Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-09219 Šeimos gydytojas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-05-11 | Rekomenduoja

Dėkoju dievui, kad mane suvedė su gyd. Markuviene. 10 metu kankinausi skausmuosė ir visi tik vienas nuo kito. Bet patekus pas sia gydytoja pradėjau svajoti apie pas veikimą. Ji griežta reikli, bet SUPRANTA skausmą ir žiūri kaip tau padėti. Neleidžia nuleisti rankų, jos dėka turiu vilties, kad nors truputį palengvės. Ačiū gydytoja už gerą sirdi. Jūsų pacientė O. B

2020-03-06 | Rekomenduoja

Labai rupestinga gydydtoja, dziaugiuosi jog pakeisdama gydytoja papuoliau pas R.Markuviene. Supratinga, jautri, suprantanti savo darba. Aciu uz rupesti.

2020-03-03 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Rimai Markuvienei už rūpestingą gydymą ir dėmesingumą. Koks neįkainojamas ir prasmingas Jūsų kasdieninis darbas. Jūs esate verta pačių gražiausių padėkos žodžių. Norisi palinkėti tvirtybės ir ištvermės šiame profesionaliame kelyje žmonių gerovės labui!

2020-02-22 | Rekomenduoja

Dėkoju gydytojai Rimai Markuvienei už skubiai ir profesionaliai man suteiktą pagalbą,už nuoširdų ir malonų bendravimą. Tai viena iš geriausių šeimos gydytojų Klaipėdoje. Džiaugiuosi, turėdamas galimybę gydytis pas TOKIĄ nuostabią daktarę.

2020-01-25 | Rekomenduoja

Rima Markuvienė - tai tikra gydytoja iš DIDŽIOSIOS RAIDĖS. Esu be galo jai dėkinga,už tikslų ir greitą ligos diagnozavimą ir išgydymą. Gydytoja visuomet nuoširdžiai ir atsakingai dirba, pasižymi ypatingai puikiu profesiniu pasirengimu,visuomet dėmesingai išklauso ir, kiek be galėdama, padeda pacientui, bei spinduliuoja pačias geriausias žmogiškąsias savybes. Žinoma,rekomenduoju visiems šią daktarę su didžiausiu atsakingumu.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti