Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Individualiame darbe su klientais remiuosi kognityvine elgesio terapija, kuria susidomėjau dar studijų metais. Nuo 2008 metų gilinu savo žinias šioje srityje vis mokydamasis naujų metodų ar technikų, o nuo 2017 metų - podiplominėse studijose, kur įgijau 2020 metų pabaigoje psichoterapeuto kvalifikaciją. Nepaisant įtempto profesinio gyvenimo ir namuose laukiančių žmonos ir dviejų vaikų, laisvalaikį stengiuosi leisti smagiai: keliaudamas su šeima, važinėdamas dviračiu ar prižiūrėdamas šuniukus.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Vilniaus universitetas - psichologija (bakalauras ir magistras)

• Kvalifikacijos tobulinimas:
KMU podiplominės studijos – Įvadinis psichoterapijos kursas (kognityvinė ir elgesio psichoterapija)

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjunga

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-03-27 | Rekomenduoja

Paslauga esu labai patenkinta. Bendravimas malonus, klientui visada skiriama daug dėmesio. Visi lūkesčiai pasiteisino, neturiu nei vieno priekaišto.

2020-10-31 | Rekomenduoja

Lankiausi pusę metų. Žinant kaip nelengva prašyti pagalbos norint išlipti iš vienokios ar kitokios krizės, tai buvo teisingas sprendimas pasirinkti Mykolą. Geras bendravimo stilius ir tai kaip įvedamas žmogus į procesą. Stipriai pakeitė mano požiūrį ir suvokimą apie save bei kokią gyvenseną vedu. Jokių neigiamų emocijų nesukėlė. Ačiū už didelį postūmį pirmyn.

2020-03-20 | Rekomenduoja

Kognityvinės terapijos pagalba padėjo išmokti kontroliuoti nerimą.

2020-03-11 | Rekomenduoja

Labai padėjo sunkiu gyvenimo laikotarpiu, kaip išgyventi sunkias akimirkas, padėjo apsispręsti kai kuriais klausimais. Rekomeduoju.

2019-09-24 | Rekomenduoja

Rekomenduoju Mykolą ir jo teikiamas paslaugas. Lankiausi porą mėnesių. Sulaukiau pagalbos pamatydamas savo problemas iš naujų pusių, kas padėjo nebeužstrigti ties tomis pačiomis mintimis ir sprendimais. Padėjo aiškiau matyti save, savo gyvenimo kontekste. Kreipkitės su savo klausimais, problemomis - visiems reikia pagalbos. Specialistai kaip Mykolas gali padėti žengti tuos žingsnius.

2018-11-29 | Rekomenduoja

Puikus ir profesionalus specialistas. Bendrauja labai nuoširdžiai ir atvirai, įsigilina ir išklauso. Jautiesi kaip pokalbyje su draugu, kuriam gali atsiverti ir jaustis patogiai. Tikrai rekomenduoju nebijoti ir kreiptis, jei apninka blogos mintys ir norisi kuo greičiau išmokti su jomis kovoti.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti