Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

med. dr. Paulius Mocevičius

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

,,Mano tikslas yra būti geru ir sąžiningu gydytoju, taikančiu naujus, sveikatą tausojančius ir inovatyvius gydymo metodus. Man svarbi ne tik paciento fizinė, bet ir emocinė būsena, noriu, kad kiekvienas jaustųsi lyg atėjęs pas gerą draugą, o ne į gydymo įstaigą.
Mano kompetencijos sritis – minimaliai invazyvios venų operacijos lazeriu. Vienas iš mano prioritetų – suteikti visą reikiamą informaciją apie ligą ir gydymo būdus, kad pacientas jaustųsi kuo saugiau, jo nekankintų neatsakyti klausimai.“

• Licencijos:
MPL-18054 Gydytojas chirurgas
MPL-19939 Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
anglų
rusų

• Mokslai:
2012–2014 Kraujagyslių chirurgijos rezidentūros studijos Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto klinikose, įgyta gydytojo kraujagyslių chirurgo licenzija.
2007–2012 Chirurgijos rezidentūros studijos Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto klinikose, įgyta gydytojo chirurgo licenzija.
2007–2011 Doktorantūros studijos Ruprecht – Karls Universitete, Heidelberg, Vokietija. 2011 m, apginta medicinos daktaro disertacija (tema: ”Role of interaction between endothelial adhesion molecules ICAM-1/RAGE and β2-integrins Mac-1/LFA-1 in leukocyte recruitment in experimental pancreatic cancer“).
2007–2010 Neakivaizdinės studijos Kauno Medicinos Universitete, gautas Visuomenės sveikatos vadybos fakulteto magistro baigimo diplomas. Magistro darbo tema: “Rezidentūros kokybės vertinimas Kauno medicinos uiversitete”.
1998–2006 Kauno Medicinos Universitetas, gautas Medicinos fakulteto baigimo diplomas. 2006–2007 Internatūra Klaipėdos miesto ligoninėje, gautas internatūros baigimo pažymėjimas.

• Stažuotės:
Daugelio Lietuvos ir užsieno konferencijų dalyvis.
Lazerinės venų chirurgijos stažuotės Whiteley klinikoje Jungtinėje Karalystėje ir Olandijoje.

• Asociacijos
Lietuvos kraujagyslių chirurgijos draugija

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-02-25 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas, teko lankytis ne kartą. Didelis ačiū už atliktą operaciją ir konsultacijas

2021-02-18 | Rekomenduoja

Savo srities profesionalas. Labai malonus, daktaras

2021-02-15 | Rekomenduoja

Trumpai - viskas pagal planą: konkrečiai, tiksliai, greitai, aiškiai. Trečią dieną po operacijos jaučiuosi puikiai. Operacijos dieną buvau pasivaikščioti 4km, antrą - 12km. Gydytojas puikiai palaiko gerą atmosferą, supranta pacientą. Konsultacija buvo atlikta greitai, aiškiai, konkrečiai. Užsiregistravus operacijai davė atmintinę kurioje viskas surašyta kaip pasiruošti, ką reikia turėti, patarė kur įsigyti priemones (rekomenduojamoje vaistinėj viskas buvo suruošta, taip pat in instrukcija kaip užsidėti kojinę). Operacija praėjo greitai, sklandžiai, maloniai, bei su paaiškinimais. Po operacijos davė atmintinę, kur surašyta kaip elgtis, kokius vaistus naudoti ir kada naudoti, taip pat dažniausiai pasitaikantys klausimai. Kas labiausiai nustebino, sekančia dieną pasiteiravo ar viskas gerai, kaip jaučiuosi!!! Beje, daktaras save apsirašęs skilytje "Apie specialistą" - kas visiškai atitinka ką patyriau realiai. Rekomenduoju šią procedūrą pas Paulių - aš likau maloniai nustebintas ir patenkintas. Beje, personalas - komanda kuri supo jį operacijos metu taip pat buvo šauni ir gerai nusiteikusi! Rekomenduoju vykstant operuotis pasiimti knygą ir atsipalaiduoti - viskas praeis sklandžiai.

2021-02-11 | Rekomenduoja

Dėkoju už profesionalumą, rūpestį, šypseną, už dėmesį ir labai malonų bendravimą.

2021-01-24 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas. Išsamiai paaiškina. Rekomenduoju.

2021-01-19 | Rekomenduoja

Nepameluosiu sakydama, kad tai žmogus savo srities profesionalas. Labai malonus bei draugiškas žmogus, atėjus į konsultaciją jaučiausi lyg būčiau atėjus pas savo seną ir gera draugą! Visos baimės dingo iškart, atsipalaidavau ir supratau, kad ne bereikalo tiek daug gerų ir gražių žodžių apie šį gydytoją. Atsakė į visus kilusius klausimus, viską išsamiai paaiškino, pasakė + ir -. Tiek konsultacija, tiek pačią operacija paskyrė labai greitai! O operacijos metu gydytojo gera nuotaiką neleido baimei per daug išsisiautėti! Didžiausios rekomendacijos! Esu labai patenkinta radus šį gydytoją!☺️

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti