Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Neurologas Prof. Antanas Vaitkus

Prof. Antanas Vaitkus

Antanas Vaitkus yra Neurologas ir konsultuoja Vilniuje. A. Vaitkus pacientus priima Neuroklinika „Empatija“.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Pagrindinės domėjimosi sritys: galvos skausmo ir svaigimo valdymas.

• Licencijos:
MPL-02142 Gydytojas neurologas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-05-08 | Rekomenduoja

Mano gyvenime tai pirmas gydytojas, kuris į mano problemą su kuria gyventi nebegaliu pažiūrėjo rimtai, atsakė ir paaiškino viską, nuramino ir suteikė pagalbą kurios 10metų niekur neradau, ačiū gydytojui, o dabar gydysiuos paskirtais vaistais ir tikiu kad tai man padės

2020-08-22 | Rekomenduoja

Esu labai patenkinta vizitu. Buvo galybė klausimų išsiaiškinti situacijai. Nuosekliai ir aiškiai papasakota apie diagnozę ir vaistus. išsamiai aptarta savijauta. Paskirti keli tyrimai gretutiniams simptomams. Ypatingai gerai išmano migreną. Malonus daktaras. Labai rekomendoju.

2020-03-29 | Rekomenduoja

Gydytojas iš didžiosios raidės.. profesionalus savo srities žinovas. Išklauso, gilinasi, pataria, atsako ir į visus klausimus, skiria daugiau laiko nei numatyta, jei to reikia. Pats nuoširdžiausias Ačiū! Sėkmės Jums Profesoriau. Irma

2018-12-17 | Rekomenduoja

Esu labai laiminga, apsilankiusi pas šį nuostabų Gydytoją. Jau vien tik malonus bendravimas gydo pacientą. Labai dėkoju, Profesoriau, už suteiktas žinias apie mano ligą ir tolimesnį jos gydymą. Geros jums sveikatos ir stiprybės.

2018-11-18 | Rekomenduoja

Tai turbūt vienas geriausių Gydytojų,su kuriuo teko man bendrauti.Nuostabus savo srities specialistas,suprantantis ir išmanantis savo darbą.Labai ačiū,Jums Gydytojau,už konsultaciją,kurios metu gavau daug daugiau informacijos apie savo ligą nei tikėjausi.Sėkmės ir stiprybės Jums.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti