Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Justina Rybakovaitė

Justina Rybakovaitė

Justina Rybakovaitė yra Psichologė ir konsultuoja Vilniuje. J. Rybakovaitė pacientus priima Privatus psichologės Justinos Rybakovaitės kabinetas.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Konsultuoju suaugusiuosius ir jaunimą nuo 18 metų.
Į mane galite kreiptis, jei: išgyvenate psichologinę krizę, netektį, skyrybas, susiduriate su tarpasmeninių santykių sunkumais; vargina patiriamas stresas, nerimas, nuotaikų svyravimai, patiriate panikos priepuolius; trūksta motyvacijos, nerealizuojate savęs, pasižymite žema saviverte.
Tikiu tarpasmeninio ryšio galia. Konsultacijų metu kuriame saugią erdvę, kurioje galima dalintis tuo, kas iš tiesų svarbu Tau.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių kalba
Anglų kalba

• Mokslai:
2016 - dabar: Socialinių mokslų doktorantūros studijos, Psichologijos kryptis
2015 m. Psichologijos magistro laipsnis
2013 m. Psichologijos bakalauro laipsnis

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Psichologinių krizių įveikimas (Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas, 812 val.)
Įsisąmoninimu (angl. Mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai (LSMU, 160 val.)
Nuolatinis kvalifikacijos kėlimas įvairiuose kursuose ir konferencijose (daugiau nei 1000 kvalifikacijos kėlimo valandų).

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjunga
Lietuvos įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos psichologijos asociacija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-02-04 | Rekomenduoja

Rekomenduoju Justiną Rybakovaitę kaip savo srities profesionalę. Justina sukuria saugumo ir patikimumo atmosferą, bet kartu yra labai šilta ir empatiška keliamiems klausimams bei problemoms. Padeda rasti aiškumą minčių labirinte, įsisamoninti savo jausmus ir emocijas, geriau suprasti save ir rasti sprendimus sudėtingiausiose sistuacijose. Ačiū!

2022-01-28 | Rekomenduoja

Nedažnai rašau atsiliepimus, tačiau Justiną labai noriu rekomenduoti. Tai specialistė, kuri padėjo man priimti sudėtingus sprendimus, išdrįsti daryti pokyčius tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Konsultacijų metu visada jaučiuosi išgirsta ir kad viskas, kas vyksta mano gyvenime Justinai nuoširdžiai rūpi. Nepaprastai džiaugiuosi atradus šią psichologę, ko gero, tai ir buvo geriausias sprendimas. Rekomenduoju!

2022-01-24 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai rekomenduoju Justiną, kaip savo srities profesionalę. Dėmėsinga, įsigilina į situaciją užduodama mąstyti skatinančius klausimus, šiltai ir maloniai bendraujanti. Kiekvieno vizito metu atrasdavau kažko naujo, kas labai padėjo įveikiant kasdienes problemas. Ačiū!

2022-01-24 | Rekomenduoja

Rekomenduoju Justiną, kaip profesionalią ir savo darbą išmanančią specialistę. Energingą, labai empatišką, kruopščiau ruošiasi kiekvienam susitkimui su klientu. Po susitikimų atsiranda daugiau aiškumo apie save ir santykius su kitais.

2022-01-02 | Rekomenduoja

Rekomenduoju Justiną, kaip profesionalią ir savo darbą išmanančią specialistę. Jaučiausi, kad galiu saugiai atsiverti ir dalintis savo patirtimis. Apsilankymų metu man daug kas pasidarė aiškiau, pavyko geriau suprasti save, kasdienio nerimo priežastis, neignoruoti emocijų. Labiau pasitikiu savimi. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią psichologę. Ačiū.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti