Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Reabilitologas Jadvyga Kolaitienė

Jadvyga Kolaitienė

Jadvyga Kolaitienė yra Reabilitologė, Homeopatė, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja ir konsultuoja Kaune. J. Kolaitienė pacientus priima Biofirst klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    "Global Diagnostics" tyrimas „Global Diagnostics“ tyrimo metu galima nustatyti: Alergiją sukeliančias medžiagas Organizme esančius parazitus, virusus, bakterijas Kokių vitaminų, mineralų, amino rūgščių trūksta organizmui Koks organizmo intoksikacinis laipsnis Ar gerai funkcionuoja kepenys, inkstai, limfa, virškinimo trakto gleivinė nenurodyta 60 min.
    Homeopatinis gydymas Gydoma specialiu būdu paruošiamais preparatais – medžiagos, kurios sveikam žmogui sukelia panašius simptomus į gydomą ligą, atskiedžiamos taip, kad jų pagamintame preparate praktiškai arba visiškai nelieka. nenurodyta 30 min.
    Elektroakupunktūrinė diagnostika DERMATRON CLS aparatūra Elektroakupunktūrinės diagnostikos, taikant Folio metodą, galimybės yra išties plačios. Juo galima tirti kvėpavimo takus, limfinę ir nervų sistemas, storąjį ir plonąjį žarnyną, kraujotaką, širdį, šlapimo ir tulžies pūslę, kepenis, stuburą, kasą ir kt. Tiksliai nustatomi organų funkciniai sutrikimai, įvertinama kraujotaka, organizmo intoksikacija, imuninės ir endokrininės sistemos būklė. nenurodyta 90 min.

Apie specialistą:

Konsultuoja, įvertina paciento būklę po traumų ar operacijų, sudaro individualią reabilitacijos programą, skiria fizioterapijos ir reabilitacijos procedūras. Taiko individualų homeopatinį gydymą.
Atlieka GLOBAL DIAGNOSTICS diagnostiką bei terapiją, atlieka elektroakupunktūrinę diagnostiką DERMATRON CLS aparatūra, maisto netoleravimo testą, medikamentų parinkimo testą.
Darbo patirtis – daugiau nei 26 metai.

• Licencijos:
MPL-04515 Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Asociacijos
Lietuvos Homeopatų asocijacijos narė
Homotoksikologijos ir antihomotoksinės terapijos asociacijos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-01-28 | Rekomenduoja

Pirma karta Jadvyga atradau berods 2014-2015 metais. Pries tai 3 metus turejau rimtu valgymo sutrikimu, visas organizmas buvo issibalansaves, ir net nualpdavau is skrandzio skausmu. Aciu dievui atradau sita daktare!!! Gyvenu ne Lietuvoj, ir UK aplankiau visus privacius gastroenterologus ir buvau i ligonines siusta - niekas nerado priezasties.... Grizus i LT patekau pas Jadvyga. Per 11min viso kuno skenavimo ji man susake visas priezastis, prirase homeopatiniu vaistu, ir as buvau sveika kaip ridikas per 3 menesius!!!! Visa gyvenima jai busiu dekinga! Kai tik griztu i LT karts nuo karto vis uzsuku i Biofirst klinika viso kuno skenavimui. Nuostabi daktare!!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti