Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Monika Kuzminskaitė

Monika Kuzminskaitė

Monika Kuzminskaitė yra Psichologė ir konsultuoja Vilniuje. M. Kuzminskaitė pacientus priima Psichologė Monika Kuzminskaitė (privati praktika).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Psichologinė konsultacija gyvai Konsultuoju naudodama kognityvinės elgesio terapijos metodus; tai efektyvi, į rezultatą orientuota praktika, padedanti palaipsniui spręsti tuo metu aktualiausius sunkumus. Paprastai aptariame pasirinktą temą, tariamės dėl namų darbų, kurie skirti savarankiškam darbui tarp sesijų. 40 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Nuotolinė konsultacija skiriasi tik bendravimo forma, tačiau gali būti puikus pasirinkimas esant skirtinguose miestuose, kai kelionė yra neįmanoma arba nepatogi, sergant ir siekiant išvengti užkrėtimo ir panašiai. Konsultuoju naudodama kognityvinės elgesio terapijos metodus; tai efektyvi, į rezultatą orientuota praktika, padedanti palaipsniui spręsti tuo metu aktualiausius sunkumus. Paprastai aptariame pasirinktą temą, tariamės dėl namų darbų, kurie skirti savarankiškam darbui tarp sesijų. 40 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Esu sveikatos ir mitybos psichologė, dirbu privačiai, taikau kognityvinės elgesio terapijos metodus. Domiuosi maistu ir valgymu bei su tu susijusia psichologija, taip pat meditacija, miegu, fiziniu aktyvumu, fiziologiniais ir neurocheminiais žmogaus organizmo procesais. Gerai pažįstu IT, telekomunikacijų, korporatyvinio darbo aplinkas. Tikiu, kad psichologinių sunkumų sprendimas turi prasidėti iš karto, kad ir pačiais mažiausiai žingsneliais tam, kad kelionė sėkmingai baigtųsi, o ne būtų pamesta pusiaukelėje.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
Beck Institute, kognityvinės elgesio terapijos studijos
Vilniaus universitetas, sveikatos psichologijos magistro studijos
Vilniaus universitetas, psichologijos bakalauro studijos

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Essentials of CBT, CBT for Depression, Anxiety, Trauma, Weight Loss, Personality disorders, Anger, Trauma, CT-R.

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjunga

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-10-21 | Rekomenduoja

Ačiū labai Jums Monika. Sugebejote per viena konsultacija isspresti mano nesusipratimo taškus. Jusu patarimus tikrai nauduosiu :) Rekomenduoju!

2023-10-17 | Rekomenduoja

Dėkoju gyd. Monikai. Nežiūrint techninių nesklandumų, konsultacija pavyko. Bendravome abiems suprantama kalba, lygiomis teisėmis, priėmėme bendrus sutarimus, po žingsnelį įgyvendinamus uždavinius. Norėčiau kontaktą po kurio laiko pakartoti.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti