Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (6 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą
Adresas:
Konstitucijos pr. 15, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37062698967.

Apie specialistą:

Gydytojas dirba su sportu ir aktyviu gyvenimo būdu susijusių traumų bei dėl perkrovimo atisrandančių skausmų gydymo, reabilitacijos bei prevencijos srityje.

Specializuojasi bėgikų, dviratininkų, triatlonininkų, kitų ciklinių sporto šakų atstovų bei sporto mėgėjų fizinio krūvio dozavime, laktatinių slenksčių nustatyme, jų interpretavime bei panaudojime siekiant geresnių rezultatų. Taip pat parenka fizinio krūvį reikalingą svorio reguliavimui, juntamam nuolatiniam nerimui, įtampos mažinimui bei sveikatinimuisi.

Padeda suderinti gydymą vaistais su nemedikamentinėmis priemonėmis siekiant svorio, diabeto, kraujospūdžio kontrolės.

Atsakys į klausimus dėl širdies ir kraujagyslių sistemos simptomų fizinio krūvio metu, įvertins būklę ir parinks adekvatų ir saugų krūvį/ fizinį aktyvumą.

Didelę darbo laiko dalį skiria sėdimo darbo ar fiziškai neaktyvių profesijų atstovų judėjimo ir atramos sistemos skausmų gydymui ir prevencijai. Todėl turint įtampos ar streso sukeltus nugaros, sprando, pečių juostos, menčių srities, žandikaulio sąnarių bei raumenų skausmus padės pasirinkti tinkamą krūvį raumenų įtampai ir skausmui mažinti.

Licencijos:

  • MPL-16583 Medicinos gydytojas
  • MPL-18668 Sporto medicinos gydytojas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Nuostabus gydytojas! Labai plačiai, išsamiai ir dėmesingai pakonsultavo, skyrė daugiau laiko nei turėjo."
Atsiliepimas parašytas 2019-05-19 14:27
„Nuostabus gydytojas ir puikus specialistas. Empatiškas, išklausantis, patariantis, palaikantis. Vizitui skyrė daugiau laiko nei priklausė. Kreipiausi dėl pėdos problemų po operacijos. Rekomendavo naujų pratimų, nurodė mano daromas klaidas, paskyrė procedūras. Jau po pirmo vizito "įpūtė" optimizmo, kad pėdą pavyks pramankšti, ir, rodos, vien nuo tokių žodžių tapo geriau."
Atsiliepimas parašytas 2019-04-30 16:31
„Be galo demesingas, puikus specialistas."
Atsiliepimas parašytas 2019-01-14 10:56
„Tikras profesionalas. Atsake i visus klausimas, issamei papasakojo, kaip tiksliai pasiskyrsti savo sportini kruvi, paaiskino, kur atkreipti demesi ir kaip stebeti savo savijauta/resultatus."
Atsiliepimas parašytas 2018-01-03 12:24
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt