Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Domėjimosi sritis: ausų ligos
Profesinė darbo patirtis nuo 2007 m.
Kasmet atlieka apie 400 otorinolaringologinių operacijų.

• Licencijos:
MPL-09692 Gydytojas otorinolaringologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-06-07 | Nerekomenduoja

Nusivyliau konsultacija. Po savaitės teko apsilankyti pas kitą LOR tai nėra net ką lyginti suteiktos konsultacijos ir apžiūros su ta, kurią gavau per mokamą kabinetą Santariškėse už 3-4 min.

2019-02-26 | Rekomenduoja

Nuoširdus ačiū daktarei Beleškienei už profesionalumą, nepriekaištingai atliktą operaciją, rūpestį ir malonų bendravimą. Tikrai pasiilgstu daugiau tokių puikių gydytojų Lietuvoje.

2018-08-16 | Nerekomenduoja

Sunku vertinti operaciją, kadangi prieš operacija užėjo tik rezidentė papasakoti kas bus daroma, po to gydytojo apžiūra buvo gana greita, o po operacijos nei daktarė nei rezidentė neaplankė. Po išrašymo iš klinikos atvykau nurodytu laiku apžiūrai, tačiau pasirodo tiek gydytoja tiek rezidentė išėjo tądien atostogų, todėl nieks neapžiūrėjo ir teko išvažiuoti atgal namo. Taip pat po išrašymo atsirado kosulys, padarius skreplių tyrimą - haemophilus parainfluenzae. Kaip paaiškino šeimos gydytoja - panašu, kad užsikrėsta ligoninėje. Po antibiotikų kurso išgydyta. Dabar užsiregistravau pas savo poliklinikos lorą, kad apžiūrėtų, nes iki šiol net nežinau kaip gyja nosies vidus.

2018-03-28 | Rekomenduoja

Labai puiki savo srities specialiste. Labai maloni. Atliko tonziliu operacija. Malonus ir siltas bendravimas. Didelis ACIU ! Puiki personalo prieziura pries ir po operacijos

2018-03-15 | Rekomenduoja

Aciu uz miela sypsena ir nuostabu darba

2017-04-06 | Nerekomenduoja

silpna gydytoja

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti