Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Jurgita Stasiukynienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Nuo 2006 m. individualiai konsultuoju suaugusius, patiriančius įvairaus pobūdžio sunkumus: nerimą, įtampą, padidėjusį dirglumą ar užsitęsusį liūdesį, esant sunkumams kasdienybėje, darbe ar tarpasmeniniuose santykiuose, sergančius somatinėmis ligomis. Pagarbiai ir jautriai žiūriu į Jūsų išsakomus skundus, asmeninius išgyvenimus bei rūpesčius. Atsakingai laikausi psichologams bei psichoterapeutams taikomų konfidencialumo principų bei etikos kodekso.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
Nuo 2019 m. Podiplominės psichoanalitinės psichoterapijos studijos, Vilniaus universitetas
2006-2016 m. Doktorantūros studijos. Vilniaus Universitetas
2006 m. Klinikinė psichologija. Psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis. Vilniaus universitetas
2004 m. Psichologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Vilniaus Universitetas
1999-2000 m. Psichologijos bakalauro studijos Vytauto Didžiojo universitetas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Tęstinės individualios supervizijos (psichoanalitikė D.Jakeliūnienė) nuo 2019 m.
Psichoterapijos supervizijų grupė (psichoanalitikas R.Milašiūnas), 2017 – 2018 m.
„Pasąmoninės gynybos: jų gyvenimiškoji ir klinikinė prasmė“ Vilniaus universitetas ir Vilniaus psichoanalitikų draugija 2019 m.
„Panikos priepuolis. Kaip gali padėti psichoanalitinė psichoterapija?“ 3 ak. val. Seminaras. Vilniaus universitetas, 2015
„Mentalizacija – perversmas psichoterapijoje? MBT taikymas psichoterapijos procesuose“. 8 ak.val. seminaras Lietuvos psichoanalizės draugija ir Vilniaus šeimos psichologijos centras, 2015 m.
„Sąžiningumas psichoanalizėje“. Mokslinė praktinė konferencija. 6 ak. val. Vilniaus psichoanalitikų draugija, Lietuvos psichoanalizės draugija, Kauno psichoanalizės ir psichoterapijos studijų draugija, 2014.
„Psichikos sveikata: norma ir patologija. Asmenybės tipai ir sutrikimai“. 17 val. Mokslinė praktinė konferencija. Lietuvos psichoanalizės draugija ir VU Medicinos fakultetas, Psichiatrijos klinika, 2014.
Keletas tarptautinių bei vietinių konferencijų reabilitacijos , sporto psichologijos tematika, organizuotų VU; keletas kognityvinės psichologijos krypties konferencijų (valgymo sutrikimų, depresijos, perfekcionizmo temomis); keletas VU organizuotų Jaunųjų mokslininkų konferencijų, keletas neuropsichologijos seminarų, organizuotų VU; keletas seminarų vaikų prievartos, smurto temomis, organizuotų Paramos vaikams centro, VU organizuota konferencija „Sunkių traumų psichologija“ir kitos, įvairiomis psichikos sveikatos temomis pavienės konferencijos

• Asociacijos
Lietuvos psichoanalizės draugija (narė – kandidatė)

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-07-16 | Rekomenduoja

Noriu palikti nuoširdžiausią atsiliepimą apie gydytoją Jurgitą. Reguliariai lankiau konsultacijas apie 2 metus. Profesionalumas, rūpestis, šiluma - štai kokį įspūdį paliko man ši specialistė. Dažnai sakoma, kad reikia rasti "savo" specialistą, su kuriuo būtų galima eiti šiuo nelengvu keliu ir kuriam galėtum tarsi atverti sielą, nes kitaip ir paviršutiniškai nebus rezultato. Ir man labai pasisekė, nes gyd. Jurgita buvo tas "mano" žmogus, kuris švelniai, bet ryžtingai padėjo atverti mano senas žaizdas, nuoskaudas, susipynusius santykius ir mintis, viską išgyventi ir susidėlioti galvoje. Begalinis dėkingumas, kad kartu mums pavyko pagerinti mano savijautą ir sumažinti nerimą, depresines nuotaikas, pasijusti tvirčiau ir susikoncentruoti į dabartį. Rekomenduoju! Ačiū, gydytoja!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti