Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Otorinolaringologas Donata Šukytė-Raubė

Donata Šukytė-Raubė

Donata Šukytė-Raubė yra Otorinolaringologė ir konsultuoja Vilniuje. D. Šukytė-Raubė pacientus priima Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Profesinio domėjimosi sritys: endoskopinė sinusų ir kaukolės pamato chirurgija, nosies ir prienosinių ančių ligos, ryklės ir nosiaryklės ligos, vaikų ir suaugusiųjų miego apnėja.

Atliekamos operacijos: adenoidektomija, tonzilektomija, septoplastika, nosies kriauklių operacijos, knarkimo korekcija gomurio implantais, radiodažnuminis minkštojo gomurio standinimas, minkštojo gomurio, liežuvėlio ir ryklės plastika, endoskopinės sinusų operacijos (funkcinė, minimaliai invazinė, odontogeninio, grybelinio sinusito chirurginis gydymas, nosies polipų šalinimas), endoskopinė balionoplastika. Nosies, prienosinių ančių gerybinių ir piktybinių auglių endoskopinis šalinimas. Timpanotomija ir timpanostomija. Nosies išorinės ašies repozicija po traumų. Kraujavimo iš nosies ir gerklės stabdymas. Tracheostomija. Endoskopinė choanoplastika. Transnazalinės hipofizės auglių šalinimo operacijos. Ašarų nutekėjimo (į nosį) atstatymo operacijos (endoskopinė dakriocistorinostomija).

• Licencijos:
MPL-19751 Gydytojas otorinolaringologas

• Mokslai:
2011 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą ir įgijo medicinos gydytojos specialybę
2014 m. – otorinolaringologijos rezidentūrą

• Stažuotės:
2020 m. laimėjo Šiaurės Amerikos Kaukolės Pamato Asociacijos stipendiją (NASBS), stažavosi Filadelfijos neurochirurgijos, kaukolės pamato chirurgijos skyriuje (prof. J. Evans).
2016 m. laimėjo Europos Rinologų Asociacijos stipendiją stažuotei Londone (prof. V. Lund).
2013 m. – Pasauliniame tarptautiniame otorinolaringologų draugijų federacijos kongrese Seule, Korėjoje
2012 m. kvalifikaciją kėlė sinusų ir kaukolės pamato endoskopinės chirurgijos kursuose Varezės universitetinėje ligoninėje Italijoje
Varezės universitetinėje ligoninėje ANG galvos-kaklo chirurgijos skyriuje pas prof. Paolo Castelnuovo, išklausė endoskopinės kaukolės pamato chirurgijos kursus su lavonų disekcija Barselonoje, Ispanijoje
Endoskopinės sinusų chirurgijos kursus Varezėje, Italijoje
Endoskopinės sinusų ir kaukolės pamato chirurgijos kursus su lavonų disekcija Paryžiuje, Prancūzijoje
Stažavosi Nacionaliniame Reginos Elenos onkologijos instituto Otolaringologijos galvos-kaklo chirurgijos skyriuje Romoje, Italijoje

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Dalyvavo tarptautinėje nosies, sinusų ir kaukolės pamato endoskopinės chirurgijos konferencijoje „Endomilano 2014“ Italijoje
Kasmet kelia kvalifikaciją užsienio klinikose, dalyvauja ir skaito pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose.

• Asociacijos
Vilniaus otorinolaringologų asociacijos narė
Lietuvos otorinolaringologų draugijos narė
Europos rinologų asociacijos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2021-01-28 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju už sėkmingai atliktą vieną iš sudėtingesnių operacijų. Gydytoja tikra profesionalė. pastoviai varginantis sinusų uždegimas, pūlių rinkimasis kaktos kriauklėse, galvos skausmas, vienu momentu veido ir akies tynimas, pūliai vos neišstūmė akies obuolį. Išsamiai išsiaiškino problemą, operavo. Per labai trumpą laiką buvo paskirta operacija, tai aukščiausios kvalifikacijos gydytoja kuri viską išaiškino, kantriai rūpinosi po operacijos. Daktarės dėka jaučiuosi puikiai, nors neįsivaizdavau kad kada nors kvėpuosiu per nosį laisvai, nesijaudinsiu dėl pasikartojančio sinusito, jausiu kvapus ir skonį. Nemažiau svarbu kad ji dar ir žmogiška, ko šiais laikais ypatingai trūksta - atsiliepianti į pagalbos šauksmą ir tiesiog suteikianti pagalbą be jokių svarstymų. Pagarba Jums Gydytoja ir didžiausia padėka. Džiaugiuosi, kad suradau "savo" gydytoją ir dabar pats rekomenduoju savo draugams. Pagarbiai Igor Ždanovič

2020-08-28 | Rekomenduoja

Now, after one week after operation, once again, I would like to express huge gratitude to Dr. Donata Sukyte for the help provided. From the first meeting, I was amazed at her professionalism and humanity. Her attitude towards patients is very understanding and friendly. These days it is rare. From my perspective she is one of the best otorhinolaryngologists in Baltic countries. If there is a need to treat ear,nose or threat disease I recommend Dr.Donata Sukyte without any doubt. Janis Tukans, Latvia.

2019-12-11 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Donatai už greitą ir nepriekaištingą konsultaciją bei profesionaliai atliktą sinusų valymo operaciją. Iš visos širdies esu Jai dėkingas.

2019-09-04 | Rekomenduoja

2019-09-04 Nuoširdžiai dėkoju už sėkmingai atliktą operaciją ausų, nosies, gerklės ligų gydytojai Donatai Šukytei–Raubei. Nenusivyliau pasirinkusi Baltijos Amerikos kliniką. Gydytoja Donata profesionaliai nustatė problemą, lėtinis dakriocistitas ir nosies pertvaros iškrypimas, tai varginanti liga, kuri pasireiškia nuolatiniu ašarų tekėjimu. Gydytoja Donata Šukytė–Raubė patarė daryti ne išorinę operaciją, o invaziją lazeriu, kuri nepaliks randų, po operacijos ašarojimas pasibaigė. Nereikėjo naudoti jokių medikamentų. Ačiū už puikų aptarnavimą, greitą priėmimą ir gydytojo reakciją į bėdą. Per labai trumpą laiką buvo paskirta operacija, tai aukščiausios kvalifikacijos gydytoja kuri viską išaiškino, kantriai rūpinosi po operacijos. Daktarės dėka jaučiuosi puikiai. Džiaugiuosi, kad Jūsų klinikoje suradau „savo“ gydytoją, kurią dabar pati rekomenduoju savo draugams. Jurgita-Zarasai.

2019-08-22 | Rekomenduoja

Patys geriausi atsiliepimai apie gydytoją Donatą Šukytę. Nors yra jauno amžiaus, puikiai išmano savo darbą, yra profesionali, kompetentinga, nuoširdžiai bendrauja, atsakė į visus rūpimus klausimus, viską kantriai išaiškino. Mano mamai atliko sudėtingą sinusų valymo ir septoplastikos operaciją, komplikacijų nebuvo. Gydytoja buvo atidi, rūpestinga ir po operacijos, kvietėsi atvykti kontrolei, apžiūrėjo, vale nosį siurbliu. Mama jaučiasi gerai, atsistatė kvėpavimas, dingo galvos skausmai. Esu nepaprastai dėkingą gydytojai už pagalbą. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokiu jaunu ir talentingu specialistu, kaip gydytoja Donatą- Šukytė-Raubė.

2019-05-24 | Rekomenduoja

Galiu pasakyti,kad gerose rankose pakliuvau pas Donata.Labai geras,nuosirdus bendravimas,labai maloni,ismano ka daro,Super..siulyciau pas ja tikrai kreiptis.Truksta tokiu specialistu manau Lietuvoje..Amerikos baltijos klinikoje operavo ,sinusitas buvo..Daktares deka,jauciuosi pukiai siandien,milijonas Aciu.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti