Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Individualiame darbe su klientais remiuosi kognityvine elgesio terapija, kuria susidomėjau dar studijų metais. Nuo 2008 metų gilinu savo žinias šioje srityje vis mokydamasis naujų metodų ar technikų, o šiuo metu – podiplominėse studijose. Įgytas žinias ir įgūdžius taikau tiek privačioje praktikoje, tiek ir su linkusiu nusikalsti jaunimu Vėliučionių vaikų socializacijos centre.

Nepaisant įtempto profesinio gyvenimo ir namuose laukiančių žmonos ir dviejų vaikų, laisvalaikį stengiuosi leisti smagiai: važinėdamas dviračiu ar keliaudamas su šeima.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Vilniaus universitetas - psichologija (bakalauras ir magistras)

• Kvalifikacijos tobulinimas:
KMU podiplominės studijos – Įvadinis psichoterapijos kursas (kognityvinė ir elgesio psichoterapija)

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjunga

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-03-20 | Rekomenduoja

Kognityvinės terapijos pagalba padėjo išmokti kontroliuoti nerimą.

2020-03-11 | Rekomenduoja

Labai padėjo sunkiu gyvenimo laikotarpiu, kaip išgyventi sunkias akimirkas, padėjo apsispręsti kai kuriais klausimais. Rekomeduoju.

2019-09-24 | Rekomenduoja

Rekomenduoju Mykolą ir jo teikiamas paslaugas. Lankiausi porą mėnesių. Sulaukiau pagalbos pamatydamas savo problemas iš naujų pusių, kas padėjo nebeužstrigti ties tomis pačiomis mintimis ir sprendimais. Padėjo aiškiau matyti save, savo gyvenimo kontekste. Kreipkitės su savo klausimais, problemomis - visiems reikia pagalbos. Specialistai kaip Mykolas gali padėti žengti tuos žingsnius.

2018-11-29 | Rekomenduoja

Puikus ir profesionalus specialistas. Bendrauja labai nuoširdžiai ir atvirai, įsigilina ir išklauso. Jautiesi kaip pokalbyje su draugu, kuriam gali atsiverti ir jaustis patogiai. Tikrai rekomenduoju nebijoti ir kreiptis, jei apninka blogos mintys ir norisi kuo greičiau išmokti su jomis kovoti.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti