rasite klinikos internetinėje svetainėje www.odosligos.lt.

Adresas:
Josvainių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Nerealus gydytojas!!!! Patys geriausi atsiliepimai! Puikus savo srities profesionalas... tikrai verta laukti ilga eile, kad pakliutum pas ji...nebereikalo tiek daug zmoniu pas ji nori apsilankyti! Patys geriausi atsiliepimai, trumpai, aiskiai, konkreciai isdeste problema. Taipat puikus humoro jausmas! Pakele nuotaika visai dienai! Zmones, kurie nesupranta gydytojo juoku, turbut pikti ant viso pasaulio ir saves bei pilni kompleksu..saunuolis gydytojas!Pagarba!ir labai didelis aciu!!!"
Atsiliepimas parašytas 2019-01-16 11:54
„Labai geras gydytojas- tiksliai ir greitai nustatyta odos ligos diagnozė ir tinkamai parinktas gydymas, profilaktika, ko labai reikėjo."
Atsiliepimas parašytas 2019-01-14 09:13
„Buvau pas Nauri pries pora metu ir man labai patiko! Jis manes niekaip nepagyde - nes tiesiai sviesiai pasake kad cia butu tik pinigu metimas i bala. Papasakojo visus budus, kurie galetu padeti su hormoniniais spuogais - arba nestumas (bet taipogi ne 100%, bet su mazu vaiku ant ranku ir bemiegem naktim, man spuogai neberupes, ha ha) arba hormonines tabletes (bet jos tik pristabdytu spuogu atsiradima, nustojus gert tabletes - spuogai griztu) arba tiesiog nesiparinti ir laukti kol savaime praeis. Va taip va atvirai ir teisingai viska man sudeliojo. Na o as savo ruoztu issigydziau spuogus tiesiog savitaiga (na arba tiesiog sulaukiau kada jie savaime praejo). Zodziu, aciu daktarui kad nestume manes i "vel nauju" kosmetiniu priemoniu/ preparatu/ kosmetiniu valymu liuna o tiesiog atvere akis. ACIU! Tikrai rekomenduoju vien is tos puses, kad Nauris tikrai nekabins jums makaronu ant ausu!"
Atsiliepimas parašytas 2018-12-13 11:17
„Savo srities profesionalas, tikrai vienas iš geriausių dermatologų Lietuvoje. Smagu, jog yra gydytojai, kurie įsigilinę į savo specialybės specifiką iš visos širdies!
Beje, puikus humoro jausmas, kas visada nuteikia optimistiškai :)...gaila, kad žmonės neturintys to jausmo, dar sugeba pakritikuoti daktarą( čia atsiliepimuose)."
Atsiliepimas parašytas 2018-08-30 22:19
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt