Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė psichiatro konsultacija Pirminė gydytojo konsultacija gali apimti keletą aspektų: paciento nusiskundimų, esamos gyvenimiškosios situacijos bei ankstyvosios (vaikystės ) patirties įvertinimą, psichodiagnostinių tyrimų atlikimo reikalingumą, diagnozės formulavimą bei tyrimų ir gydymo plano sudarymą. 60 Eur 45 min.
    Pakartotinė psichiatro konsultacija Pakartotinės konsultacijos metu įvertinamas skiriamo gydymo efektyvumas ir toleravimas, būsenos pasikeitimas,aptariamas kitų konsultantų įtraukimo į gydymą poreikis (psichologo, psichoterapeuto ar socialinio darbuotojo), tolimesnio medikamentinio gydymo rekomendacijų formulavimas ir gydymo pratęsimas. 40 Eur 30 min.

Apie specialistą:

Nuo trečiųjų rezidentūros metų iki šiol dirbu gydytojos psichiatrės pareigose Respublikinės Kauno ligoninės Aleksoto psichiatrijos skyriuje. Esuį įgijusi praktikos tiek sudėtingose klinikinėse situacijose, tokiose kaip ūmios psichozės, sunkių abstinencijos būsenų, baltosios karštinės, depresinių būsenų gydyme, tiek ir formuluojant rekomendacijas tolimesniam ambulatoriniam gydymui. Esu besidominti psichiatrijos naujovėmis, nuolat tobulinuosi konferencijose ir kituose renginiuose. Save, kaip gydytoją, apibūdinčiau kaip įdėmiai klausančią, gebančią greitai priimti sprendimus. Esu linkusi formuluoti rekomendacijas ne tik medikamentiniam, bet ir kompleksiniam psichologiniam, psichoterapiniam gydymui.

• Licencijos:
MPL-16056 Gydytojas psichiatras

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
2006-2010 m. Kauno medicinos universiteto psichiatrijos rezidentūros studijos
2005-2006 m. Kauno medicinos universiteto internatūros studijos
1999-2005 m. Kauno medicinos universitetas, Medicinos fakultetas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-06-06 | Rekomenduoja

Lankiausi pas šią gydytoją, labai dėmesinga ir profesionali, verta didžiausios pagarbos ir pacientų pasitikėjimo. Nuoširdžiai dėkoju už atidumą, nuoširdumą ir profesionalią pagalbą. Sėkmės Jūsų darbuose.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti