Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Audronė Bieliūnė

Audronė Bieliūnė

Audronė Bieliūnė yra Psichologė, Vaikų ir paauglių psichologė ir konsultuoja Vilniuje. A. Bieliūnė pacientus priima Psichologės Audronės Bieliūnės privati praktika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Individuali psichologinė konsultacija suaugusiems (50 min.) Individualios psichologinės konsultacijos trukmė 50 min. 45 EUR 60 min.
    Individuali psichologinė konsultacija vaikams, paaugliams ir studentams (50 min.) Individualios psichologinės konsultacijos vaikams, paaugliams ir studentams trukmė 50 min. 40 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Individualios nuotolinės psichologinės konsultacijos suaugusiems trukmė 50 min. 45 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Privačiai dirbu su vaikais, paaugliais ir suaugusiais, kurie susiduria su įvairiais emociniais ir psichologiniais iššūkiais bei kylančiais sunkumais jų gyvenime. Specializuojuosi įvairiose srityse, įskaitant nerimo, nuotaikos sutrikimus, panikos atakas, depresiją, emocijų kontrolės sunkumus, emocinio smurto įveiką, tarpasmeninius santykius, psichologines krizes, netektis, gedulą, priklausomybes ir vaikų bei paauglių savo gebėjimų (ne)realizavimą.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
VU psichologijos bakalauras
VU edukacinės ir vaiko psichologijos magistras

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Savanoriavimas „Jaunimo linijoje“

• Asociacijos
Lietuvos psichologų sąjunga

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-11-30 | Rekomenduoja

Išsiskyrus su mylimu žmogumi, slegiant studijoms, susikaupus nuovargiui, atrodo geriausias sprendimas buvo apsilankyti pas psichologę. Džiaugiuosi, kad atradau šią psichologę... jaučiausi išklausyta ir išgirsta. Ji padėjo man mano jausmų sūkuryje ir gedėjimo procese. Tyrinėjome situacijas, apie kurias aš norėjau kalbėti, kad jas ir per jas mane geriau suprastume, kodėl ir kaip tai mane paveikė. Dabar jaučiuosi daug geriau ir esu labai dėkinga

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti