Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Simona Barysienė

Simona Barysienė

Simona Barysienė yra Psichologė, Klinikinė psichologė, Medicinos psichologė ir konsultuoja Vilniuje. S. Barysienė pacientus priima Psichologė, egzistencinės terapijos praktikė Simona Barysienė.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Plati ir įvairi profesinė, gyvenimiška patirtis, savanorystė, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas, darbas sveikatos ir švietimo srityse su vaikais ir suaugusiais galiausiai mane nuvedė suaugusių psichoterapijos kryptimi. Humanistinė egzistencinė pasaulėžiūra labiausiai atspindi mano vertybes, požiūrį į žmogų, mūsų gyvenime vykstančius procesus. Terapija yra viena iš galimybių padėti sau ieškoti atsakymų į iškilusius gyvenimiškus klausimus, pažinti savo galimybes ir ribotumus, tyrinėti, kaip gyvenu, o mes esame to proceso bendraautoriai.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
Nuo 2021m. Iki dabar Podiplominės studijos Humanistinės egzistencinės psichologijos institute Psichoterapeuto kvalifikacijai įgyti
2009-2011 VU Klinikinės psichologijos magistras
2005-2009 VU Psichologijos bakalauras

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2023; 8 – oji Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferencija
2022; 7 – oji Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferencija
2019 balandis – 2021 gegužė Prekybos žmonėmis prevencija SPPC
2023; SEU konsultantė SEU institutas
2018 lapkritis Bendradarbiavimu grįsto savižudybės rizikos vertinimo ir valdymo (CAMS) metodo mokymai VU Suicidologijos institutas
2018 kovas ASIST savižudybių intervencijos įgūdžių mokymasis

• Asociacijos
Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacija (nuo 2022 m.)

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-02-23 | Rekomenduoja

Pirmoji mano gyvenime psichoterapija ir terapeutė Simona. Kokios mintys ateina reflektuojant sesijas? Toks jausmas, kad Simona klausosi visais dviem šimtais procentų ir tuomet užduoda pačius pačius esmingiausius klausimus, su kuriais dirbau tiek terapijoje, tiek namuose. Kaip ji pačio pirmo susitikimo metu pasakė: "tikroji terapija vyksta tarp sesijų", ir aš tam pilnai pritariu, nes tie požiūrio kampai, tie užduoti svarbūs klausimai sukasi galvoje iki šiol. Ir tai skatina atsigręžti į save, dažnai savęs klausti: Ką dabar jaučiu ir koks už to poreikis slepiasi? Kas man svarbu? Po terapijos sesijų išeidavau išklausyta, suprasta, priimta, atliepta, laimingesnė, su daugiau žaismingumo ir asmeninės atsakomybės bei su mažiau išankstinės įtampos. Simonos dėka labiau pažinau save. Esu labai labai dėkinga! Rekomenduoju Simoną visiems žmonėms, kurie nori žengti drąsų žingsnį savęs pažinimo link. Tikiu, kad kiekvienam žmogui būtų naudinga bent kažkiek sesijų nueiti į psichoterapiją, bet tuo pačiu suvokiu, kad pirmiausia turi būti noras, tas vidinis impulsas. Žodžiu, jeigu tas impulsas Tau jau kuris laikas kirba, tai nuoširdžiai rekomenduoju šią savos srities profesionalę.

2024-02-15 | Rekomenduoja

Nuostabi, nuoširdi savo srities specialistė, sukurianti saugumo ir tikrumo jausmą. Gavau profesionalią pagalbą, patarimus ir palaikymą sunkiuose gyvenimo etapuose. Simonos pagalba turėjau galimybę pažinti save, pagyti po sunkių gyvenimo išgyvenimų ir tobulėti savo vidinio pasaulio suvokime. Nuoširdžiai rekomenduoju ir tikiu, kad ir pati tęsiu savo vidinio pasaulio ieškojimus su Simona.

2024-02-08 | Rekomenduoja

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią psichologę. Nebuvo sunkūs ar sudėtingi mano atvejai, bet tiek, kiek reikėjo pagalbos, Simona savo įžvalgomis efektyviai padėjo. Greitai radome ryšį ir lengvumą pokalbiuose. Rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti