Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Jurgita Stasiukynienė

Jurgita Stasiukynienė

Jurgita Stasiukynienė yra Psichologė, Klinikinė psichologė ir konsultuoja Vilniuje. J. Stasiukynienė pacientus priima PRIVATUS PSICHOLOGĖS JURGITOS STASIUKYNIENĖS KABINETAS.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Konsultuoju patiriančius įvairaus pobūdžio sunkumus: nerimą, įtampą, padidėjusį dirglumą ar užsitęsusį liūdesį, esant sunkumams kasdienybėje, darbe ar tarpasmeniniuose santykiuose, sergančius somatinėmis ligomis. Pagarbiai ir jautriai žiūriu į Jūsų išsakomus skundus, asmeninius išgyvenimus bei rūpesčius. Atsakingai laikausi psichologams bei psichoterapeutams taikomų konfidencialumo principų bei etikos kodekso.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
Nuo 2019 m. Psichoanalitinės psichoterapijos studijos, Vilniaus universitetas
2006 m. Psichologijos magistro laipsnis (klinikinė psichologija), Vilniaus universitetas
2004 m. Psichologijos bakalauro laipsnis, Vilniaus universitetas

• Asociacijos
Nuo 2019 m. Lietuvos psichoanalizės draugija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2021-07-16 | Rekomenduoja

Noriu palikti nuoširdžiausią atsiliepimą apie gydytoją Jurgitą. Reguliariai lankiau konsultacijas apie 2 metus. Profesionalumas, rūpestis, šiluma - štai kokį įspūdį paliko man ši specialistė. Dažnai sakoma, kad reikia rasti "savo" specialistą, su kuriuo būtų galima eiti šiuo nelengvu keliu ir kuriam galėtum tarsi atverti sielą, nes kitaip ir paviršutiniškai nebus rezultato. Ir man labai pasisekė, nes gyd. Jurgita buvo tas "mano" žmogus, kuris švelniai, bet ryžtingai padėjo atverti mano senas žaizdas, nuoskaudas, susipynusius santykius ir mintis, viską išgyventi ir susidėlioti galvoje. Begalinis dėkingumas, kad kartu mums pavyko pagerinti mano savijautą ir sumažinti nerimą, depresines nuotaikas, pasijusti tvirčiau ir susikoncentruoti į dabartį. Rekomenduoju! Ačiū, gydytoja!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti