Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Madentis klinikos įkūrėja, ilgametę patirtį turinti gydytoja odontologė Rasa Jasūdienė, atliekanti dantų ir implantų protezavimą, bei estetinį protezavimą ir dantų gydymą, sako:

„Visada norėjau būti gydytoja. Nuo pat vaikystės buvo svarbu grožis, estetika, sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas. Odontologija atrodė ta sritis, kuri sujungia galimybę padėti žmogui – gydyti ir kurti grožį. Savo darbe ypač vertinu pagarbą pacientui, bendravimą, gebėjimą įsiklausyti ir išgirsti paciento norus, lūkesčius. Labiausia motyvuoja, kai pacientai šypsosi. Malonu pastebėti, kaip keičiasi pacientų gyvenimas atkūrus taisyklingą dantų funkciją ar tiesiog matyti sugrąžintą pasitikėjimą atlikus estetines restauracijas. Žavi natūralumas. Didžiausias įvertinimas, kai pacientai atsiveda savo šeimos narius, draugus – rekomenduoja. Mano specializacija – estetinės ir funkcinės dantų restauracijos protezuojant bei plombuojant, dantų implantų protezavimas. Domiuosi dantų nusidėvėjimo atstatymu ir prevencija.“

• Licencijos:
OPL-02750 Gydytojas odontologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
1997–2002 studijos Kauno medicinos universitete, įgyta bendrosios praktikos gydytojo odontologo specialybė.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-07-07 | Rekomenduoja

Labai malonu buvo apsilankyti tokioje naujoje ir modernioje klinikoje. Patogi vieta :) O pas gydytoją Rasą apsilankymas toli gražu ne pirmas. Ne pirmus metus gydausi ir vis norisi sugrįžti pas šią gydytoją, kadangi galima pasitikėti ne tik kaip specialiste auksinėmis rankomis, bet ir apskritai, kaip žmogum, kuris visuomet nuooširdžiai bandys rasti geriausią sprendimą paciento naudai. Ačiū Jums ir sėkmės naujai Jūsų klinikai! Kol dantų burnoje bus, tol susitiksime :))

2017-10-25 | Rekomenduoja

Paniškai bijojau dantistų, tik atsisėdusi į kėdę apsiverkdavau. Gydytoja Rasa ne tik sumažino ašarų skaičių ir patiriamą stresą, bet per paskutinius vizitus jų beveik neliko. Ji puikiai suprato ir prisitaikė prie mano baimių, padėjo atsipalaiduoti. Viską atlieka kruopščiai ir profesionaliai. Esu begalo dėkinga :)

2014-11-25 | Rekomenduoja

Mano ir mano sūnaus mėgstamiausia odontologė :)

2014-07-21 | Rekomenduoja

SUPER!!! Labai šauni gydytoja ir jos asistentė, ne tik dantį sutaisė be jokių priekaištų ir skausmų, bet dar ir gerą juoko dozę padovanojo! :)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti