Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Psichiatras Indrė Kotryna Grinevičienė

Indrė Kotryna Grinevičienė

Indrė Kotryna Grinevičienė yra Psichiatrė, Psichoterapeutė ir konsultuoja Vilniuje. I. Grinevičienė pacientus priima Indrės Kotrynos Grinevičienės psichoterapijos kabinetas “Išgirsk save”.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Individuali psichoterapija (50 min.) Individuali psichoterapija vyksta kas savaitinių reguliarių susitikimų metu. Pirmos konsultacijos dėl psichoterapijos metu su žmogumi aptariame jo sunkumus, lūkesčius terapijai, pagalbos galimybes ir sutariame (jei yra poreikis) dėl tolesnių susitikimų. Atvykstant pirmai konsultacijai jums nebūtina iškart nuspręsti, ar norėsite tęsti susitikimus. 60 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Individuali psichoterapija yra galima ir nuotoliu. Kaip ir susitikus gyvai, taip ir nuotoliu, pirmos konsultacijos metu aptariame jūsų sunkumus, lūkesčius terapijai ir pagalbos galimybes, sutariame dėl tolesnių susitikimų. 60 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Sveiki! Esu 10 m. patirtį turinti gydytoja psichodinaminės krypties psichoterapeutė. Dirbant psichoterapeute medicininis išsilavinimas, psichiatro kvalifikacija ir patirtis man padeda žmogaus sunkumus pamatyti iš platesnės perspektyvos, apsvarstyti įvairius pagalbos būdus. Taip pat darbe remiuosi ir mentalizacija grįstos terapijos principais.
Psichoterapijoje dirbu šiomis temomis: asmenybiniai sunkumai, depresiniai išgyvenimai, emocijų reguliavimo sunkumai, lėtinė įtampa, nerimas, savivertės sunkumai, tarpasmeninių santykių sunkumai, krizės, specializuojuosi ir dirbe su valgymo sutrikimais. Susitikimai galimi gyvai Vilniuje arba videoskambučiu.
Svarbiausi principai, kuriais vadovaujuosi savo darbe:
/ stengiuosi klausytis be išankstinių nuostatų
/ stengiuosi būti atvira įvairiems požiūriams
/ kiekvienas su savo patyrimais, vertybėmis ir pasaulio matymu esame skirtingi ir vertingi
/ psichoterapijos procesą matau kaip aktyvų žmogaus ir specialisto bendradarbiavimą siekiant geriau suprasti save, kitus ir santykius.
Jei ieškote pagalbos dėl emocinių sunkumų, o gal kol kas tik bandote susigaudyti, kokia pagalba jums būtų tinkamiausia – kviečiu kreiptis konsultacijai ir pabandyti suprasti kartu!

• Licencijos:
MPL-23770 Gydytojas psichiatras

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
2013 - 2020 m. Individualios psichodinaminės psichoterapijos studijos, Vilniaus universitetas. Įgyta psichoterapeuto kvalifikacija (http://www.psichoterapijos-mokymas.org/IPT/iptk/absolventai/)
2015 - 2019 m. Psichiatrijos rezidentūra, Vilniaus universitetas. Įgyta gydytojo psichiatro kvalifikacija
2007 - 2013 m. Medicinos magistras, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Nuo 2022 m. supervizijos su “Anna Freud National Centre for Children and Families” mentalizacija grįstos terapijos supervizoriumi
Nuo 2023 m. birželio (planuojama pabaiga 2024 m. lapkritis) - European College of Neuropsychopharmacology Course “Modernised Concept of ADHD”
2023 m. spalis 36th European College of Neuropsychopharmacology Congress, Barcelona, Spain
2023 m. sausis - vasaris Sveikas kognityvinis senėjimas, lengvas pažinimo sutrikimas, demencija-ankstyva ir diferencinė diagnostika, prevencijos ir gydymo metodai
2019 m. Mentalizacija grįstos terapijos kursas Vilniuje, organizuotas Anna Freud National Centre for Children and Families

• Asociacijos
Lietuvos Psichoanalizės draugija, tikroji narė
Lietuvos psichoterapijos asociacija, narė
Jaunųjų psichiatrų asociacija, garbės narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-02-27 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja ! Labai padėjo ir rekomenduoju visiems.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti