Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Eglė Totoraitienė

Eglė Totoraitienė

Eglė Totoraitienė yra Psichologė ir konsultuoja Kaune. E. Totoraitienė pacientus priima Privatus psichologės Eglės Totoraitienės kabinetas – "Tartum" erdvė būti.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė individuali konsultacija (iki 90 min.) Pirminė konsultacija skirta susipažinti su klientui kylančiais sunkumais, aptarti darbo kryptis, procesą, lūkesčius bei tikslus ir pradėti pokyčių procesą mažais žingsneliais. Konsultacija remiasi kognityvinės elgesio terapijos principais. Tolimensių susitikimų trukmė - 60 min. 40 EUR 90 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Pirminė konsultacija skirta susipažinti su klientui kylančiais sunkumais, aptarti darbo kryptis, procesą, lūkesčius bei tikslus ir pradėti pokyčių procesą mažais žingsneliais. Konsultacija remiasi kognityvinės elgesio terapijos principais. Tolimensių susitikimų trukmė - 60 min. 40 EUR 90 min.

Apie specialistą:

Malonu, kad estate čia, tai yra pirmas žingsnis lik pasirūpinimo savimi. Gali būti nežinios, nerimo ir pasimetimo, bet tai visiškai normalu imantis kažko naujo.
Terapijos metu skirsime nemažai dėmesio savo minčių, jausmų, impulsų ir elgesių pažinimui, mąstymo ir elgesio tam tikru būdu priežasčių atradimui ir paieškoms geriausio kelio Jums, Jūsų norimiems tikslams pasiekti.

Terapija – tai lyg saugi vieta, kurioje galite leisti sau išbūti ir su skausmu, ir su nusivylimu, nežinia, nepasitikėjimu, pykčiu – visais jausmais, nes čia Jūsų neteis, nevertins, o suteiks žinių, padės formuoti įgūdžius ir padės dar kartą atsistoti, ir savo tempu, savo dydžio žingsneliais judėti link ten, kur norite būti.

Terapinė kryptis: Kognityvinė elgesio terapija

Klientų grupės: Paaugliai (11-16 m.), suaugusieji, tėvų konsultavimas, Mindfulness grupės, psichologinės savitarpio pagalbos grupės mokytojams.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
2021 – šiuo metu LSMU Kognityvinė elgesio terapija
2015 m. VDU Psichologijos magistras
2011 m. VDU Psichologijos bakalauras

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos (LKETA) konferencija 2024
Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos (LĮGPA) metinė konferencija 2023
Podiplominės studijos: 2020 m. LSMU Dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) mokytoja
Nuolat keliama kvalifikacija seminaruose bei kursuose

• Asociacijos
Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos (LĮGPA) narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-02-21 | Rekomenduoja

Eglė Totoraitienė yra mano pagalbos šaltinis. Rekomenduoju ją visiems draugams ar kolegoms, kadangi man ji padeda jau kuris laikas. Auginant pirmą dukrą ir poto gimus antrai, ypatingai padėjo savo patarimais kaip spresti įvairias situacijas dėl pasikeitusios situacijos šeimoje. Esu dėkinga už patarimus ir problemų sprendimą su vaikais, tačiau lygiai taip pat esu rami, kad ir mano darbiniame ar asmeniniame gyvenime su Eglės pagalba galiu atrasti įvairius sprendimo būdus arba geriau suprasti save supančią aplinką. Didžiausios rekomendacijos!

2024-02-21 | Rekomenduoja

Lankausi pas Eglę ne vienerius metus ir dalinuosi pačiais geriausiais atsiliepimais. Eglė išklauso, pasiūlo įvairias praktikas, padeda į situaciją pažvelgti kitu kampu. Esu 6 metės mama, tad Eglė dažnai sprendžia ne tik mano problemas, bet ir su dukra susijusias įšūkius. Su Eglės pagalba jaučiuosi ramesnė, labiau pasitikinti savo veiksmais ir savimi. Rekomenduoju kaip vieną geriausių savo srities specialistų.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti