Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Gastroenterologas Andrius Kederys

Andrius Kederys

Andrius Kederys yra Gastroenterologas, Medicinos gydytojas ir konsultuoja Kaune. A. Kederys pacientus priima Kauno klinika „Unomeda“, Biofirst klinika, Dr. A.Kildos klinika, Kauno Affidea klinika, Northway medicinos centras (Dragūnų g. 2), Northway medicinos centras (Naujoji Uosto g. 9), Northway medicinos centrai (Kretinga).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas gastroenterologas Andrius Kederys konsultuoja suaugusiuosius dėl virškinamojo trakto ligų. Gydytojas diagnozuoja ir gydo stemplės, skrandžio, 12-pirštės, kepenų, kasos, tulžies pūslės, žarnyno ligas bei atlieka endoskopinius ir echoskopinius tyrimus. Atlieka fibroezofagogastroduodenoskopijas (skrandžio tyrimus) ir kolonoskopijas (žarnyno tyrimus) bei pilvo organų ultragarsinį tyrimą. Endoskopijų metu paimamos biopsijos arba pašalinami polipai pagal galimybes.
Domėjimosi sritys:
Gastroezofaginio refliukso liga, H.pylori infekcija, skrandžio patologija, uždegiminės žarnų ligos, funkciniai virškinamojo trakto sutrikimai (funkcinė dispepsija, dirgliosios žarnos sindromas), kasos ir kepenų bei tulžies pūslės patologija, endoskopinė diagnostika ir gydymas, onkologinės virškinamojo trakto ligos.
Gydytojas per metus atlieka apie 1000 kolonoskopijų, apie 1500 skrandžio tyrimų, apie 1000 pilvo organų ultragarsinių tyrimų.

• Licencijos:
MPL-25650 Gydytojas gastroenterologas
MPL-21991 Medicinos gydytojas

• Mokslai:
2018 m. - 2021 m. Medicinos studijos Lietuvos sveikatos mokslų unversitete, Gastroenterologijos klinikoje, įgyta gydytojo gastroenterologo profesinė kvalifikacija
2017 m. - 2018 m. VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, internatūra.
2011 m. - 2017 m. Medicinos studijos Lietuvos sveikatos mokslų universitete, įgyta medicinos gydytojo licencija.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2022 m. Konferencija “Gastroneurologija”
2022 m. Konferencija “Gastroenterologinių ligų aktualijos”
2021 m. 19th IBD Intensive Course for Trainees 16th Congress of ECCO European Crohn’s and Colitis Organisation Inflammatory Bowel Diseases 2021.
2020 m. „ Policistinė kepenų liga“. Gastroenterologija ir hepatologija
2019 m. „ Bakterinių infekcijų, sergant kepenų ciroze, diagnostika ir gydymas“
2019 m. „Budd-Chiari sindromo diagnostika ir gydymas“
2017 m. Dažniausios kraujavimo iš viršutinio virškinamojo trakto priežastys, ryšys su antikoaguliantų vartojimu. Praktinės antikoaguliantų vartojimo rekomendacijos;
2017 m. „Serum ferritin specificity in predicting early mortality of patients with alcoholic liver cirrhosis“. 25th United European Gastroenterology Week 2017. Barselona

• Asociacijos
Lietuvos gastroenterologų ir endoskopuotojų draugijų narys.

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2023-04-28 | Rekomenduoja

Profesionalus ir žmogiškas priėjimas. Paskirti ir aptarti reikalingi tyrimai. Taktiškas, apgalvotas žodynas, suprantant, kad prieš akis sudėtingas ligonis ir jautrūs artimieji. Kažkada girdėjau posakį „Daktaras nuo Dievo“ ir bene pirmą kartą tokį sutikau. Begalinis ačiū.

2023-03-30 | Rekomenduoja

Didelis Ačiū

2023-03-06 | Rekomenduoja

Labai malonus, šiltas ir svarbiausiai kompetetingas gydytojas. Kadangi senokai turiu bėdų su skrandžiu, pati stipriai domiuosi šioje srityje, jau galiu pasidaryti tam tikras išvadas. Labai švelniai atliko gastroskopiją (visiškai neskaudėjo), Labai atidžiai išklausė visus nusiskundimus ir, padaręs tyrimus, paskyrė gydymą. Maloniausiai nustebino, kad pasiūlė ne vien tradicinį gydymą chemkniniais vaistais, bet kombinuotai su augaliniais vaistais. Žinoma, išrašė ir siuntimus pas kt specialistus (vidaus organų echoskopijai). PUIKUS GYDYTOJAS. Nuoširdžiai AČIŪ.

2023-01-31 | Rekomenduoja

Labai puikus gyditojas .

2022-11-26 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas su teisingu požiūriu ir kantrybe i pacientus. Kadangi as esu bijantis skausmo ar kazkokiu nepatogumu zmogus, ilgai ryzausi kol pasiryzau endoskopijai. Buvau pas kelis daktarus kitose klinikose, nei is vieno nejauciu jokio rupescio apie klienta. Atejusi pas Andriu buvo daug lengviau pasiruošti endoskopijai, ir pacios kameros slangute buvo šiek tiek plonesne negu kitose klinikose, sitas irgi mane biski ramino bent jau vizualiai :) Gydytojas viska aiskino ka daro, ka mato, kaip jausiuos su kiekvienu centimetru, tas labai padėjo. Po endoskopijos viskas buvo aiskiai parodyta, paaiskinta, nejauciau jokio skubėjimo isgrusti manes iš kabineto, atsakinejo i visus mano klausimus kol galiausiai jų nebeturejau. Pagarba uz gera darba. Dekui.

2022-10-01 | Rekomenduoja

Puikus, malonus gydytojas.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti