Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Kristina Valkauskienė

Kristina Valkauskienė

Kristina Valkauskienė yra Psichologė, Psichoterapeutė ir konsultuoja . K. Valkauskienė pacientus priima Psichologinė/psichoterapinė pagalba internetu.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Kartais nutinka, kad metų metus gyvename su sunkumais, kurie trukdo džiaugtis gyvenimu. Konsultacijų metu padedu žmogui aiškiau pamatyti ir suprasti savo problemas, jų kilmę. Kartu ieškome ir išbandome būdus, kaip pasijusti geriau, pagerinti gyvenimo kokybę. Savo darbe daugiausia naudoju kognityvinę elgesio terapiją, kurios veiksmingumas turi didžiausią mokslinį pagrindimą. Tikiu, kad kiekvienas gali pakeisti savo gyvenimą. Galiu būti žmogumi, kuris sunkiu laikotarpiu bus šalia, padės rasti atsakymus į rūpimus klausimus, padrąsins žengti svarbius žingsnius.
Šiuo metu dažniausiai tenka konsultuoti klientus, išgyvenančius stiprų nerimą, panikos priepuolius, depresiją, turinčius emocijų valdymo problemų, priklausomybių. Taip pat žmonės kreipiasi dėl žemos savivertės, sunkumų santykiuose. Turiu patirties konsultuojant tėvus vaikų auklėjimo klausimais, ilgą laiką vedžiau pozityvios tėvystės mokymus, rašiau straipsnius vaikų auklėjimo tema.
Konsultacijas teikiu tik nuotoliniu būdu suaugusiems asmenims (porų ir vaikų nekonsultuoju).

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
2019 m. LSMU Kognityvinės elgesio psichoterapijos podiplominių studijų diplomas
2010 m. VU klinikinės psichologijos magistras
2008 m. VU psichologijos bakalauras

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Kasmet klinikinės ir sveikatos psichologų konferencijos, kognityvinės ir elgesio terapijos konferencijos, netrukus pradėsiu bazinius schemų terapijos mokymus (Baltijos schemų terapijos institutas)

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjungos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-11-04 | Rekomenduoja

Labai rekomenduoju šią psichoterapeutę. Terapijų metų ji man padėjo ieškoti ir atrasti savo emocijų įvairovę įvertinant kasdieninias patirtis, suprasti pykčio priežastis, kurti teigiamą ryšį su savimi bei pagelbėti vienišam vaikui viduje. Naujos įžvalgos bei įrankiai man padėjo bei toliau padeda santykiuose tiek su artimaisiais, tiek su bet kokiomis kasdieninėmis socialinėmis situacijomis ar buities iššūkiais. Psichologė Kristina spinduliuoja ramybe bei šiluma, dėl to pokalbiai su ja yra malonūs ir teikia pasitikėjimą. Susitikimai internetu buvo labai patogūs bei visada punktualūs.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti