Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Šeimos gydytojas Doc. dr. Asta Mastavičiūtė

Doc. dr. Asta Mastavičiūtė

Asta Mastavičiūtė yra Šeimos gydytoja ir konsultuoja Vilniuje. A. Mastavičiūtė pacientus priima Northway medicinos centrai (Vilnius).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojos domėjimosi sritys – ligų prevencija, polipragmazija (kelių skirtingų vaistų naudojimas vienu metu), senyvo amžiaus žmonių sveikata.
Profesinė darbo patirtis nuo 2006 m.

• Licencijos:
MPL-11043 Šeimos gydytojas
MPL-20750 Gydytojas geriatras

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-02-20 | Rekomenduoja

Nuostabi ir profesionali gydytoja, dirbanti su meile savo pacientams. Atvežiau konsultacijai savo 95 metų amžiaus močiutę (bijojau, kad nesusikalbėsime, bet gydytoja rado puikų priėjimą prie pacientės). Gydytoja labai nuosekliai išnagrinėjo sveikatos istoriją ir esamas problemas, paskyrė reikiamus tyrimus, kuriuos išsamiai pakomentavo telefonu. Nepaisant to, kad mūsų vizitas praėjo, paskyrė savo dėmesio ir laiko papildomoms rekomendacijoms ir paskyrimams. Dėkoju iš visos širdies.

2023-11-07 | Rekomenduoja

Geriausia šeimos gydytoja kokią man teko kada sutikti. Kai atsiduri nestandarinėj situacijoj ji sugeba rasti siūlo galą, užduoti tinkamą klausimą, pasidomėti šeimos ligomis, suvesti iš pirmo žvilgsnio neakivaizdinius simptomus. Esu jai labai dėkinga

2015-08-13 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, dėmesinga pacientui, profesionaliai patarianti.

2013-07-02 | Rekomenduoja

Nuostabi, puikiai išmananti savo darbą, makanti bendrauti gydytoja

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti