Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

60% (5 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Taikos pr. 48b, Klaipėda

Pasirinkite vizito laiką:
2019 liepa 23 d. - 29 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Adresas:
Brožynų g. 8-28, Klaipėda

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Labai AČIŪ Gydytojai Rimai už suteiktą pagalbą, patarimus, kai to reikia. Visada malonu atvykti į Gydytojos kabinetą ir gauti ne tik profesionalią pagalbą, bet ir supratimą."
Atsiliepimas parašytas 2019-05-20 08:31
„Tikrai nerekomenduociau sios gydytojos niekam. Jokios tolerancijos. Net prabilt neleido. Pati dirbu slauge daug metu,jei taip dirbciau ismestų po minutės is darbo. Linkiu gydytojai daugiau nuosirdumo ir pakantumo su ligoniais. "
Atsiliepimas parašytas 2019-05-03 11:48
„Vizitas vyko UOSTO POLIKLINIKOJE (Taikos pr. 48B)"

„Kažkodėl šiuo metu.pacientams atvykusiems iš gyd. Krivickaitės ji yra labai grubi .netaktiška,juk ne ant pacientų reikia išsikrauti.kad jai per daug darbo ir ji vėluojasi kitur."

UOSTO POLIKLINIKOS IR PSC (Taikos pr. 48B) atsakymas į atsiliepimą:

„Uosto poliklinikos kolektyvas, kartu su šeimos gydytoja Rima Markuviene, deda daug pastangų ir nuolat siekia, kad pacientams būtų suteiktos kuo geresnės kokybės paslaugos. Tačiau kartu norime kuo nuoširdžiai atsiprašyti tų, kuriems, per didžiulius darbo krūvius, kartais pritrūkstame nuoširdumo ir atjautos."
Atsiliepimas parašytas 2019-01-19 19:14
„Manau ne tik vaistai ir profesionali pagalba padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, jautrumas, kantrybė. Skiriu savo dėkingumą ir šiltus žodžius šeimos gydytojai R.Markuvienei . Gyvenimo siūlas toks trumpas ir trapus ir , kad irstantis siūlas nenutrūktų , gelbėja nuostabūs tam atsidavę žmonės. Jūsų darbas labai sunkus, todėl prašau – nepavarkite, pabandykite prisiminti, kiek žmonių, kuriems vienaip ar kitaip padėjote sugrįžti į pilnavertį gyvenimą, suteikėte vilties gyventi ir pamatysite, kokia turtinga jūsų pagalbos „kraitelė“, koks prasmingas Jūsų darbas . Nuoširdžiai dėkinga ."
Atsiliepimas parašytas 2018-11-01 18:45
„Labai profesionali ir maloni gydytoja. Džiaugiuosi , kad mano šeima pagaliau turi tikrą šeimos gydytoją. Ačiū daktarei ir sėkmės nelengvame darbe. "
Atsiliepimas parašytas 2014-03-05 12:59
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt