Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Mindaugas Brusokas

Mindaugas Brusokas yra Odontologas ir konsultuoja Vilniuje. M. Brusokas pacientus priima MAŽOJI UŽUPIO KLINIKA.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

"Suformavus taisyklingus burnos higienos įpročius ir vizitą pas odontologą pavertus įprastine bei žaisminga procedūra galime kartu pasiekti stebuklingus rezultatus: išsaugoti dantų gyvybingumą ir išvengti sudėtingo odonotologinio gydymo. Ypač vertinu pacientų pastangas šiuos įpročius ugdyti. Tam, kad užtikrintumėte visapusišką dantų sveikatos priežiūrą - patikėkite ją kruopščioms ir rūpestingoms gydytojo rankoms."

• Licencijos:
OPL-04808 Gydytojas odontologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2022-01-13 | Rekomenduoja

Rekomenduoju šį gydytoją, labai man padėjo! :)

2021-02-16 | Rekomenduoja

Likau labai patenkinta apsilankymu klinikoje. Klinikos aplinka - labai jauki, administratorės malonios. O Mindaugas - puikus odontologas! Viską atliko labai atidžiai, kruopščiai ir profesionaliai. Dantis suplombuotas idealiai :) Taip pat Mindaugas yra ir labai malonus bei rūpestingas specialistas. Džiaugiuosi jį atradusi. Nuoširdžios rekomendacijos! Greta

2021-01-12 | Rekomenduoja

Apskritai pirmą kartą apsilankius Mažojoje Užupio klinikoje atradau aukščiausią lygį visame kame. Nuo higienos, sveikatos apsaugos reikalavimų laikymosi, ypatingai malonios ir mielos administratorės iki kruopščiai, atsakingai, rūpestingai dirbančių specialistų. Mindaugas vienas iš jų. Kaip džiaugiuosi, kad ir dukrą nuo šiol galėsiu vesti pas jį. Suprantamai, taktiškai, nuoširdžiai viską išaiškino. Jautėsi, kad kiekvienas veiksmas atliekamas tikro profesionalo. Ši klinika tarsi jaukūs, malonūs ir artimi širdžiai namai :)

2021-01-12 | Rekomenduoja

Mano naujas mėgstamiausias gydytojas! Labai atidus, rūpestingas, viską detaliai paaiškino. Pripažinkim, eiti pas dantų gydytoją nėra smagu, bet nuo šiol pas Mindaugą eisiu drąsiai. Ačiū!

2020-12-02 | Rekomenduoja

Žmogiškas, šiltas, draugiškas. Nuramina, viską detaliai paaiškina kas bus daroma. Laikas kėdėje praskrieja! Visada malonu sugrįžti. P. S. Klinika, kuri nėra suinteresuota "nulupti" iš žmogaus kuo daugiau pinigų.

2020-08-19 | Rekomenduoja

Dukrytė atsisveikino su pieniniais dantukais be jokio streso ir neigiamų patyrimų. Gydytojo bendravimas su vaikais stebina gerąja šio žodžio prasme. Vaikai pas šį gydytoją eina drąsiai, be jokių baimių.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti