Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė kineziterapeuto konsultacija 60 Eur 45 min.
    Individuali kineziterapija 50 Eur 45 min.
    Pirminė konsultacija kūdikiams ištyrimas - gydymas 55 45 min.

Apie specialistą:

Turbūt retai sutiksime žmogų, nežinantį kas yra nugaros, raumenų ar sąnarių skausmas, o Kineziterapija yra būtent tai, kas gali padėti. Šią sritį pasirinkau, nes mane sužavėjo gydymo metodai, kuriuos pritaikant prie kiekvieno paciento, galima surasti jiems tinkamiausią gydymą. Dėl pasukimo medicinos link esu dėkingas savo seneliui (žymus onkologijos chirurgas), kurio dėka didžiuojuosi tęsdamas šią kelionę. Nes tik sistemingas ir glaudus specialisto ir paciento bendradarbiavimas užtikrina sėkmingą gydymą.

• Mokslai:
2013 m. Kineziterapijos bakalauras Valencijos Universitetas
nuo 2015 m. Reabilitacijos magistro studijos Vilniaus Universitetas
nuo 2017 m. Escuela de Osteopatia de Madrid
2017 - 2019 m. Osteopatijos magistras. Osteopatia en las Disfunciones Neuromusculoesqueleticas Escuela de Osteopatia de Madrid. Universidad Pontificia de Salamanca.
2019 m. Osteopatijos doktorantūra Escuela de Osteopatia de Madrid

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2020m. Doctorado en OSteopatia primer ciclo: Hernias Discales y Ciáticas, Sistema Nervioso Autónomo, Articulación Esfeno-Basilar, Osteopatía Visceral. Estómago, Sistema Fascial I, Articulación Temporomandibular I, Huesos Occipital, Parietal y Temporal.
2019 m. Máster en Osteopatía.Ssegundo ciclo: Máster propio en las Disfunciones Neuromusculoesqueléticas. Charnela dorsolumbar, Charnela cervicotoracica, Caja toracica, Cadera y Rodilla, Pie y Tobillo, Contenido no presencial: radiología, patología medica y metodología de la investigación
2018m. Máster en Osteopatía. Primer ciclo: Máster propio en las Disfunciones Neuromusculoesqueléticas. Columna cervical, Columna dorsal, Columna lumbar, Cintura pélvica, Cintura escapular Codo, muñeca y mano, Contenido no presencial: radiología, patología medica y metodología de la investigación
2017m. Manual Concept Spinal Manual Therapy, 64 hours internacional credits, Curtin University, The University of Western Australia
2016m. Kineziterapijos Akademija ,,Kaklinės dalies ištyrimas ir kineziterapija“
2016m. Juosmeninės stuburo dalies ištyrimas ir kineziterapija
2013m. Terapia manual del raquis Abordaje neuromusculoesquelético
2012m. Diagnostico de fisioterapia basado en el razonamiento clinico, tests especificos y anatomia palpatoria
2012m. Curso oficial de Kinesio Taping nivel KT1, nivel KT2
2012m. Osteopatia en el deporte
2011m. Modernios nugaros skausmo gydymo idėjos.
2011m. Šiuolaikinės elektrostimuliacijos veikimo mechanizmas, dozavimas, principai, rūšys. Klinikinis efektas.
2011m. Laisvo kybojimo pratimų koncepcijos (angl. Sling Excercise Therapy – SET) kineziologiniai pagrindai ir praktiniai panaudojimo kineziterapijoje aspektai.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-02-16 | Rekomenduoja

Labai labai rekomenduoju, buvo be galo dėmesingas, profesionalus ir malonus.

2021-01-13 | Rekomenduoja

Atidus, dirba puikiai, tikras profesionalas

2020-11-19 | Rekomenduoja

Per konsultaciją pažinau savo kūno problemas, kurios atrodė tik negalavimai. Ačiū! Tikrai rekomenduoju ir dar kartą apsilankysiu:)

2020-11-17 | Rekomenduoja

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius už jūsų profesonalumą, žmoniškumą ir suteiktą pagalbą. Didelis AČIŪ už nuoširdų įsigilinimą į mano sveikatos problemas ir tinkamai parinktus būdus joms pašalinti.  Pagarbiai G.S-K.

2020-10-22 | Rekomenduoja

Kai pajunti, kad patekai į geras rankas visomis prasmėmis :) Mantas - tai daktaras dovana žmogui. Rodos, užtenka keliasdešimt minučių, kad įsisenėjusios problemos sumažėtų iki minimumo, o kai kurios apskritai pranyktų. Po poros apsilankymų pas gydytoją supratau, kad yra vilties išsivaduoti iš skausmo ir kompleksų.

2020-10-18 | Rekomenduoja

Labai profesionalus gydytojas. Nuodugniai isigilino i mano sprando problemas, puikiai isaiskino su skausmais ir negalavimais susijusius simptomus. Per metus laiko neradau specialisto, kuris iskart galetu nusakyti, kas butent man yra. Paskyre puikius pratimus. Tiesa, kartais kunas neatsistato po keletos vizitu, todel patarciau nestresuoti, koncentruotis ir i paskirtus pratimus bei fizine veikla.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti