Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Donata Šukytė-Raubė

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-19751 Gydytojas otorinolaringologas

• Mokslai:
2011 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą ir įgijo medicinos gydytojos specialybę
2014 m. – otorinolaringologijos rezidentūrą

• Stažuotės:
2012 m. kvalifikaciją kėlė sinusų ir kaukolės pamato endoskopinės chirurgijos kursuose Varezės universitetinėje ligoninėje Italijoje
2013 m. – Pasauliniame tarptautiniame otorinolaringologų draugijų federacijos kongrese Seule, Korėjoje
Varezės universitetinėje ligoninėje ANG galvos-kaklo chirurgijos skyriuje pas prof. Paolo Castelnuovo, išklausė endoskopinės kaukolės pamato chirurgijos kursus su lavonų disekcija Barselonoje, Ispanijoje
Endoskopinės sinusų chirurgijos kursus Varezėje, Italijoje
Endoskopinės sinusų ir kaukolės pamato chirurgijos kursus su lavonų disekcija Paryžiuje, Prancūzijoje
Stažavosi Nacionaliniame Reginos Elenos onkologijos instituto Otolaringologijos galvos-kaklo chirurgijos skyriuje Romoje, Italijoje

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Dalyvavo tarptautinėje nosies, sinusų ir kaukolės pamato endoskopinės chirurgijos konferencijoje „Endomilano 2014“ Italijoje

• Asociacijos
Vilniaus otorinolaringologų asociacijos narė
Lietuvos otorinolaringologų draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-04-02 | Rekomenduoja

Patys geriausi atsiliepimai apie gydytoja Donata Sukyte - turi auksines rankas. Busiu jai dekinga visa savo likusi gyvenima.

2019-12-11 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Donatai už greitą ir nepriekaištingą konsultaciją bei profesionaliai atliktą sinusų valymo operaciją. Iš visos širdies esu Jai dėkingas.

2019-09-04 | Rekomenduoja

2019-09-04 Nuoširdžiai dėkoju už sėkmingai atliktą operaciją ausų, nosies, gerklės ligų gydytojai Donatai Šukytei–Raubei. Nenusivyliau pasirinkusi Baltijos Amerikos kliniką. Gydytoja Donata profesionaliai nustatė problemą, lėtinis dakriocistitas ir nosies pertvaros iškrypimas, tai varginanti liga, kuri pasireiškia nuolatiniu ašarų tekėjimu. Gydytoja Donata Šukytė–Raubė patarė daryti ne išorinę operaciją, o invaziją lazeriu, kuri nepaliks randų, po operacijos ašarojimas pasibaigė. Nereikėjo naudoti jokių medikamentų. Ačiū už puikų aptarnavimą, greitą priėmimą ir gydytojo reakciją į bėdą. Per labai trumpą laiką buvo paskirta operacija, tai aukščiausios kvalifikacijos gydytoja kuri viską išaiškino, kantriai rūpinosi po operacijos. Daktarės dėka jaučiuosi puikiai. Džiaugiuosi, kad Jūsų klinikoje suradau „savo“ gydytoją, kurią dabar pati rekomenduoju savo draugams. Jurgita-Zarasai.

2019-08-22 | Rekomenduoja

Patys geriausi atsiliepimai apie gydytoją Donatą Šukytę. Nors yra jauno amžiaus, puikiai išmano savo darbą, yra profesionali, kompetentinga, nuoširdžiai bendrauja, atsakė į visus rūpimus klausimus, viską kantriai išaiškino. Mano mamai atliko sudėtingą sinusų valymo ir septoplastikos operaciją, komplikacijų nebuvo. Gydytoja buvo atidi, rūpestinga ir po operacijos, kvietėsi atvykti kontrolei, apžiūrėjo, vale nosį siurbliu. Mama jaučiasi gerai, atsistatė kvėpavimas, dingo galvos skausmai. Esu nepaprastai dėkingą gydytojai už pagalbą. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokiu jaunu ir talentingu specialistu, kaip gydytoja Donatą- Šukytė-Raubė.

2019-05-24 | Rekomenduoja

Galiu pasakyti,kad gerose rankose pakliuvau pas Donata.Labai geras,nuosirdus bendravimas,labai maloni,ismano ka daro,Super..siulyciau pas ja tikrai kreiptis.Truksta tokiu specialistu manau Lietuvoje..Amerikos baltijos klinikoje operavo ,sinusitas buvo..Daktares deka,jauciuosi pukiai siandien,milijonas Aciu.

2019-04-23 | Rekomenduoja

Nuoširdumas, profesionalumas ir patys geriausi atsiliepimai apie gydytoją, Donatą!!! Ačiū už jūsų pagalbą mano močiutei. Gydytoja, kuri puikiai išmano savo darbą, bei nuoširdžiai bendrauja. Dar kartą, ačiū, Jums!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti