Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Karolina Muračiovienė

Karolina Muračiovienė

Karolina Muračiovienė yra Psichologė, Klinikinė psichologė, Medicinos psichologė ir konsultuoja Klaipėdoje. K. Muračiovienė pacientus priima Psichologė Karolina Muračiovienė.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Esu psichologė, Kognityvinės elgesio terapijos bei Dėmesingo įsisąmoninimo praktikė. Psichologijos bakalauro (2016 m.) bei klinikinės psichologijos magistro laipsnius (2018 m.) įgijau Vilniaus universitete, baigiau LSMU Dėmesingu įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstos kognityvinės elgesio terapijos (2021-2022 m.) studijas. Šiuo metu savo psichoterapines kompetencijas keliu LSMU Kognityvinės elgesio terapijos (nuo 2020 m.). Savarankiška psichologės praktika užsiimu nuo 2018 m., per kurią gavau individualaus psichologinio konsultavimo, psichologinio vertinimo bei grupių vedimo patirties. Savo praktikoje konsultuoju suaugusius, vaikus ir paauglius bei jų tėvus. Turiu patirties darbe su žmonėmis, kurie kreipėsi dėl bendravimo, santykių, savo jausmų ir poreikių supratimo sunkumų, dėl nepasitikėjimo savimi, savivertės problemų, su patiriančiais depresiją, panikos atakas, socialinį nerimą, miego problemas, atsidūrusius krizinėse situacijose, išgyvenančius netektį.
Mano praktikuojama kognityvinė elgesio terapija teigia, kad mūsų įgyta patirtis lemia tai kaip suvokiame save ir pasaulį, kaip reaguojame į įvykius. Kartais dėl to galime būti išmokę reaguoti (mąstyti, jausti ir elgtis) tokiais būdais, kurie sukelia užsitęsusius emocinius, tarpasmeninius sunkumus, žemą savivertę, sau ar kitiems žalingą elgesį, trukdo atsitiesti po krizinių išgyvenimų, realizuoti savo potencialą ir kurti prasmingą bei pasitenkinimą teikiantį gyvenimą. Kognityvinėje elgesio terapijoje pirmiausia įsisąmoniname problemas keliančius mąstymo ir elgesio būdus, o tuomet galime ieškoti ir mokytis naujų, padedančių efektyviau tvarkytis su gyvenimo iššūkiais, jausti daugiau pasitenkinimo bei tapti labiau sąmoningu ir aktyviu savo gyvenimo kūrėju. Aš šiame pastangų reikalaujančiame, bet kartu įdomiame ir praturtinančiame procese galiu tapti savotiška bendražyge ir, naudodama įgautą patirtį bei mokslu pagrįstus terapinius metodus, padėti siekti norimų pokyčių.

• Licencijos:
ASL-06507 Medicinos psichologas

• Mokslai:
Psichologijos bakalauras ir klinikinės psichologijos magistras, Vilniaus universitetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Nuo 2020 m. iki dabar tęsiamos Kognityvinės ir elgesio terapijos studijos LSMU
2021 m. - 2022 m. Dėmesingu įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos studijos LSMU

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjungos narė
Lietuvos įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-01-12 | Rekomenduoja

Ilgai ieškojau savo psichologės, kol atradau Karoliną. Svarbiausias aspektas buvo jaustis savimi, kalbėti ir reikšti savo mintis laisvai. Būtent taip jaučiuosi lankydama konsultacijas pas Karoliną. Ji padėjo susidėlioti savo mintis, suprasti, kas svarbu. Po ilgo kelio, nueito kartu su psichologe, jaučiuosi labiau pasitikinti savimi, leidžiu sau jausti visas emocijas, moku savimi pasirūpinti.

2024-01-11 | Rekomenduoja

Tai specialistė, kuriai nuoširdžiai rūpi padėti. Lanksti, tačiau konkreti ir visada ieškanti būdų, kaip išspręsti klausimus. Džiaugiuosi, kad netyčia pas ją pakliuvau ir rekomenduoju pakliūti kitiems.

2024-01-03 | Rekomenduoja

Labai profesionali, maloni psichologė. Stipriai rekomenduoju

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti