Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

med. dr. Paulius Mocevičius

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

,,Mano tikslas yra būti geru ir sąžiningu gydytoju, taikančiu naujus, sveikatą tausojančius ir inovatyvius gydymo metodus. Man svarbi ne tik paciento fizinė, bet ir emocinė būsena, noriu, kad kiekvienas jaustųsi lyg atėjęs pas gerą draugą, o ne į gydymo įstaigą.
Mano kompetencijos sritis – minimaliai invazyvios venų operacijos lazeriu. Vienas iš mano prioritetų – suteikti visą reikiamą informaciją apie ligą ir gydymo būdus, kad pacientas jaustųsi kuo saugiau, jo nekankintų neatsakyti klausimai.“

• Licencijos:
MPL-18054 Gydytojas chirurgas
MPL-19939 Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
anglų
rusų

• Mokslai:
2012–2014 Kraujagyslių chirurgijos rezidentūros studijos Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto klinikose, įgyta gydytojo kraujagyslių chirurgo licenzija.
2007–2012 Chirurgijos rezidentūros studijos Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto klinikose, įgyta gydytojo chirurgo licenzija.
2007–2011 Doktorantūros studijos Ruprecht – Karls Universitete, Heidelberg, Vokietija. 2011 m, apginta medicinos daktaro disertacija (tema: ”Role of interaction between endothelial adhesion molecules ICAM-1/RAGE and β2-integrins Mac-1/LFA-1 in leukocyte recruitment in experimental pancreatic cancer“).
2007–2010 Neakivaizdinės studijos Kauno Medicinos Universitete, gautas Visuomenės sveikatos vadybos fakulteto magistro baigimo diplomas. Magistro darbo tema: “Rezidentūros kokybės vertinimas Kauno medicinos uiversitete”.
1998–2006 Kauno Medicinos Universitetas, gautas Medicinos fakulteto baigimo diplomas. 2006–2007 Internatūra Klaipėdos miesto ligoninėje, gautas internatūros baigimo pažymėjimas.

• Stažuotės:
Daugelio Lietuvos ir užsieno konferencijų dalyvis.
Lazerinės venų chirurgijos stažuotės Whiteley klinikoje Jungtinėje Karalystėje ir Olandijoje.

• Asociacijos
Lietuvos kraujagyslių chirurgijos draugija

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-11-05 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas viska išsamiai išaiškina ir skiria gydymą o jai reikia operuoja

2020-10-27 | Rekomenduoja

Išsamiai ir aiškiai paaiškino būklę, gydymo būdus. Malonus bendravimas su pacientų. Didelis Ačiū.

2020-10-19 | Rekomenduoja

Puikus jaunosios kartos, bet patyręs gydytojas. Išsamiai ir aiškiai paaiškino būklę, grėsmes, gydymo būdus. Malonus bendravimas su pacientu per operaciją gerokai sumažino stresą. Man asmeniškai tai buvo 8 operacija (kojų - antra), tad yra su kuo palyginti. Ši operacija paliko tik šiltus įspūdžius. Jei trumpai - medikas iš didžiosios raidės arba PROFESIONALAS. Ačiū! Gintaras, Šiauliai

2020-10-16 | Rekomenduoja

Operacija labai sklandžiai, smagiai. Labai gerai nuteikianti atmosfera, gydytojas išsamiai paaiškina kiekvieną procesą, kurį atlieka. Labai profesionalus, greitas ir tikslus gydytojas. Labai noriu padėkoti, kad puikiai manimi pasirūpinote.

2020-10-14 | Rekomenduoja

Noriu padėkoti gyd.Pauliui Mocevičiui už puikiai atliktą kojos venų operaciją. Nuoširdus AČIŪ, daktare, už Jūsų paprastumą, nuoširdumą,ir už išgelbėtą koją. Antanas Kelmė

2020-10-05 | Rekomenduoja

Puikus Gydytojas, jam viskas gaunasi tarsi savaime, be įtampos...Viskuo pasirūpina, išaiškina, po operacijos nesijauti pamestas- žinute pasiteiravo, kaip einasi...Jauičiasi, kad žmogus galintis tiek duoti, turėjo ir į savę daug įdėti...Linkiu niekada nenuleisti sau užkeltos kertelės...Aciu Jums,Gydytojau! Ir visom Jonavos ligonines sesutėm !

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti