Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Dermatologijos klinika Derma plius

Registruotis
Darbo laikas:
  • I 10:00 - 19:00
  • II 10:00 - 19:00
  • III 10:00 - 19:00
  • IV 10:00 - 19:00
  • V 10:00 - 19:00
  • VI nedirba
  • VII nedirba
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Banko kortelės

Dermatologijos klinika Derma plius

Dermatologijos klinika Vilniuje „Derma plius“
Kaip teigė filosofas I. Kantas, grožis – tai moralinio gėrio simbolis. Žmogus turi būti gražus ne tik išore, bet ir vidumi. Savo vidinį grožį kiekvienas puoselėkime asmeniškai, o išoriniu Jūsų grožiu pasirūpins dermatologijos klinika Vilniuje „Derma plius“.

2012 metais įkurtoje klinikoje teikiamos lazerinės, estetinės dermatologijos bei odos ligų diagnostikos ir gydymo paslaugos. Esame subūrę patyrusių ir profesionalių gydytojų komandą, todėl galime savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.

Mūsų klinikos misija – savo žiniomis bei darbu aktyviai prisidėti prie dermatologinių problemų sprendimo Lietuvoje, padėti žmonėms išsaugoti sveiką bei gražią odą, labiau pasitikėti savimi.

Mūsų vizija – teikti kokybiškas, daugumai žmonių prieinamas estetinės bei gydomosios dermatologijos paslaugas, siekti, kad rūpinimasis savo oda taptu norma.

Siekdami, kad dermatologijos paslaugos būtų prieinamos ir mažesnes pajamas gaunantiems žmonėms, dažnai taikome įvairias nuolaidas. Be to, galite įsigyti mūsų klinikos dovanų kuponą ir taip pradžiuginti savo artimą žmogų galimybe pasinaudoti kokybiškomis ir veiksmingomis dermatologijos klinikos „Derma plius“ procedūromis

„Derma plius“ vertybės – sąžiningumas, supratingumas, pagalba odos problemų turintiems žmonėms, dėl to jaučiantiems diskomfortą.

Populiariausios mūsų dermatologijos klinikoje atliekamos procedūros yra: plaukų šalinimas lazeriu, botulino injekcijos, mezoterapija ir hialiurono rūgšties injekcijos.

Kodėl šios procedūros yra itin mėgstamos mūsų klinikos lankytojų? Kokia jų nauda?

Plaukelių šalinimas lazeriu
Plaukelių šalinimas lazeriu – medicininė procedūra kurios metu lazeriu pašalinami nepageidaujami plaukeliai veido, pažastų, kojų, rankų bikini, nugaros, krūtinės, pilvo srityse. Procedūra atliekama MeDioStar NeXT PRO lazeriu, kuris užtikrina neskausmingą efektyvų bei ilgalaikį plaukelių pašalinamą. Ši procedūra gali būti atliekama ištisus metus, visų odos tipų žmonėms. Ji trunka nuo 5 iki 30 minučių.

Mezoterapija
Mezoterapija – tai medicininė procedūra, kurios metu į odą sušvirkščiamos biologiškai aktyvios medžiagos – grožio kokteiliai. Jie padeda atkurti odos tonusą ir elastingumą, drėkina odą, lygina raukšleles. Mezoterapijos procedūra atliekama odos senėjimo profilaktikai bei gydymui, esant papilkėjusiai, riebiai odai, elastingumą praradusiai ir suglebusiai odai, maišeliams po akimis, plaukų slinkimui, celiulitui, strijoms bei kitoms veido ir kūno odos problemoms.

Botulino injekcijos
Botulino injekcijos – procedūra, kurios metu į veido odą suleidžiama botulino toksino, kuris lygina raukšles. Botulino injekcijos atliekamos tose veido srityse, kur yra didžiausia raukšlių atsiradimo rizika (vertikaliose raukšlėse tarp akių, horizontaliose kaktos raukšlėse ir išorinių akių kampų raukšlėse). Itin gilių raukšlių šalinimui papildomai naudojamos hialurono rūgšties injekcijos.

Hialurono rūgšties injekcijos
Hialurono rūgšties injekcijos atliekamos siekiant sumažinti veido odos senėjimo požymius: išsaugoti odos elastingumą, patobulinti jos kontūrus, užpildyti raukšles, drėkinti bei tonizuoti veido odą. Procedūros metu į problemines veido vietas suleidžiama stabilizuotos hialurono rūgšties preparato. Šios veido procedūros trukmė – iki 30 minučių.

Dermatologijos klinika Vilniuje „Derma plius“
Dermatologijos klinika Vilniuje „Derma plius“ – vieta, kur bus išspręstos visos veido bei kūno dermatologinės problemos. Dirbame kruopščiai, sąžiningai ir profesionaliai, nes klientai mums yra patys svarbiausi. Užsukite pas mus, išsakykite savo problemas, pasitarkime ir kartu rasime tinkamiausią sprendimą.

Rūpinkitės savo oda, švytėkite, labiau pasitikėkite savimi ir su šypsena pasitikite vasarą!

Dermatologijos klinika Vilniuje „Derma plius“ – profesionalumas, išskirtinis dėmesys lankytojams ir prieinamos kainos!