Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Periodontologas Adomas Rovas

Adomas Rovas

Adomas Rovas yra Periodontologas ir konsultuoja Vilniuje. A. Rovas pacientus priima Mažoji Užupio klinika, VILNIAUS IMPLANTOLOGIJOS NAMAI.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

"Žinodamas, kad periodontologinis gydymas reikalauja kruopštaus specialisto darbo ir ilgalaikio paciento įsipareigojimo, stengiuosi su pacientais užmegzti atvirą santykį. Raginu klausti, kad kuo anksčiau atsikratytume abejonių ir baimių. Ypač sudėtingais atvejais norimus rezultatus pasiekti pavyksta ne visada, tačiau jei Jūsų periodontologinis ar chirurginis gydymas paremtas trimis, mano nuomone, svarbiausiais aspektais: kruopščiu bei atsakingu odontologo darbu, atviru dialogu su savo gydytoju ir Jūsų įsipareigojimu – gydymo prognozės tampa ypač pozityvios."

• Licencijos:
OPL-05248 Gydytojas periodontologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2021-08-21 | Rekomenduoja

Išrovė 2 protinius dantis labai lengvai ir greitai per vieną vizitą. Jokio skausmo, viskas atlikta labai profesionaliai. Rekomenduoju.

2021-02-13 | Rekomenduoja

Labai malonus ir profesionalus gydytojas. Visą procesą suprantamai ir išsamiai paaiškina.

2020-01-15 | Rekomenduoja

Gydytojas iš dydžiosios raidės, kokių reta. Sužavėjo profesionalumu, ne tik savo specializacijos išmanymu, žmoguškumu. Viską labai aiškiai ir tiksliai paaiškino. Manau, jog rastas tinkamas sprendimas ilgai kamavusiai problemai. Rekomenduoju 100%!

2020-01-08 | Rekomenduoja

Adomas Rovas nuostabus gydytojas. Tikras profesionalas. Nuoširdus, malonus, dėmėsingas. Be galo dėkinga už kantrybe. Rekomenduoju.

2019-08-26 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas-savo srities profesionalas. Kantriai atsakė į visus iškilusius klausimus. Tikrai lankysiuosi dar ne kartą. Rekomenduoju.

2019-05-15 | Rekomenduoja

Danties pašalinimas buvo labai greitas ir neskausmingas. Man, su siaubu prisimenančiai, kaip prieš kokių 20 metų traukė dantį, šį kartą buvo ramu, nes gydytojas Adomas viską paaiškino, nuramino. Patiko jo profesionalumas, vidinė ramybė, rūpestingumas. Labai ačiū

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti