Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Ortopedas traumatologas Vidmantas Žegunis

Vidmantas Žegunis

Vidmantas Žegunis yra Ortopedas traumatologas ir konsultuoja Klaipėdoje. V. Žegunis pacientus priima „Clinicus Klaipėda“.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas ortopedas traumatologas V. Žegunis konsultuoja ir gydo pacientus (vaikus ir suaugusius) dėl kojų ir pėdų skausmų, plokščiapėdystės, čiurnos ir pašokikaulinio sąnarių nestabilumo, kulno, vidurinės ir priekinės pėdos dalių deformacijos, artrozinių pakitimų, pakrypusio didžiojo pėdos piršto (“Hallux Valgus”), mažųjų pėdos pirštų plaktukines deformacijas, kaulinių ataugų, sausgyslių ir raiščių ligų.
Pėdų chirurgas atlieka šiuolaikines, mažai invazyvias koreguojančias operacijas.

• Licencijos:
MPL-14618 Gydytojas ortopedas traumatologas

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-08-07 | Rekomenduoja

LABAI NUOŠIRDUS AČIŪ GYD. VIDMANTUI ŽEGUNIUI. KONSULTAVO DĖL KELIO PROBLEMŲ - GYD. ŽEGUNIS SUTEIKĖ KONSULTACIJĄ IR PAGALBĄ TOKIO LYGIO, KAD NET GERIAUSIUOSE LŪKESČIUOSE NELAUKIAU. AČIŪ, GYDYTOJAU, JŪS ESATE GYDYTOJAS IR ŽMOGUS IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS! 10 BALŲ!

2019-01-04 | Rekomenduoja

GYDYTOJAS iš didžiosios raidės ir kaip specialistas ir kaip žmogus, visada įdėmiai išklausantis, patariantis. Darė kojos piršto operaciją, esu labai dėkinga. AČIŪ

2015-12-25

gerb zegunis puikus specialistas aciu jam

2015-04-28 | Rekomenduoja

PUIKUS GYDYTOJAS, SPECIALISTAS KURIS IŠMANO SAVO DARBĄ IR SUPRANTA ŽMONES.

2014-08-10 | Rekomenduoja

Gyd. Vidmantas Žegūnis mane išgelbėjo nuo skausmo ir ištisai gulėimo lovoje. Prieš 16 metų klubo sąnario pakeistas sąnarys ir sudilo. Sergu daug metų reumatoidiniu artritu, tai daugelis gydytojų Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje atsisakė daryti revizinę klubo persodinimo operaciją, o V. Žegūnis su A. Galdiku sutiko ir išoperavo 2010m. Dėkoju Jiems ir džiaugiuos jos sutikęs. Pagarbiai Kęstutis L. Plungės rajonas

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti