Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbovietės:

Adresas:
J. Naugardo g. 13 , (Senamiestis), Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Savo kasdieninėje gydytojo praktikoje taikau kompleksinę terapiją, taip pat tradicinius ir alternatyviuosius gydymo metodus. Gydymo praktikoje papildomai naudoju homeosiniatrijos ir pakopinės autohemoterapijos metodus, organizmo korekcinės terapijos parinkimą kompiuteriu pagal specialią programą.\r\n\r\nŠiuo metu konsultuoju kaip gydytoja homeopatė. Jau ilgą laiką sėkmingai konsultuoju ir modernios homeopatijos pagalba gydau įvairias ligas. Taip pat atlieku biorezonansinę funkcinę kompiuterinę diagnostiką naujos kartos aparatu METATRON 25 su \"METAPATHIA GR HUNTER\" programa. Atlieku R. Folio diagnostiką POLITEST elektropunktūrinės kompiuterinės diagnostikos aparatūra. Gydymui parenku homeopatinius ir vaistažolinius preparatus, nustatau pacientams tinkančius ir netinkančius cheminius vaistus.\r\n

Licencijos:

  • MPL-01028 Vidaus ligų gydytojas

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių

Mokslai:

  • Kauno Medicinos Universiteto Gydomasis fakultetas

Asociacijos:

  • Lietuvos Homeopatijos draugijos narė
  • Lietuvos Homeopatijos centro narė
  • Lietuvos Homeopatijos Lygos narė
  • Homotoksikologijos ir antihomotoksinės terapijos asociacijos narė

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Trumpai: gydytoja ir jos klinika užsiima pseudomedicina.
Paiškinu kodėl:
Natura Munda kartu su šia gydytoja darėme maisto netoleravimo tyrimą. Rašau, kartu, nes gydytoja nesugebėjo paaiškinti naudojamo prietaiso METATRON veikimo principo. Atėjau su konkrečiais ilgalaikiais nusiskundimais, o gavau abstrakčių atsakymų apie savo būklę: kad sutrikus mineralų apykaita (kokių/kur - neaišku), kad galimai trūksta B9 (galimai trūksta visiems), kad turių liūdesio, apmaudo, baimės...
Situacija tapo gana komiška, kai paklausiau ar iš mano plaučių skenavimo matosi ar esu rūkantis (su pertraukomis rūkau per 10 metų). Gavau atsakymą, jog šito ji negali pamatyti. Keista, jog prietaisas, kuris gali nuskenuoti kiekvieną orgnaną, ištirti imuninę sistemą, nustatyti sunkiųjų metalų kiekį ląstelių lygmenyje (!), nuskenuoti mano psichologinę būseną, nustatyti ne tik koks maistas man tinka/netinka, bet ir kokie akmenys (!). Bet negali aptikti dešimtmetį besitesiančio plaučių teršimo rūkalais. Tai arba čia aparatas briedus rodo, arba rūkymas vis dėl to dalykas sveikas.
Beje, rekomenduotas gydymas - klinikos siūlomais homeopatiniais preparatais. Jeigu jais tikėsit - pinigus išmesit ne tik ant tyrimo, bet ir toliau juos švaistysit pirkdami nepatikrintus vaistus."
Atsiliepimas parašytas 2019-03-21 11:55
„Puiki Gydytoja kaip žmogus ir kaip specialistė. Išgydė vaiką nuo alergijos, ko apie kitus homeopatus negalėčiau pasakyti."
Atsiliepimas parašytas 2014-03-11 17:30
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt