Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisyklės

Mielieji manodaktaras.lt lankytojai!

Jūsų palikti atsiliepimai yra be galo svarbūs Lietuvos pacientams ir manodaktaras.lt komandai. Juose pateikta informacija gali padėti pagerinti mūsų svetainės ir (arba) programėlės ir mūsų partnerių – klinikų -- teikiamų paslaugų kokybę, o kitiems naudotojams – priimti sprendimą renkantis reikiamą specialistą.

Atsiliepimą galite palikti, tik prisijungę prie savo paskyros manodaktaras.lt svetainėje ir (arba) programėlėje. Jūsų kontaktinė informacija nebus rodoma svetainėje ir (arba) programėlėje, bus matoma tik atsiliepimo data. Atsiliepimas svetainėje ir (arba) programėlėje patalpinamas tik po administratoriaus patvirtinimo. Atsiliepimų patikrinimas ir patvirtinimas gali užtrukti nuo 1 iki 2 darbo dienų.

Prašome talpinti atsiliepimus tik su savo asmenine patirtimi ir nuomone, vengti komentarų, susijusių su kitų žmonių patirtimi ir įspūdžiais.

Atsiliepimuose draudžiama talpinti žemiau išvardintą informaciją:

  • sąmoningai pateikti melagingą, dviprasmišką informaciją;
  • skelbti neetiškus, nekorektiškus ir per daug emocionalius atsiliepimus;
  • rašyti nekonstruktyvius ir nepagrįstus atsiliepimus bei kaltinimus;
  • įžeidinėti ar žeminti kitus asmenis, jų grupes ar profesijų atstovus;
  • vartoti necenzūrinę ir nenorminę leksiką;
  • kurstyti nacionalinę, rasinę neapykantą, išsakyti ekstremistines mintis;
  • publikuoti informaciją, kuri susijusi su komercinėmis paslaptimis;
  • reklamuoti trečiąsias šalis ir jų teikiamas paslaugas; publikuoti nuorodas į jų internetines svetaines, rašyti jų telefonų ir elektroninio pašto informaciją;
  • kitaip pažeisti manodaktaras.lt naudojimo taisykles (kurios yra pateikiamos čia).

Nesilaikant aukščiau išvardintų taisyklių, administratorius pasilieka teisę savo nuožiūra šalinti tokį atsiliepimą ir netalpinti Jūsų atsiliepimo svetainėje ir (arba) programėlėje arba nepublikuoti dalies patalpintos informacijos. Taip pat, šias taisykles pažeidžiančių atsiliepimų talpinimas gali lemti apribojimą ar sustabdymą galimybės pateikti į svetainę ir (arba) programėlę ar jos dalį bei naudotis visomis arba dalimi paslaugų.

Po įvykusio apsilankymo pas gydytoją, pacientai, kurie registravosi internetu per manodaktaras.lt portalą arba buvo registruoti per kliniką, kuri naudoja manodaktaras.lt portalo pacientų vizitų valdymo sistemą, gauna SMS pranešimą ir/ar pranešimą el. paštu su kvietimu palikti atsiliepimą apie gydytoją, pas kurį lankėsi. Skelbiami yra tiek teigiami, tiek neigiami (portalo taisykles atitinkantys) atsiliepimai.

Iškilus abejonėms dėl atsiliepime pateiktos informacijos objektyvumo, manodaktaras.lt administratorius turi teisę nepublikuoti atsiliepimo arba pristabdyti jo talpinimą, kol sulauks partnerės klinikos atstovo atsakymo dėl situacijos.

manodaktaras.lt neprisiima atsakomybės už atsiliepimuose pateiktos informacijos tikslumą ir patikimumą.

manodaktaras.lt pasilieka teisę be jokių paaiškinimų nepublikuoti tam tikrų atsiliepimų ar jų dalies arba juos pašalinti.