Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbo laikas:
I08:00 - 20:00
II08:00 - 20:00
III08:00 - 20:00
IV08:00 - 20:00
V08:00 - 20:00
VInedirba
VIInedirba
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Banko kortelės
  • Pavedimas
Adresas:
Polocko g. 13 - 16, Vilnius
Tinklalapis:
www.muk.lt
Telefonas:
+37068713244, +37052153239
El.paštas:
muk@muk.lt

Mažoji Užupio Klinika - odontologijos klinika Vilniuje, kurioje kiekvienas ras savo gydytoją odontologą. Esame maža ir jauki klinika, įsikūrusi taip vadinamame lietuviškajame Monmartre. Pagrindine ir svarbiausia savo užduotimi laikome šypsenų pacientų veiduose įžiebimą (kalbant plačiąja prasme, nes juk jas įžiebti bandome ne tik odotologinių instrumentų pagalba).
Mes vertiname ir atsimename kiekvieną pacientą, rūpinamės pacientų savijauta ne tik būnant odontologo kėdėje, bet tiek prieš, tiek po procedūros odontologijos klinikoje Vilniuje. Drąsiname, vaišiname kava, domimės, primename, informuojame, darome viską, kad rastume patogų vizito laiką, stebime gijimą, esame pasiekiami. Siekiant užtikrinti aukščiausią gydymo kokybę Mažojoje Užupio klinikoje dirba tik kvalifikuoti ir koja kojon su odontologijos mokslo naujienomis žengiantys specialistai.
Tai, kad mūsų odontologijos klinika Vilniuje yra „mažoji“, laikome tik pliusu įgyvendinant klinikos misiją, nes būtent tai leidžia mums skirti ypatingą ir idividualų dėmesį kiekvienam pacientui. Dirbame su itin dideliu medžiagų asortimentu, pritaikome metodus ir medžiagas pagal kiekvieno paciento individualius poreikius.

Bendradarbiaujame su VLK:

Bendradarbiaujame su med. lizingo bendrovėmis:

Moki Lizingas

Bendradarbiaujame su sveikatos draudimo bendrovėmis:

BTA draudimas Compensa Life Viena Insurance Group ERGO Life Insurance SE IF draudimas Lietuvos draudimas ADB Gjensidige
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt