Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Ilgametė patirtis Klaipėdos priklausomybės ligų centre, Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje Paichiatrijos filiale moterų, vyrų, Geronto, ūmiame skyriuose. Šiuo metu dirba Gargždų PSPC Psichikos sveikatos centre.

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
rusų

• Mokslai:
Baigtos podiplominės psichoterapijos studijos LSMU (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas), „Kognityvinė ir elgesio psichoterapija“.
Baigtos psichologijos bakalauro ir magistro studijos.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-09-28 | Rekomenduoja

Puikiai išmano savo darbą ir gydymą atlieka pagal realią situaciją.

2021-09-17 | Rekomenduoja

Džiaugiuosi, kad patekome pas profesionalią ir savo sritį išmanančią specialistę. Iškart (per 1-mą susitikimą) dukrai nustatė ligą ir nukreipė tolesniam gydymui. Dabar lankausi pati, sprendžiu savo problemas ir gaunu įvairių patarimų susijusių ir su dukros liga. Kaskart nustembu (nors buvau tik 2 kartus), nes atrodo lyg ši gydytoja mato mane kiauriai, tarsi nuskenuoja, padeda pamatyti ir įsisamoninti tai, ko patys nenorime pripažinti sau ir neparodome kitiems. Tariu nuoširdų ačiū ir linkiu sveikatos bei stiprybės dirbant su gyvenime pasimetusiais ir sielos ramybės nerandančiais pacientais!

2021-08-28 | Rekomenduoja

Puiki

2021-08-13 | Rekomenduoja

Rekomenduoju visiems. Ne tik padėjo įveikti psichologines problemas ir pamokino, kaip jas spręsti ateityje, bet ir suteikė daug papildomos informacijos bei žinių pašalinėmis temomis. Įkvepia, motyvuoja, rekomendavo nemažai dalykų (knygų, programėlių, veiklų ir pan), kaip tvarkytis toliau pačiai. Grįšiu dar ne sykį, "profilaktiškai" :) labai malonu bendrauti, profesionali ir daug žinanti psichoterapeutė.

2021-06-07 | Rekomenduoja

Didžiausia rekomendacija pas šia moteri, begalo švelnus žmogus, išėjus po vizito jaučiuosi visai kitaip, kitas požiūris i save ir gyvenima. Didelis ačiū Gydytojai.

2021-03-26 | Rekomenduoja

Protinga, įkvepianti moteris. Puiki specialistė. Daugiau nei psichoterapeutė.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti