Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Ramūnas Šuipys

Ramūnas Šuipys yra Ortopedas traumatologas ir konsultuoja Klaipėdoje. R. Šuipys pacientus priima ORTOPEDIJOS CENTRAS, Klaipėdos padalinys.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Konsultacija su siuntimu 0 EUR 15 min.
    Konsultacija mokama 40 EUR 15 min.
    Pakartotina mokama konsultacija 25 EUR 15 min.

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-19259 Gydytojas ortopedas traumatologas

• Mokslai:
2008 m. Kauno medicinos universitetas, įgijo ortopedo traumatologo kvalifikaciją

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-12-08 | Rekomenduoja

Geriausias is geriausiu! Gavom issamia informacija apie situacija su koju pirstais, atsake i begale mano klausymu apie gydyma ir operacija, bendravo labai maloniai ir su manimi ir su dukra. Po rentgeno labai operativiai pats perskambino, vel konsultavo. Labai retai rasau atsiliepimus, bet cia reikia. Likome labai patenkinti! Retas gydytojas! Tik pas ji!

2021-10-06 | Rekomenduoja

Nuostabus gydytojas, viską nuoširdžiai, aiškiai ir nuosekliai išaiškinantis. Puikiai bendraujantis su vaiku. Ačiū Gydytojui. Rekomenduojame.

2021-06-04 | Rekomenduoja

Turbut geriausias gydytojas pas kuri teko lankytis. Problema pamate( kojytes luzis) iskart, nors pries tai du daktarai to nemate... Labai malonus daktaras, viska isaiskino, su vaiku bendravo labai graziai. Dziaugiuosi, kad yra dar tokiu daktaru, kurie palieka malonius prisiminimus.

2021-04-29 | Rekomenduoja

Šaunus gydytojas, išmanantis savo darbą. Nuoširdžiai bendraujantis ir konsultuoja aiškiai dėl tolimesnio gydymo. Džiaugiamės atradę šį specialistą.

2020-10-09 | Rekomenduoja

Patekom su dukros prakirsta galvyte - reikėjo siūti. Labai malonus, puikiai bendrauja su vaiku, bijančio ir verkiančio vaiko neišgasdino, stengėsi užkalbinti ir be streso susiūti. Dar kartą Ačiū gydytojui ir sesutėm už kantrybe ir žmogiškumą.

2019-08-21 | Rekomenduoja

Nuostabus Gydytojas. Malonus, konkretus, greitai identifikuoja problemą ir ją sprendžia. Puikus psichologas - jo dėka sūnus išvengė narkozės (kitas gydytojas „nesiterliojo“ su paauglio baimėmis). Sūnus gavo ir vyriškumo bei žmogiškumo pamoką.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti