Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Neurochirurgas prof. hab. med. dr. Saulius Ročka

prof. hab. med. dr. Saulius Ročka

Saulius Ročka yra Neurochirurgas ir konsultuoja Vilniuje. S. Ročka pacientus priima Vilniaus Affidea klinika (Konstitucijos pr. 15), Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

GYDYTOJAS SPECIALIZUOJASI TIK GALVOS SMEGENŲ SRITYJE.
Gydytojo moksliniai darbai neurotraumologijos, intrakranijinės hidrodinamikos srityse, N. medianus stimuliacija gydant komoje esančius ligonius, komoje esančių ligonių klinikinių duomenų bazių kūrimas ir palaikymas.

• Licencijos:
MPL-06949 Gydytojas neurochirurgas

• Kalba šiomis kalbomis:
Rusų
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
1998 – 1999 m. Vilniaus universitetas, pirminė rezidentūra
1992 – 1998 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, medicinos specialybė
1999 – 2003 m. Vilniaus universitetas, antrinė chirurgijos rezidentūra
2001 – 2005 m. Europos neurochirurgų rezidentų mokymo programa, Praha (Čekija), Bona (Vokietija), Budapeštas (Vengrija), Salonikai (Graikija)
2003 m. apginta medicinos mokslų daktaro disertacija, tema „Intrakranijinių pulsinių bangų, užrašytų neinvaziniu trans-intrakranijiniu ultragarsiniu aparatu, hidrodinaminiai ypatumai“, Vilnius universitetas
2003 – 2005 m. Vilniaus universitetas, tretinė neurochirurgijos rezidentūra
2016 m. suteiktas profesoriaus vardas.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2003 m. Brain-IT grupės duomenų vertintojų kursai
2001 m. The Georgia Neurosurgical Institute
2002 – 2005 m. Europos neurochirurginių draugijų asociacijos (EANS) mokymo kursai: 2005 m. Salonikai, Graikija, 2004 m. Budapeštas, Vengrija, 2003 m. Bona, Vokietija, 2002 m.
2007 m. Weill Cornell universiteto seminaras
Gydytojo neurochirurgo licencija
2005 m. - išlaikytas Europos neurochirurginių draugijų asociacijos (EANS) neurochirurgo egzaminas
2000 m. Institute of Neurological Science, Southern General Hospital
Išlaikytas Europos neurochirurgų draugijų asociacijos neurochirurgijos egzaminas

• Asociacijos
Brain-IT grupės narys
Lietuvos neurochirurgų draugijos narys

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2022-02-23 | Rekomenduoja

Nuostabus zmogus ir tikras profesionalas, kuriuo galima visiskai pasikliauti. Noriu padekoti uz nuosirdu rupesti, zmogiskuma ir palaikyma. Sveikatos Jums ir visai Jusu komandai.

2021-06-05 | Rekomenduoja

Puikus neurochirurgas, mokantis bendrauti, labai paprastas ir žmogiškas. Patekus pas šį gydytoją, nekyla minčių ieškoti kito specialisto, nes pasitiki jo kompetencija.

2020-09-28 | Rekomenduoja

Labai dėkoju Gydytojui prof. Sauliui Ročkai už skubius ir profesionalius patarimus labai lemtingomis valandomis. Sveikatos ir laimės Jums padedant žmonėms.

2020-09-21 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkinga profesoriui Sauliui Ročkai už atliktą galvos operaciją. Širdingai dėkoju už profesionalumą, jautrumą ir dėmesingumą ne tik pagrindinei ligonio ligai, bet ir jo lėtinėms ligoms. Jūsų nuolatinis rūpestis, atidumas kiekvienam ligoniui, paaiškinant jo būklę, giedras žvilgsnis, malonus bendravimas išsklaido ligonio nerimą ir suteikia viltį... Tesaugo Lemtis Jus Ir Jūsų šeimą nuo gyvenimo skersvėjų ir Lietuvos erdvėje pulsuojančių visuomenės negandų. Pagarbiai Genovaitė Burneikienė

2016-01-04 | Rekomenduoja

Puikus specialistas, tikras savo srities zinovas,be galo siltas, malonus,nuosirdus zmogus. Yra kazkas pasake:s: ""JIs Dievas"".Jei atiduosit savo likima i sio begalo gero gydytojo rankas - tikra nenusivilsite,Jis prikels Jus naujam gyvenimui. Didziausia padeka jauciu Jums gydytojau, Jus prikelet mane naujam gyvenimui,as jauciuosi visai kitu zmogum.Aciu Jums uz sekmingai atlikta operacija,uz geruma, uz globa, uz akiu nuosirdu zvilgsni, uz auksines rankas.Aciu Jums uz tai kad esat,aciu uz tai, kad mes pacientaiJums esam visi vienodi, aciu uz tai,kad saziningai atliekat savo misija gyvenime,aciu uz tai kas esat Geros Jums kloties gyvenime, sveikatos Jums ir Jusu seimai.Tesaugo ir tegloboja Jus Auksciausiasis. Pagarbiai, Jolanta Mockuviene

2015-11-03 | Rekomenduoja

Didžiausia padėka, šiam nuostabiam Gydytojui! Aš nesuklydau rašydama tai- Gydytojas iš didžiosios raidės. Dieve, padėk jam gelbėti žmones!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti