Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichologas Agnieška Kašinska

Agnieška Kašinska

Agnieška Kašinska yra Psichologas ir konsultuoja Vilniaus rajonas, Pikeliškių kaimas. A. Kašinska pacientus priima ŠEIMOS PSICHOLOGĖ AGNIEŠKA KAŠINSKA.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Individuali psichologo konsultacija suaugusiems (50 min) 50 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Individuali nuotolinė videokonsultacija suaugusiems. Konsultacijos trukmė 50 min. 50 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Nuotolinė videokonsultacija poroms. Konsultacijos trukmė 60 min. 60 EUR 70 min.

Apie specialistą:

Teikiu individualias ir poros konsultacijas gyvai ir nuotoliniu būdu. Taip pat rūpinuosi psichologine įmonių darbuotojų gerove. Šviečiu personalą, vedu mokymus ir konsultuoju, nes psichologinis palaikymas didina darbo efektyvumą.
Pasirinkau psichologijos profesiją, nes jaučiu meilę žmonėms. Konsultavimas - tai būvimas su žmogumi, o taip pat pagalba jam, surasti būtent tą kelią, kuris jam yra tinkamiausias. Dažnai mes lyg teoriškai žinome, kaip turėtų būti, kaip spręsti problemas, pamilti save ar kurti laimingus santykius, bet žinojimas niekaip nenuveda prie darymo. Taigi, jei esi tokiame gyvenimo etape, kai jauti, kad reikia kažko daugiau, kai gyvenimas atrodo supainiotas, susidūrei su krize iš kurios sunku pačiam išeiti, nesugebi kurti arba išlaikyti pilnaverčių tarpasmeninių santykių, kyla problemos dėl vaikų auklėjimo, visa tai ir daug daugiau kviečiu aptarti ir išspręsti individualių konsultacijų metu. Nepažadu, kad bus lengva, bet tam, kad žmogus išmoktų priimti save ir kitus, reikia įdėti gana daug darbo. Bet tam mes ir esame žmonės, kuriems svarbu judėti į priekį, bet kas tame svarbiausia – nepamiršti, kad didžiausias malonumas- pats procesas.
Turiu 6 metų individualaus konsultavimo patirtį, vedu FB - Sąmoningumo Akademijos puslapį, kuris skirtas žmonių švietimui psichologijos tema.
Vadovaujuosi psichologų profesinės etikos kodeksu, garantuoju konfidencialumą.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Lenkų
Anglų

• Mokslai:
Psichologijos bakalauras; Psichologijos magistras

• Stažuotės:
Smegenų neoroplastiškumas – kai sužadinti reikiamas smegenų dalis

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Didžiojo penketo asmenybės klausimynas NEO PI-R; Intelekto testas vaikams WISC III

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-03-11 | Rekomenduoja

Mūsų šeimai, Agnieška, padėjo išgirsti vienas kitą, suprasti, kokie esam skirtingi ir išmokė priimti tuos skirtumus, pasiūlė metodus kaip spręsti konfliktus, kaip kalbėtis. Agnieška labai šilta ir rami, todėl konsultacijų metu lengva atsipalaiduoti ir atsiverti. Ir nors turėjom abejonių ar verta eiti pas psichologą, jų nebeliko po pirmos konsultacijos. Drąsiai rekomenduojam!

2022-03-10 | Rekomenduoja

Puiki savo srities specialistė. Lengva bendrauti, įdėmiai išklauso bei įsigilina į paciento problemą. Bendrai su pacientu ieško optimaliausio situacijos sprendimo, apsvarstant keletą variantų, kad surasti optimaliausią. Labai dėkoju už suteiktą psichologinę pagalbą, esant poreikiui vėl kreipsiuosi.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti