Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbo laikas:
I08:00 - 19:00
II08:00 - 19:00
III08:00 - 19:00
IV08:00 - 19:00
V08:00 - 19:00
VInedirba
VIInedirba
Adresas:
Sukilėlių pr. 78A, Kaunas
Tinklalapis:
www.sveikatosgama.lt
Telefonas:
+37067304464
El.paštas:
info@sveikatosgama.lt

Kineziterapijos klinika „Sveikatos gama” padės išgyti pacientams jaučiantiems nugaros skausmus, kaklo skausmus, pečių ar sąnarių skausmus, taip pat turintiems stuburo problemų (netaisyklinga laikysena, stuburo iškrypimai, skausmai), raumenų funkcijos sutrikimų ar skausmų ir kitų judėjimo sistemos problemų. Siekiame, kad mūsų pacientai vėl galėtų gyventi pilnavertį gyvenimą ir judėti be skausmo.

Mūsų privalumai:
> Kvalifikuoti specialistai
Mūsų klinikoje dirbantys specialistai nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gerina profesinius įgūdžius specializuotuose mokymuose ir seminaruose, seka naujausias gydymo tendencijas ir remiasi tik mokslu pagrįsta praktika.

> Individualus gydymas
Klinikoje taikome individualų kineziterapinį gydymą. Mūsų pacientai – įvairaus amžiaus žmonės, kurie turi nugaros, sąnarių ir kitų judėjimo sistemos sutrikimų. Taip pat visi norintys išmokti taisyklingai bei efektyviai sportuoti.

> Ilgalaikiai rezultatai
Mums svarbūs ne trumpalaikiai ir epizodiniai paciento būklės pagerėjimai, o ilgalaikiai teigiami rezultatai, kurie pagerina gyvenimo kokybę. Dėl to siekiame ne tik pašalinti esamą sveikatos problemą, bet užkirsti kelią jos pasikartojimui ateityje.

> Jauki aplinka
Kurdami interjerą, dėmesį skyrėme ne tik grožiui, bet ir funkcionalumui. Mūsų erdvės pritaikytos individualiam gydymui ir grupiniams užsiėmimams mažose grupelėse (iki 7 žmonių).

Klinikos medikai
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt