Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Viktorija Kirilovaitė

Viktorija Kirilovaitė

Viktorija Kirilovaitė yra Psichologė, Klinikinė psichologė, Medicinos psichologė ir konsultuoja Vilniuje. V. Kirilovaitė pacientus priima Privatus Viktorijos Kirilovaitės psichoterapijos kabinetas.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Psichologinė konsultacija (45 min.) Konsultavimas. Taikoma, kuomet žmogus kreipiasi dėl aiškios ir konkrečios problemos (skyrybos, netektis, stresas darbe ir pan.). Jos metu taikomi metodai, skirti sunkumų įveikimo būdams stiprinti. Trunka iki 20 susitikimų kartą per savaitę. Sesija trunka 45 min. 40 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Nuotolinės videokonsultacijos trukmė 45 min. 40 EUR 60 min.
    Psichoterapija (50 min.) Psichoanalitinė psichoterapija. Taikoma, kuomet žmogus sieka gilesnio savęs pažinimo bei siekia įsisąmoninti esamus reagavimo į gyvenimo sunkumus modelius. Psichoterapija gali padėti ne tik pamatyti pasikartojančius elgesio, mąstymo ar santykių kūrimo modelius, bet ir padėti suprasti, kodėl jam būdingi tokie būdai bei padėti juos keisti. Trunka iki kelerių metų, lankomasi ne rečiau kaip 1–2 kartus per savaitę. Sesija trunka 50 min. 40 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Savo darbe taikau konsultavimo bei psichoanalitinės psichoterapijos darbo metodus. 1. Konsultavimas. Taikoma, kuomet žmogus kreipiasi dėl aiškios ir konkrečios problemos (skyrybos, netektis, stresas darbe ir pan.). Jos metu taikomi metodai, skirti sunkumų įveikimo būdams stiprinti. Trunka iki 20 susitikimų kartą per savaitę. Sesija trunka 45 min.
2. Psichoanalitinė psichoterapija. Taikoma, kuomet žmogus sieka gilesnio savęs pažinimo bei siekia įsisąmoninti esamus reagavimo į gyvenimo sunkumus modelius. Psichoterapija gali padėti ne tik pamatyti pasikartojančius elgesio, mąstymo ar santykių kūrimo modelius, bet ir padėti suprasti, kodėl jam būdingi tokie būdai bei padėti juos keisti. Trunka iki kelerių metų, lankomasi ne rečiau kaip 1–2 kartus per savaitę. Sesija trunka 50 min.

• Licencijos:
ASL-02485 Medicinos psichologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
Vilniaus universitetas – Klinikinė psichologija
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – Psichoanalitinė psichoterapija

• Asociacijos
Lietuvos psichologų asociacijos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti