Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pakartotinė psichiatro konsultacija Pakartotinės konsultacijos metu įvertinamas skiriamo gydymo efektyvumas ir toleravimas, būsenos pasikeitimas,aptariamas kitų konsultantų įtraukimo į gydymą poreikis (psichologo, psichoterapeuto ar socialinio darbuotojo), tolimesnio medikamentinio gydymo rekomendacijų formulavimas ir gydymo pratęsimas. 35 30 min.
    Pirminė psichiatro konsultacija Pirminė gydytojo konsultacija gali apimti keletą aspektų: paciento nusiskundimų, esamos gyvenimiškosios situacijos bei ankstyvosios (vaikystės ) patirties įvertinimą, psichodiagnostinių tyrimų atlikimo reikalingumą, diagnozės formulavimą bei tyrimų ir gydymo plano sudarymą. 55 Eur 45 min.

Apie specialistą:

Gydymas turi būti visuminis: medikamentinę pagalbą seka psichologinė, psichoterapinė, kineziterapinė, įvairias užimtumo veiklas apimanti, relaksacinė. Visuomet vadovaujosi principu, kad gydome ne diagnozę, o žmogų.
Žmogaus psichikos sveikatą suvokiu kaip sistemą, susidedančią iš šeimos, tarpasmeninių santykių, darbinės veiklos, socialinės aplinkos bei individualių savybių, o ne sutrikimo buvimo arba nebuvimo.
Esu įdėmi savo pacientams, domiuosi psichiatrijos aktualijomis, aktyviai dalyvauju konferencijose, mokymuose. Esu linkusi išbandyti medikamentines naujoves, nevengiu inicijuoti gydymo keitimus, nebijau nestandartinių sprendimų „išieškant“ kitokias gydymo schemas.

• Licencijos:
MPL-15873 Gydytojas psichiatras

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
2004 metai - įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija
2010 metai - įgyta gydytojo psichiatro kvalifikacija
Nuo 2018 m. Kauno Geštalto Institute studijuoju psichoterapiją (baigtas pirmas psichoterapinių studijų kursas)

• Asociacijos
LPA (Lietuvos Psichiatrų Asociacija)

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-12-21 | Rekomenduoja

Profesionali gydytoja kuriai nebijau patikėti savo psichinės sveikatos gerovę. Paskyrė efektyvų gydymą kurio dėka jaučiuosi daug geriau. Vizito metu visuomet sukuriama jauki atmosfera, nes specialistė nestokoja malonaus bendravimo ir šypsenos. Taip pat, neatsuka nugaros kai reikalinga pagalba kuri nebūtinai tiesiogiai susijusi su gydymu. Rekomendavau šią specialistę pažystamiems ir visi taip pat atsiliepė tik teigiamai. Jei ieškote gydytojo psichinėms problemoms spręsti nuoširdžiai rekomenduoju apsilankyti pas gyd. Šveikauskienę.

2019-07-23 | Rekomenduoja

Nuoširdi, puikiai savo darbą išmananti specialistė. Įdėmi, įsiklausanti, į problemą įsigilinanti gydytoja. Ačiū jums labai.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti