Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Džiugas Baltrušaitis

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Bendras kūno raumenų tonuso ištyrimas, įvertinant žmogaus laikyseną ir judesių kokybę. Konsultuoju esant juosmeninės nugaros dalies problemoms (raumeninės kilmės skausmas, išvaržos), judesių amplitudės gražinimas ir raumenų jėgos atstatymas po peties operacijų ir raumens plyšimų. Laikysenos korekcijos pratimai. Dirbu su bėgikais, analizuojant ir koreaguojant bėgimo techniką. Bendro fizinio pasirengimo pratimų sudarymas ir treniravimas. Sausų adatų (Dry needling) taikymas į trigerinius taškus. Atlieku pasyvius tempimus. Teipuoju. Darbo patirtis apima tiek ūmią kliniką turinčių klientų reabilitaciją, tiek darbą komandoje ruošiant lentų sporto (snieglenčių ir jėgos aitvarų) profesionalus Lietuvoje.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-11-11 | Rekomenduoja

Puikus specialistas. Iškart nustatė problemos šaltinį, sudarė pratimų sąrašą darbui namuose. Viską parodė aiškiai ir detaliai. Ačiū! Rekomenduoju!

2021-07-07 | Rekomenduoja

Puikus specialistas, tikras profesionalas. Atsakė į visus klausimus, davė daugybę patarimų ir rekomendacijų. Duoti patarimai ir paskirta mankšta padeda nuo pirmų dienų. Rekomenduoju!

2020-12-10 | Rekomenduoja

Visiškas atradimas! Kompetentingas, rūpestingas, atidus savo srities ekspertas, kuris ne tik dirba su pratimais, bet ir edukuoja bei motyvuoja keisti įdingus įpročius. Rekomenduoju kiekvienam!

2020-09-22 | Rekomenduoja

Labau džiaugiuosi, kad patekau būtent pas šį kineziterapeutą. Puikus, kompetetingas specialistas. Matosi, kad nuoširdžiai nori pacientui padėti. Jis pakeitė mano požiūrį į kineziterapiją apskritai :) 100 % rekomenduoju!

2020-08-19 | Rekomenduoja

Viskas super, atsakė į mano klausimus, sudarė pratimų ir masažų planą namams.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti