Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Esu psichologė, sertifikuota dėmesingo įsisąmoninimo grįstos psichoterapijos (Mindfulness) praktikė ir konsultantė.
Turiu patirties įvairiose srityse – konsultuojant vaikus, paauglius bei suaugusius asmenis. Taip pat konsultuoju poras bei šeimas susidūrusias su įvairiais sunkumais, padedant ir skatinant ieškoti išeičių ir sprendimo galimybių, susidėliojant prioritetus būsimų pokyčių link.
Dirbdama su klientais taikau naujausius kognityvinės ir elgesio terapijos metodus, įsisąmoninimo grįstos psichoterapijos metodus. Taip pat atsižvelgiant į individualią situaciją taikau schemų terapijos bei meno terapijos metodus.
Nuolat keliu kvalifikaciją ir gilinu žinias įvairiuose mokymuose, seminaruose bei profesinės priežiūros konsultacijose (supervizijose).
Neabejoju žmogaus stiprybe įveikti įvairius sunkumus, džiaugiuosi turėdama galimybę išbūti su klientu šiame procese.
Į savo darbą žiūriu atsakingai, garantuoju etišką bei profesionalią psichologinę pagalbą.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-02-02 | Rekomenduoja

Sonata buvo pirmasis žmogus į kurį kreipiausi pagalbos. Tai buvo/yra mano pirmoji pažintis su psichoterapiją, ir tai yra geriausią ką galėjau padaryti dėl savęs. Turiu pabrėžti, kad gyvenu užsienyje ir neturiu galimybės konsultuotis gyvai, bet neįtikėtina, kaip Sonata gebą sukurti šiltą, malonią ir draugišką atmosferą visų online konsultacijų metu! Nuo pat pirmos konsultacijos galėjau jaustis patogiai ir atsiverti. Tiesą pasakius, dar niekada nesijaučiau tokia suprasta ir priimta. Mintyse buvo visiškas chaosas, kuris vargino ir tik stiprino nerimo jausmą. Sonata man padėjo paimti kiekvieną problemą į rankas, išnagrinėti ją iš skirtingų pusių, ir padėti ją į lentyną. Reziumė – gražiai sutvarkyta lentyna ir sukurta daugiau vietos pozityviems dalykams, teisingiems žmonėms bei meilės sau. Spręsti visus klausimus vienai atrodė misija neįmanoma, bet dėka tinkamos pagalbos ir suteiktų įrankių, dabar jaučiuosi išsilaisvinusi! Linkiu to ir tau!

2020-10-29 | Rekomenduoja

Konsultacija pas Sonatą tai lyg gaivaus oro gurkšnis, nauja pradžia, kurių labai reikia sunkiu momentu. Ji padeda situaciją pamatyti kitu kampu ir suteikia tinkamus įrankius sėkmingam gyjimui. Tai labai profesionali specialistė išmananti daugelį psichologijos sričių ir taikanti įvairius gydymo metodus, labiausiai tinkančius konkrečiam pacientui ir jo esamai būklei. Atsakinga, švelni, įsiklausanti. Tikrai rekomenduoju!

2020-09-16 | Rekomenduoja

Buvau pas Sonata pirma karta, paliko nuosirdaus ir profesionalaus specialisto ispudi.Nuosirdi,svelni ir supratinga,nesijauciau kazkaip nepatogiai,ka esu panasiose situacijose patyrusi,kada tiesiog sedi ir nezinai ka pasakyti,ar ko paklausti. Labai rekomenduoju,tikrai nukreips teisinga linkme ir pades isspresti problemas.

2020-02-25 | Rekomenduoja

Padeda susivokti savyje, rasti išeitis, atgauti "blaivų" protą. Profesionali, dalykiška, bet tuo pačiu ir tikrai švelni. Taip pat ypatingai mėgstama ir vaikų, padeda vaikus "sudėlioti" į vietą. Žinau, kad padeda susidėlioti mintis ir profesinėje srityje, vadovavimo klausimais. Tai nebus betikslis išsikalbėjimas už pinigus, o reali struktūruota pagalba. Nuoširdžiai rekomenduoju.

2020-02-10 | Rekomenduoja

Į paciento lukesčius įsiklausanti ir sutartų tikslų siekianti gydytoja. Sistemingai pamatuojanti su pacientu pasiektus tikslus, kas koordinuoja ir teikia aiškumo apie rezultato būseną. Nuoširdi, reikli, kūrybinga. Dekui Sonata už profesionalią pagalbą.

2019-11-10 | Rekomenduoja

Nuostabi psichologė. Sąžininga, rūpestinga bei dėmesinga.  Ačiū Jums už pagalbą! Rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti