Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

ANGIOKLINIKA – VENŲ CENTRAS (Kaunas)

Registruotis
  • Vytauto g. 134, Kauno raj., Garliava
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Banko kortelės
Facebook Facebook Dalintis

ANGIOKLINIKA – VENŲ CENTRAS (Kaunas)

Mūsų tikslas ir noras, kad kiekvienas iš Jūsų kuo ilgiau būtų sveikas ir energingas, o kasdieninis gyvenimas Jums teiktų malonumą, todėl pagaliau įgyvendinome ilgai brandintą idėją – įkūrėme jaukų medicinos centrą. Čia Jūs galėsite gauti visą informaciją ir reikalingas medicinines paslaugas, susijusias su kraujagyslių ligomis, bei profesionalias sveikos gyvensenos ir mitybos konsultacijas – jos Jums padės pakeisti savo senus, o galbūt ir žalingus įpročius į sveikesnius. Taip Jūs investuosite į ilgalaikius pokyčius, suteiksiančius geros sveikatos ir savijautos garantijas.

Sveikata – tai brangiausia, ką kiekvienas iš mūsų turime. Visi puikiai žinome, kaip svarbu savimi rūpintis, tačiau dažniausiai gyvename taip, kad savijauta ir sveikata susirūpiname tik rimtai susirgę.

Esame tikri, kad galime Jus motyvuoti pakeisti savo požiūrį į save ir savo sveikatą, o pasidalinę savo žiniomis ir patirtimi, galime padėti tapti sveikesniais. Lauksime Jūsų medicinos centre, kur jauku ir saugu, o mes Jumis nuoširdžiai pasirūpinsime.

Telefono numeris yra skirtas TIK registracijai vizitui pas gydytoją.