Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbo laikas:
I09:00 - 19:00
II09:00 - 19:00
III09:00 - 19:00
IV09:00 - 19:00
V09:00 - 19:00
VInedirba
VIInedirba
Adresas:
Vytenio g. 22 - 101, Vilnius
Tinklalapis:
www.empatija.lt
Telefonas:
+37069496677
El.paštas:
info@empatija.lt

Mūsų gydymo metodas gimė sujungus du fundamentaliuosius medicinos metodus: integruota medicina ir individualizuota medicina. Šiuos metodus papildė ypatingas medicinos specialistų požiūris į pacientą, supratimas ir empatija. Tokios nervų sistemos ligos kaip nugaros ar galvos skausmas, galvos svaigimas, miego sutrikimai, galvos smegenų insultas, lėtinis nuovargis yra kompleksiniai susirgimai. Jų gydymui turi būti naudojamos integruotos priemonės nuo sudėtingos diagnostikos, modernių gydymo metodų iki darbo vietos ar namų aplinkos pritaikymo ir gyvenimo būdo pokyčių.

“Empatija Neuroklinikos” metodas – tai unikali gyvenimo kokybės formulė:
(Integrali Medicina + Individualizuota Medicina) x Empatija = Gyvenimo kokybė

Mūsų tikslas - pridėti ne tik metų prie gyvenimo, bet ir gyvenimo prie metų.

Mūsų paslaugos:

• Gydytojų konsultacijos: neurologas, traumatologas-ortopedas, FMR gydytojas, refleksoterapeutas, reumatologas (su minkštųjų audinių echoskopija), terapeutas.

• Reabilitacija: kineziterapija, gydomasis klasikinis masažas, antistresinis masažas, limfodrenažinis masažas, elektroterapija, akupunktūra, manualinė terapija, kinezioteipavimas.

• Paslaugos ligonio namuose: konsultacija slaugos ir aplinkos pritaikymo klausimais, kompensacinių ir ortopedinių priemonių pritaikymas, kineziterapija, injekcijos, lašinės, žaizdų perrišimas.

• Slaugos paslaugos: injekcija į raumenis, intraveninė injekcija, lašinės įvedimas ir lašinimas, žaizdų perrišimas, trofinių opų, pragulų ir sudėtingų žaizdų gydymas.

• Prekyba: reabilitacijos priemonės, ortopedinės ir slaugos prekės, produktai neįgaliesiems, gydomieji tvarsčiai, kraujo ir šlapimo testai savikontrolei.

Pas visus gydytojus specialistus galima registruotis tiesiogiai, šeimos gydytojo siuntimas nebūtinas.

Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt