Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Ortopedas traumatologas Viktoras Jermolajevas

Viktoras Jermolajevas

Viktoras Jermolajevas yra Ortopedas traumatologas ir konsultuoja Klaipėdoje. V. Jermolajevas pacientus priima Klinika „Ortogida“.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas ortopedas traumatologas. Specializacija: Specializuojasi peties sąnario ir kitų sąnarių artroskopinės ir minimalios invazijos chirurgijoje. Atlieka peties sąnario artroskopijas, peties endoprotezavimo, rotatorių susiuvimo, stabilizavimo, išnirimo, kelio meniskų susiuvimo, kelio sąn. kryžminių raiščių plastikas, alkūnės, čiurnos, klubo sąnarių artroskopijas. Atlieka visas lūžių sintezės operacijas pagal naujausias metodikas.

• Licencijos:
MPL-09583 Gydytojas ortopedas traumatologas

• Mokslai:
Studijavo Kauno Medicinos Universitete nuo 1991 m. iki 2002 m.

• Stažuotės:
2003 m. stažavosi Lund Universitete (Švedija, Lund)
2002 m. stažavosi Clinique des Cedres (Prancūzija, Toulouse)
2000 m. stažavosi Yale Universitete (JAV, Conecticut)

• Asociacijos
Nuo 2012 m. pirmasis Lietuvos narys SECEC (Europos peties ir alkūnės chirurgijos draugija)
Nuo 2003 m. Tarptautinės Artroskopuotojų draugijos narys (ISAKOS)
Nuo 2002 m. Lietuvos Artroskopuotojų draugijos narys
Nuo 2001 m. Lietuvos Ortopedų traumatologų draugijos narys

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2021-08-22 | Rekomenduoja

Labai nuoširdžiai dėkojame, gydytojui-profesionalui ir kaip zmogui is Didziosios raides Viktorui Jermolajevui 2021-04-22 A. Butkienei atlikus labai sudetinga desinio peties endoprotezavima Mathys keramikiniu sanariu. Aciu,kad galejome pasitiketi ir patiketi savo brangiausia turta sveikata, kai buvome pažeidžiamiausi, t. y. buvo sudiles desinio peties sanarys ir truke raumenys (72 metai). Po operacijos skausmai dingo. Gydytojau, Jums taip pat linkime stiprios sveikatos, kurią Jus savo atsidavusiu profesionaliu darbu grazinate kitiems, liksime amžinai Jums dekingi...

2021-07-15 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas specialistas, tik bendravimo manieros galėtų būti mandagesnės

2020-12-08 | Rekomenduoja

Nuoširdus ačiū už atliktą dešinio peties artroskopiją ir kaulinio fragmento repoziciją bei kairiojo peties sanario pakeitimo operaciją reversiniu endoprotezu. Jau pirmo vizito metu, konkrečiai išaiškino esamą situaciją, bei supažindino su galimais gydymo metodais ir paskyrė dešinės rankos operacijos datą. Sustiprėjus dešinei rankai atliko kairiojo peties sanario keitimo operaciją. Po operacijų gavau išsamią informaciją, kas buvo padaryta per operaciją, parodė kokius pratimus reikia daryti. Po operacijų domėjosi apie savijautą grižus iš ligoninės. Kai sutinki tokį savo srities profesionalą, besąlygiškai patiki jam savo problemas. Ačiū už “sugražintas” rankas. Rekomenduoju kreiptis pas gydytoją Viktorą Jermolajevą, jei turite panašių problemų.

2019-10-03 | Rekomenduoja

10 . Puikus specialistas. Džiaugiuosi kad patikėjau savo peties sąnario problemą šiam Gydytojui. Visa komanda dirbanti kartu su šiuo gydytoju profesionali. Tikrai rekomenduoju.

2019-05-03 | Rekomenduoja

Ačiū ir dar karta ačiū už suteikta profesionalę pagalba atliekant kelio raiščio operacija gyd.Viktorui Jermolajevui. P.S pagarba!

2018-05-24 | Rekomenduoja

Tai gydytojas iš didžiosios raidės! Tikrai buvau jau nusivylusi visais gydytojais pas kuriuos teko lankytis Klaipėdoje, buvau susitaikiusi, kad jau niekada nepasveiksiu ir nebegyvensiu pilnaverčio gyvenimo. Bet dėka gerų žmonių, kurie rekomendavo šį nuostabų gydytoją, dabar galiu toliau džiaugtis gyvenimu. Tai pat labai dėkinga esu ir jo komandos nariui kineziterapeutui Viktorui Simanavičiui, kuris taip pat vertas didžiulės padėkos. AČIŪ...

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti