Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

83% (6 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Taikos pr. 48b, Klaipėda

Pasirinkite laiką:
2020 gegužė 28 d. - birželis 03 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Apie specialistą:

Licencijos:

  • MPL-18517 Šeimos gydytojas
  • MPL-16150 Medicinos gydytojas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Labai dėmesingas, išklausantis visus nusiskundimus.Ačiū, kad daugiau butu tokiu gydytojų."
Atsiliepimas parašytas 2020-05-27 21:01
„Labai labai geras, rupestingas ir protingas gydytojas.Visapusiskai zinantis lygos daktaras.Jam tikrai pasitikiu savo sveikata.Tokie turetu buti visi daktarai.ACIU JUMS."
Atsiliepimas parašytas 2019-06-18 10:52
„Labai nemalonus gydytojas . Teko lankytis vieną kartą su 39,5 * temperatūra ir CRB 160. Apžiūra buvo paviršutiniška. Vienintelis gydytojas , kuris nesugebėjo diagnozuoti plaučių uždegimo. ir nukreipė gydytis į infekcinę ligoninę. Tą pačią dieną pateikiau plaučių rentgeno nuotrauką su nuotraukos aprašymu, kuriame aiškii buvo apimta visa dešinė pusė plaučių, tada pakeitė siuntimą iš infekcinės ligoninės į siuntimą į Jūrininkų ligoninę. Atvykus į Jūrininkų ligoninę paaiškėjo ,kad ši ligoninė neturi Pulmologinio skyriaus ir stebėjosi, kodėl gydytojas ant siuntimo užrašė nukreipimą būtent į šią igoninę, o ne į Respublikinę ar Universitetinę ligonines, kuriose šie skyriai yra. Kadangi Vaidas Paltarackas anksčiau dirbo Jūrininkų poliklinikoje, tai gal būt gydytojas žino tik vieną ligoninę? Ar turi savų interesų siųsti pacientus būtent į šią ligoninę? Kadangi buvau paguldyta į Dializių skyrių, tai kitas pacientas negavo taip jam reikalingų šiame skyriuje atliekamų procedūrų.
Manau, kad per tokius gydytojus ,kurie ne tik nesugeba laiku diagnozuoti paprastų ligų, bet dar ir jas diagnozavus, nesugeba nukreipti ligonius į reikiamas ligonines, atsiranda pavėluotos diagnozės , mirtini atvejai bei sudaromos eilės ten , kur jų neturėtų būti."
Atsiliepimas parašytas 2019-05-03 13:22
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt