Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Dr. Simona Biveinytė

Dr. Simona Biveinytė

Simona Biveinytė yra Psichologė, Medicinos psichologė ir konsultuoja Vilniuje. S. Biveinytė pacientus priima Emocinės gerovės centras SENSIBILIS.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Nuotolinė videokonsultacija 50 EUR 50 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Tyrimas naudingas asmenims, siekiantiems paprastai, patikimai, standartizuotu būdu pasitikrinti dėl depresijos požymių. Naudojame nesunkiems psichikos sutrikimams itin jautrius, moderniausia tyrimo technologija ir moksliniais tyrimais pagrįstus profesionalius testus. Tiriame depresijos, nerimo sutrikimų požymius ir simptomų intensyvumą. Teikiame automatizuotą tyrimo ataskaitą su medicinos psichologo komentaru ir rekomendacijomis raštu. Taikoma asmenims nuo 18 metų, darbo reikalais galintiems naudoti anglų kalbą ir sutinkantiems testuotis anglų kalba. 50 EUR 30 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Tyrimas naudingas asmenims, siekiantiems paprastai, patikimai, standartizuotu būdu pasitikrinti savo emocinę sveikatą, planuoti psichologinės gerovės stiprinimo žingsnius. Naudojame nesunkiems psichikos sutrikimams itin jautrius, moderniausia tyrimo technologija ir moksliniais tyrimais pagrįstus profesionalius testus. Testai validizuoti DSM-5 atžvilgiu. Tiriame tokius emocinės sveikatos aspektus: depresijos, nerimo ir kitų nuotaikos sutrikimų požymiai ir simptomų intensyvumas, priklausomybių nuo psichoaktyvių medžiagų išsivystymo rizika, potrauminio streso (PTSD) ir ADHD sindromo požymiai. Tyrimo procedūra: trumpa, nesudėtinga nuotolinė apklausa anketos forma. Galimas visiškas anonimiškumas. Teikiame automatizuotą tyrimo ataskaitą su medicinos psichologo komentaru ir rekomendacijomis raštu. Testuojantis pakartotinai, tiksliai ir patikimai įvertinamas emocinės būsenos pokytis. Pakartotinis testavimas leis daryti pagrįstas išvadas ir apie gautų psichikos sveikatos paslaugų efektyvumą tiriamu laikotarpiu. Taikoma asmenims nuo 18 metų, darbo reikalais galintiems naudoti anglų kalbą ir sutinkantiems testuotis anglų kalba. 90 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Specializuojuosi psichologijos tyrimų srityje. Taikau inovatyvius psichologinio ištyrimo metodus ir emocinės sveikatos stebėjimo programas. Konsultuoju emocinės gerovės stiprinimo klausimais susiduriančius su lėtiniu nuovargiu, nerimu, stresu ir perdegimu.

• Licencijos:
ASL-12813 Medicinos psichologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
VU doktorantūra. Socialinių mokslų daktarė, medicinos psichologijos sritis
VU, psichologijos studijos, klinikinės ir organizacinės psichologijos specializacija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti