Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Otorinolaringologas Sigita Vievesienė

Sigita Vievesienė

Sigita Vievesienė yra Otorinolaringologė ir konsultuoja Vilniuje. S. Vievesienė pacientus priima AND klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Ausų, nosies ir gerklės ligų gydymas

• Licencijos:
MPL-17732 Gydytojas otorinolaringologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Anglų
Rusų
Vokiečių
Lietuvių

• Mokslai:
Aukštasis universitetinis (Vilniaus Universitetas, Medicinos fakultetas)

• Stažuotės:
Dalyvauja Vilniaus krašto, respublikinėse, tarptautinėse otorinolaringologų konferencijose, kongresuose

• Asociacijos
Vilniaus otorinolaringologų asociacijos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2021-05-20 | Nerekomenduoja

Lankiausi pas šią gydytoją Karoliniškių Poliklinikoje, vizitas vėlavo 36 minutes, koridorius siauras, pacientų prisipildė daug, vėdinimo jokio, ir jaunam ir senam pradėjo trukti oro, žmonės tiesiog nusiimė kaukės. Kadangi vizitas vėlavo gydytoja kaip žirnius į sieną pylė informaciją ir visiškai nesiklausė ką jai sakau. Minėjau, kad Rinopanteiną vartoju jau 8 mėnesius, vis tiek jį liepė vartoti ir toliau, galiausiai neatlikus jokių tyrimų išrašė antibiotikus, nors laukiuosi ir jų atsisakiau, išrašė vis tiek, argumentuodama tuo, kad geriau užmušti neva tai esančią infekciją. Apie nėštumą žinojo, nes užpildė nėščiosios kortelę, klausė apie gimdymo terminą, pati akcentavo, kad nebedaug liko iki gimdymo. Pas šią specialiste mane atsiuntė šeimos gydytoja pagal akių gydytojos rekomendacijas dėl skausmo dešinėje veido pusėje, lokaliai akies - kaktos zona, taip pat turiu užgulusios nosies simptomus, kurie yra nuolatiniai, dažnai kraujuoja nosis. Visą tai gydytojai sakiau, gaila ji manęs visiškai nenorėjo girdėti, nes turbūt skubėjo priimti kitą pacientą. Nerekomenduoju!

2021-04-20 | Rekomenduoja

Labai patiko ši gydytoja. Rekomenduočiau ir kitiems! Rūpestingai ir atsakingai žiūri į savo pacientus, plačiai atsako į kylančius klausimus ir prideda savo patarimų.

2020-09-07 | Rekomenduoja

Lankausi pas šią nuostabią gydytoją jau metus, todėl galiu drąsiai rekomenduoti! Puiki profesionalė, žmogiška, atidi, kuriai rupi žmogus ir jo sveikata. Labai džiaugiuosi ją atradusi! Puikus pavyzdys visiems gydytojams! Sėkmės Jums ir iki pasimatymo!

2020-07-30 | Rekomenduoja

Puiki specialistė, konkreti, tiksli, žmogiška ir jautri. Gydytojai tikrai svarbi žmogaus sveikata.

2020-03-03 | Rekomenduoja

Teko kelis kart lankytis,puiki gydytoja,išsamiai apžiūri,viską maloniai išaiškina,skiria tiek laiko ne kiek skirta, o kiek reikia ( mano atveju du tris kart ilgiau)). Labai atsakingai žiūri į savo darbą. Didelis Jai Ačiū.

2014-08-22 | Rekomenduoja

Neseniai lankiausi konsultacijoje, labai maloniai viska isaiskino, tinkamai apziurejo. Tikrai malonu bendrauti su tokia gydytoja :)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti