Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Aurelija Adomaitytė-Bridier

Aurelija Adomaitytė-Bridier

Aurelija Adomaitytė-Bridier yra Psichologas, Darbo psichologas ir konsultuoja Klaipėdoje. A. Adomaitytė-Bridier pacientus priima Psichologė Aurelija Adomaitytė-Bridier.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Savo konsultacijose aš naudoju savo psichologijos ir darbo psichologijos studijų pagrindus. Taip pat taikau alternatyvius metodus kaip emocijų paleidimo technikas, meditaciją ir savo intuiciją. Kartu su žmogumi parenkame kas jam naudingiausia ir tinkamiausia tuo metu. Pati einu samoningumo keliu ir užsibrėžiau tikslą padėti kiekvienam žmogui buti laisvesniu, kūrybingesniu ir laimingesniu.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Prancūzų
Anglų

• Mokslai:
Magistro studijos: Darbo psichologija, Université de Montréal (Kanada)
Bakalauro studijos: Psichologija, Georgia State University (JAV)

• Asociacijos
Lietuvos Psichologu Sajunga (LPS)

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-03-27 | Rekomenduoja

Jau pirmo susitikimo metu pasijutau pilnai išgirsta, suprasta ir gavau labai nuoširdų atgalinį ryšį bei realių, mano situaciją atspindinčių patarimų. Pokalbį baigus jutau kryptį, kaip galėčiau siekti šviesos.

2024-02-24 | Rekomenduoja

Aurelija yra visiška savo srities ekspertė. Prie jos lengva jaustis patogiai, būti atviru. Man užteko vos vieno vizito, kad paleisčiau pyktį, kuris trukdė gyventi šviesu ir pakylėta gyvenimą. Esant reikalui būtinai kreipciausi į Aurelija dar kartą.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti