Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Imelda Skiriūtė-Surova

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pakartotinė psichiatro konsultacija Pakartotinės konsultacijos metu įvertinamas skiriamo gydymo efektyvumas ir toleravimas, būsenos pasikeitimas,aptariamas kitų konsultantų įtraukimo į gydymą poreikis (psichologo, psichoterapeuto ar socialinio darbuotojo), tolimesnio medikamentinio gydymo rekomendacijų formulavimas ir gydymo pratęsimas. 35 30 min.
    Pirminė psichiatro konsultacija Pirminė gydytojo konsultacija gali apimti keletą aspektų: paciento nusiskundimų, esamos gyvenimiškosios situacijos bei ankstyvosios (vaikystės ) patirties įvertinimą, psichodiagnostinių tyrimų atlikimo reikalingumą, diagnozės formulavimą bei tyrimų ir gydymo plano sudarymą. 55 Eur 45 min.

Apie specialistą:

Esu gydytoja psichiatrė, turinti daugiau nei 20 metų darbo patirties. Nuolat domiuosi gydymo naujovėmis ,nebijau iššūkių, teikiu pirmenybę kompleksiniam gydymui. Su ieškančiuoju pagalbos, nuosekliai ir kantriai bandome rasti tinkamiausius gydymo būdus, individualius problemų sprendimus, kad gyvenimas ir vėl būtų nešantis džiaugsmą ir pasitenkimą.
Juk laimingi žmonės - visi panašūs, o nelaimingas - kiekvienas savaip.
Gydau organinius ir simptominius psichikos sutrikimus, psichikos ir elgesio sutrikimus esant priklausomybėms, šizofrenijos ir kliedesių sutrikimų grupė, neuroziniai, stresiniai ir somatoforminiai sutrikimai, valgymo, miego ir kitokie elsesio sutrikimai, protinis atsilikimas bei psichologinės raidos, mokymosi sutrikimai, despresija.

• Licencijos:
MPL-07744 Gydytojas psichiatras

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
1999 m. įgyta gydytojo psichiatro kvalifikacija
1996 m. įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti