Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas ortopedas traumatologas. Specializacija: Specializuojasi peties sąnario ir kitų sąnarių artroskopinės ir minimalios invazijos chirurgijoje. Atlieka peties sąnario artroskopijas, peties endoprotezavimo, rotatorių susiuvimo, stabilizavimo, išnirimo, kelio meniskų susiuvimo, kelio sąn. kryžminių raiščių plastikas, alkūnės, čiurnos, klubo sąnarių artroskopijas. Atlieka visas lūžių sintezės operacijas pagal naujausias metodikas.

• Licencijos:
MPL-09583 Gydytojas ortopedas traumatologas

• Mokslai:
Studijavo Kauno Medicinos Universitete nuo 1991 m. iki 2002 m.

• Stažuotės:
2003 m. stažavosi Lund Universitete (Švedija, Lund)
2002 m. stažavosi Clinique des Cedres (Prancūzija, Toulouse)
2000 m. stažavosi Yale Universitete (JAV, Conecticut)

• Asociacijos
Nuo 2012 m. pirmasis Lietuvos narys SECEC (Europos peties ir alkūnės chirurgijos draugija)
Nuo 2003 m. Tarptautinės Artroskopuotojų draugijos narys (ISAKOS)
Nuo 2002 m. Lietuvos Artroskopuotojų draugijos narys
Nuo 2001 m. Lietuvos Ortopedų traumatologų draugijos narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-10-03 | Rekomenduoja

10 . Puikus specialistas. Džiaugiuosi kad patikėjau savo peties sąnario problemą šiam Gydytojui. Visa komanda dirbanti kartu su šiuo gydytoju profesionali. Tikrai rekomenduoju.

2019-05-03 | Rekomenduoja

Ačiū ir dar karta ačiū už suteikta profesionalę pagalba atliekant kelio raiščio operacija gyd.Viktorui Jermolajevui. P.S pagarba!

2018-05-24 | Rekomenduoja

Tai gydytojas iš didžiosios raidės! Tikrai buvau jau nusivylusi visais gydytojais pas kuriuos teko lankytis Klaipėdoje, buvau susitaikiusi, kad jau niekada nepasveiksiu ir nebegyvensiu pilnaverčio gyvenimo. Bet dėka gerų žmonių, kurie rekomendavo šį nuostabų gydytoją, dabar galiu toliau džiaugtis gyvenimu. Tai pat labai dėkinga esu ir jo komandos nariui kineziterapeutui Viktorui Simanavičiui, kuris taip pat vertas didžiulės padėkos. AČIŪ...

2018-03-23 | Rekomenduoja

Pries pora metu buvo atlikta paties operacija Latarjet. Po keliu menesiu pradejau reabilitacija, savijauta vis gerejo, ir po puses metu peris buvo 90 proc. finkcionalus kaip ir sveikas. Siuo metu savijauta puiki, sportuoju kaip ir anksciau, nejauciu jokiu operacijos padariniu. Gyd. V.Jermolajevas puikus savo srities specialistas. Konkretus ir profesionalus. Savo sveikata galima jam patiketi. Aciu Jums Gydytojau. Mantas

2017-09-22

Puikus gydytojas savo srities specialistas. Pasako viską kas ir kaip. Likau patenkintas. 9 Balai

2017-04-21

Būdamas 19 metų patyriau traumą, labai skaudėjo petį, keldavau ranką ir pasigirsdavo garsus kaulo trakštelėjimas. Daryta 2 magnetiniai rezonansai, n kitokių procedurų, aplankiau visus rekomenduotus traumotolus, ėjau į Ostamedą Klaipėdoje, rezultate praėjo 9 metai su skausmais kasdien, kol neparekomendavo šio specialisto. Užtrukom vos 5-10 min bėdai nustatyti, plyšę sąnario lupa, rezultate jau gelbėjo tik operacija, sukabinta su 2 implantais. Jau beveik 6 mėnesiai po operacijos, jėgos beveik atgautos dirbant reabilitacijos centre ir sporto salėje, labai patenkintas. Aišku dar jaučiasi, kad operuota, su laiku manau sumažės.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti