Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Karolis Misius

Karolis Misius

Karolis Misius yra Psichologas, Medicinos psichologas ir konsultuoja Vilniuje. K. Misius pacientus priima Psichologijos studija “JauRamiau”.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Psichologinis konsultavimas (45 min.) Psichologinio konsultavimo trukmė 45 min. Pradžioje susipažinsime, aptarsime Jūsų tikslus, lūkesčius ir kamuojamus sunkumus. Konsultacijų metu sukurta saugi ir patikima erdvė padės Jums atsiskleisti ir tyrinėti savo vidinį pasaulį. 45 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Nuotolinės videokonsultacijos trukmė 45 min. 40 EUR 60 min.
    Paauglių (nuo 11 m.) psichologinis konsultavimas (45 min.) Paauglių (nuo 11 m.) psichologinio konsultavimo trukmė 45 min. Konsultuoju paauglius (11-17 metų). Pirmojo susitikimo metu rekomenduoja atvykti vienam iš tėvelių kartu su savo vaiku. Aptarsime Jūsų tikslus, lūkesčius ir vaiko patiriamus sunkumus. Tolimesnė psichologinių konsultacijų eiga aptariama individualiai su kiekvienu klientu. 45 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Esu klinikinis (medicinos) psichologas ir suprantu, kad kiekvienas klientas turi savo unikalią patirtį, istoriją ir individualius poreikius. Pradžioje pilnai atsiskleisti ir kalbėti apie savo jausmus bei mintis gali būti sunku, todėl mano tikslas - sukurti saugią ir supratingą aplinką, kurioje kartu tyrinėdami Jūsų vidinį pasaulį, Jūs galėsite atrasti sprendimus savo gyvenimo iššūkiams ir siekti savo unikalių gyvenimo tikslų. Tikiuosi tapti Jūsų kelionės partneriu link teigiamų pokyčių, kuris padės Jums geriau pažinti ir suprasti save bei pasiekti vidinės ramybės jausmą.

• Licencijos:
ASL-12816 Medicinos psichologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2023 m., Vilniaus universitetas, Klinikinė psichologija (Magistro laipsnis)
2021 m., Vilniaus universitetas, Psichologija (Bakalauras)

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Raidos psichopatologijos konferencija 2023: Asmenybės sutrikimas raidos perspektyvoje ir klinikinė praktika. Organizatorius
Raidos psichopatologijos konferencija 2022: Mokslo ir praktikos susitikimai. Organizatorius
KLINIKINIŲ IR SVEIKATOS PSICHOLOGŲ KONFERENCIJA - 2022
XVIII-oji Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija (JMPK 2021). “Šiuolaikinės psichologijos veidas”
XVI-oji Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija (JMPK 2019). „Mokslo galia: žinoti ar veikti?”

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-11-13 | Rekomenduoja

Karolis yra puikus psichologas, tikras savo srities profesionalas. Jis yra empatiškas, palaikantis, išklausantis bei padedantis sunkumus pamatyti iš kitos perspektyvos. Labai rekomenduoju!

2023-10-21 | Rekomenduoja

Labai supratingas ir empatiškas specialistas. Jaučiausi saugiai dalindamasi savo mintimis ir problemomis, o suteiktos įžvalgos padėjo į jas pažvelgti kitu kampu, geriau suprasti savo jausmus ir galimas jų priežastis. Nuoširdžiai dėkoju Karoliui už pagalbą.

2023-10-17 | Rekomenduoja

Labai profesionalus specialistas, su kurio pagalba pavyko pačiam giliau ir kitaip pažvelgti į savo ilgametes asmenines problemas bei jų sprendimo būdus, geriau pažinti save. Esu labai dėkingas Karoliui už jo suteiktą pagalbą.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti